Naujienų prenumerata
Susisiekite
Kelionės – poilsis sielai ir įspūdžių kupini nuotykiai

Kiekviena nauja kelionė – tai nuotykis, suteikiantis vis kitokios patirties, įspūdžių, priverčiantis kitokiu žvilgsniu pažvelgti į mus supančią aplinką, kadangi aplankomos vis naujos vietos, susipažįstama su naujais žmonėmis, kurių asmenybes suformavo kita kultūrinė terpė.

Keliaudamas žmogus atsipalaiduoja, daugiau bendrauja su naujais žmonėmis – susipažindamas bei kasdieniais klausimais, susijusiais su apgyvendinimu, maitinimu, kelionių maršruto ypatumais ir t. t. Ekskursijų metu susipažįstama su šalies istorija, įvykiais, žmonių mentalitetu. Diskusijos su vietiniais atveria dar platesnį ir gilesnį tos šalies pažinimo suvokimą, kas padeda geriau suvokti ir savo aplinką. Be to, kultūriniai skirtumai ugdo toleranciją ir pakantumą patiems artimiausiems ir visai nepažįstamiems asmenims. Tokį suaugusiųjų pavyzdį įsisavina ir jauniausi visuomenės nariai – tai gyvenimą savo šalyje paverčia dar gražesniu.

Kelionės visuomet yra kupinos pačių geriausių emocijų, pažinimo džiaugsmo ir netikėtų staigmenų. Po kelionių kaskart grįžtame kupini naujų idėjų, dvasiškai turtingesni, entuziastingai nusiteikę siekti naujų tikslų. Keliaudami tampame savarankiškesni, kadangi už daugybę dalykų ir problemų sprendimų esame atsakingi tik patys, o kartais galime įsitikinti, jog be kitų pagalbos taip pat neišsiverstume. Tiek vienu, tiek kitu atveju, įgyjame daugiau gyvenimiškos patirties.

Planuokite kelionę su „Krantas Travel“ kelionių agentūra

Kelionę galima planuoti visiškai savarankiškai ar pasinaudoti jau parengtais pasiūlymais – viskas priklauso nuo pageidavimų. Šie abu sprendimai turi savo privalumų ir trūkumų. Verta apgalvoti, kuris variantas yra priimtinesnis, ir pasiryžti leistis į naują nuotykį. Jei planuodami savarankišką kelionę susiduriate su sunkumais, esame pasiruošę padėti.

Poilsinių ir pažintinių kelionių planavimas

Įsigydami lėktuvo bilietus, kartu pasirūpinkite viešbučiu, pasidomėkite visomis draudimo sąlygomis ir jo rūšimis, užsitikrinkite galimybę patogiai ir saugiai pasistatyti automobilį šalia oro uosto, rezervuokite reikiamus pervežimus – visa tai patogiai ir greitai galite atlikti mūsų svetainėje! Lygiai taip pat paprastai užsisakykite norimą kelionę kruiziniu laivu. Pasirinkite šalį ar norimą laivą ir Jus tenkinančias sąlygas – viską patikėkite mums ir galėsite pradėti ruoštis nepamirštamiems įspūdžiams! Jei domina papildoma informacija, kviečiame susisiekti nurodytais kontaktais – padėsime rasti atsakymą ar geriausią keliavimo sprendimą Jūsų šeimai.

Planuodami kelionę su „Krantas Travel“ agentūra, galėsite pasirinkti labiausiai Jums ir šeimai tinkančią keliavimo kryptį, metų laiką, organizatorių. Kiekvienas kelionių organizatorius siūlo individualius atostogų pasiūlymus, sąlygas – Jums tereikia pasirinkti priimtiniausią.

Išskirtinis pasiūlymas, ieškantiems ypatingos dovanos

Artėja draugo, artimo žmogaus gimtadienis, ypatinga proga – vidurinės, aukštosios mokyklos baigimo šventė, vestuvės, o gal tiesiog norisi palepinti Jums brangų asmenį ir leisti jam atsikvėpti? Siūlome puikią idėją – dovanų kuponą pasirinktai kelionei įsigyti! Kuponui galima skirti norimą pinigų sumą, dovanos gavėjui pačiam pasirenkant patinkantį kelionės variantą. Tokia dovana garantuos didžiulę jos gavėjo nuostabą ir tik pačias geriausias emocijas.
Kelionės – tai vienintelė galimybė pažinti mus supantį pasaulį – su visais jo netikėtumais, individualiais pojūčiais ir sava patirtimi. Niekas neperteiks to pažinimo jausmo, kadangi suvokiame įgytą patirtį tik patys tai išgyvenę. Neatsisakykite galimybės geriau save pažinti ir išbandyti įvairiose srityse – galbūt taip atrasite savo pašaukimą ir sukursite galimybes kitiems visa tai išbandyti mūsų šalyje? Linkime paties gražiausio pažinimo džiaugsmo ir geriausių įspūdžių pasirinktos kelionės metu!

[Kelionės ir šalys]

Šalys

Jums tereikia tik išsirinkti norimą šalį ir - Vualia!
Čia rasite visą reikalingą informaciją: apie šalį, nuotraukų galeriją, specialius pasiūlymus
Įvairių Lietuvos ir užsienio operatorių akcijas
Jei nerandate norimos šalies ar viešbučio, atsiųskite mums užklausą ir mes nedelsiant su Jumis susisieksime!
[Krantas Travel kelionės]

Krantas Travel kelionės

"Krantas Travel" pristato išskirtinių kelionių kolekciją.
Visos kelionės atrinktos ir paruoštos su dideliu kruopštumu, dėmesiu ir meile.
Kad jos paliktų Jums įspūdį visam gyvenimui, o keliauti norėtųsi dar ir dar...
Arabų Emyratai, Omanas, Mianmaras, Jungtinės Amerikos Valstijos - tikrai nepaliks abejingų pasirinkusiems šias keliones.
novaturas

Novaturo kelionės

Didžiausias kelionių organizatorius Baltijos šalyse. Paskutinės minutės kelionės, kelionės internetu. Kelionės į Turkiją, Egiptą, Graikiją, Ispaniją, Bulgariją, Portugaliją, Italiją, Prancūziją ir kt. Pažintinės kelionės, slidinėjimas, akcijos ir nuolaidos! Perkantiems internetu - ypatingai geros kelionių kainos!

Teztour

Teztour kelionės

Tarptautinis kelionių organizatorius. Šiandien su TEZ TOUR iš Lietuvos galite nuvykti į labiausiai pamėgtus ir populiariausius Turkijos, Egipto, Ispanijos, Graikijos, Bulgarijos kurortus. Žiemos sezono metu kviečiame keliauti į amžino pavasario salą Tenerifę, egzotiškąjį Tailandą, taip pat į Austriją bei Italiją. Na, o pažintinių maršrutų gausa taip pat nenuvils nė vieno, vien Italijoje TEZ TOUR siūlo virš 50 teminių kelionių

[TUI DERTOUR KELIONĖS 1]

TUI ir Dertour kelionės

Krantas Travel" yra oficialus kelionių organizatorių TUI ir Dertour atstovas Lietuvoje. Su TUI ir Dertour pasieksite įvairiausias šalis, įvairiausiomis pasaulio kryptimis.
Keliaukite į Cape Verde, Meksiką, Goa, Karibus, Floridą, Arubą, Mauricijų, Dominikos Respubliką, Tailandą, Keniją, Barbadosą ir dar toliau...

[Kelionės išsimokėtinai 1]

Kelionės išsimokėtinai

Trokštate keliauti ir patirti naujų įspūdžių, tačiau neturite kelionei reikalingos pinigų sumos?
Dabar galite keliauti išsimokėtinai su Mokilizingu!
Drąsiai skambinkite ir rašykite mums, papasakokite, kokios Jūsų svajonių atostogos. O mes padėsime jas įgyvendinti.