Naujienų prenumerata
Susisiekite

Pažintinės kelionės iki 10% pigiau! AKCIJA NEBEGALIOJA Pažintinės kelionės iki 10% pigiau!

Galioja iki 2018.01.31

[Novaturo pazintines keliones]

Pažintinės kelionės lėktuvu ir autobusu iki 15% mažesne kaina!


Šiuo sezonu Jūsų laukia pažintinių kelionių įvairovė! Į lagaminus įsidėkite tiek šiltų, tiek vasariškų drabužių – naujos ir jau pamėgtos kryptys laukia!

  • Už keliones mokėkite 10%
  • Pažintinėms kelionėms autobusu pradinė įmoka nuo 30 €!
  • Pažintinėms kelionėms lėktuvu pradinė įmoka nuo 60 €!
  • Jūsų laukia net 122 maršrutai, 18 - naujų!


Pasiimk papildomą nuolaidą:
+ 5% nuolaida, jei keliavai su „Novaturu“ 2017 m.;
+ 5% nuolaida, jei keliausi 2018 metų sezonu į pažintines keliones autobusu ar lėktuvu daugiau nei 1 kartą;
+ 5% nuolaida, jei esate senjorai.
...


Sakoma, kad atostogos prasideda tada, kai į kišenę įsidedi kelionės bilietus - Jūsų kitos vasaros atostogos gali prasidėti jau dabar! „Novaturo“ kelionių ekspertai atrinko Jums įspūdingiausias pasaulio vietas ir sudarė kelionių maršrutus, padėsiančius geriausiai atskleisti norimą pažinti vietovę.

Kelionių gurmanams paruošėme išskirtinių pažintinių kelionių su itin turininga programa ir žinomais kelionių vadovais. Šias pagal patyrusių keliautojų rekomendacijas parengtas išvykas gal net labiau derėtų vadinti ekspedicijomis, skirtomis pažinti konkrečius pasirinktos šalies aspektus.

Į savo pamėgtas vietoves – nuo Europos pakraštyje esančios Portugalijos iki šiauriausio Norvegijos taško vyksite itin patogiais „Novaturo“ autobusais. Nepraleisti įdomiausių kelionės detalių padės patyręs vadovas, lydėsiantis visos kelionės metu.

Mums svarbu, kad atostogų metu jaustumėtės laimingi. Jums tereikia pasirinkti, į kurią pasaulio vietą norite nukeliauti, o mes pasirūpinsime, kad kelionė virstų nepamirštamomis atostogomis.


Kelionių kaina nuo 160 €

Kaip užsisakyti ?

  • skambinkite nemokamu telefono numeriu ir gaukite visą reikalingą informaciją apie kelionę: 8 800 61116
  • Užpildykite anketą ir mes atsiųsime Jums pasiūlymą
  • El. paštu: pasirinkite artimiausią biurąNuolaidos: senjorams, lojaliems keliautojams, keliaujantiems daugiau nei kartą per metus
Akcija galioja iki 2018 01 31
Visi išvykima garantuoti
Keipkitės į mūsų profesionalias kelionių agentes. Jos patars, pasiūlys Jums geriausią variantą, sutaupys Jūsų laiką ir pinigus!Specialūs kelionių pasiūlymai Jums: Planuok vasaros įspūdžius dabar!

[Novaturo pažintinės kelionės]

Pažintinės kelionės

Naujos ir jau pamėgtos kryptys laukia! Užsukite į mūsų biurus - pasiimti naujų katalogų, pasisemti kelionių naujienų, pasvajoti, pasitarti, skanios kavos atsigerti ir pasipuošti šypsenomis, maloniai pabendravus ir suplanavus atostogas! Visas kelionių kainas ir aprašymus rasite paspaudę "DAUGIAU"