Naujienų prenumerata
Susisiekite

"DFDS Seaways" keltų linija Klaipėda – Karlshamnas jungia Lietuvą su Pietų Švedija.
Šį maršrutą aptarnauja keltai "Athena Seaways" ir "Regina Seaways".
Išvykimas : kasdien.
Kelionės trukmė : 14 val.
Registracija prasideda 3 val. prieš kelto išvykimą, baigiasi 1,5 val. iki kelto išvykimo.
Uostai : Tarptautinė Jūrų Perkėla Klaipėdoje, Keltų terminalas Karlshamne.
Kaina nuo 23 € asm.

 


DFDS Seaways DFDS Seaways

[DFDS Seaways]

DFDS Seaways - viena stambiausių tarptautinių keltų linijų ir mini kruizų kompanijų Europoje siūlo keleivių ir krovinių pervežimą keltais Baltijos jūra: Klaipėda – Kylis (Vokietija)Klaipėda - Karlshamnas (Švedija), Paldiski (Estija) – Kapellskaras (Švedija), keliones keltais Šiaurės jūra bei keleivių ir krovinių pervežimą keltais Lamanšo sąsiauriu.

Viking Line Viking Line

Viking line

"Viking Line" yra rinkoje pirmaujanti bendrovė keleivių pervežime šiaurinėje Baltijos jūros dalyje. Ji siūlo keleivių ir krovinių pervežimo paslaugas šiais maršrutais: Talinas (Estija) - Helsinkis (Suomija), Stokholmas (Švedija) -Turku (Suomija), Turku (Suomija) - Alandų salos (Suomija), Kapellskaras (Švedija) - Turku (Suomija).

Tallink Silja Line Tallink Silja Line

[Tallink Silja Line]

AS "Tallink Grupp" yra pirmaujanti tarptautinė laivybos kompanija Baltijos jūros Šiauriniame regione. Teikia aukštos kokybės kruizines keliones ir keleivių pervežimus. Tallink turi 18 laivų, plaukiančių maršrutais tarp Latvijos, Švedijos, Estijos, Suomijos: Ryga (Latvija) – Stokholmas (Švedija), Talinas (Estija) – Stokholmas (Švedija), Talinas (Estija) – Helsinkis (Suomija), Stokholmas (Švedija) – Helsinkis (Suomija).

Stena Line Stena Line

Stena Line

"Stena Line" yra tarptautinė krovinių ir keleivių vežimo kompanija. Stena Line keltai plaukia maršrutu Ventspils (Latvija) – Nynashamn (Švedija), Ventspils (Latvija) - Travemunde (Vokietija)Liepoja (Latvija) – Nyneshamn (Švedija), Liepoja (Latvija) – Travemunde (Vokietija). Saugūs ir pigūs keltai leis jaustis lyg plaukiojančiame viešbutyje, kur galėsite pailsėti ir pasiruošti tolimesnei kelionei. Mūsų puslapyje rasite informaciją apie keltus, kainas, tvarkaraščius, uostus ir akcijas.

Color Line Color Line

Color Line

"Color Line" yra didžiausia kruizinų keltų operatorė Norvegijoje. Bendrovė taip pat yra viena iš pirmaujančių operatorių Europoje. "Color Line" teikia ne tik keleivių ir krovinių pervežimo, bet ir apgyvendinimo viešbučiuose, prekybos, restoranų ir pramogų paslaugas. Šiuo metu įmonėje dirba 3500 žmonių. "Color Line" siūlo pervežimus maršrutais: Kylis (Vokietija) – Oslas (Norvegija), Hirtshals (Danija) - Lavrik (Norvegija), Hirtshals (Danija) - Kristiansand (Norvegija), Strömstad (Švedija) – Sandefjord (Norvegija).

Polferries Polferries

Polferries

"Polferries" yra didžiausia keltų operatorė Lenkijoje, kursuoti maršrutais Baltijos jūroje tarp Lenkijos ir Skandinavijos: Gdansk (Lenkija) – Nyneshamn (Švedija), Swinoujscie (Lenkija) – Ystad (Švedija), Swinoujscie (Lenkija) – Kopenhaga (Danija).

Destination Gotland Destination Gotland

[Destination Gotland]

"Destination Gotland" – Švedijos keltų kompanija siūlanti keliauti greitais bei moderniais keltais iš Gotlando salos į Švedijos žemyninę dalį. Keltai jungia Nynäshamn (Švedija) – Visby (Gotlando sala) ir Oskarshamn (Švedija) – Visby (Gotlando sala).

Scandlines Scandlines

[Scandlines]

Keltų operatorius "Scandlines" vykdo keleivių ir krovinų pervežimą trumpais maršrutais tarp Danijos, Vokietijos ir Švedijos:  Puttgarden (Vokietija) – Rodby (Danija), Helsingborg (Švedija) - Helsingor (Danija) , Gedser (Danija) - Rostock (Vokietija).

Grįžti atgal