Naujienų prenumerata
Susisiekite

"DFDS Seaways" keltų linija Klaipėda – Kylis jungia Lietuvą su Šiaurės Vokietija.
Liniją aptarnauja keltai "Optima Seaways" ir "Victoria Seaways".
Išvykimas : 6 kartus per savaitę.
Kelionės trukmė : 21 val.
Registracija prasideda 3 val., baigiasi 1,5 val. iki kelto išvykimo.
Uostai : Tarptautinė Jūrų Perkėla Klaipėdoje, Ostuferhafen Kylyje
Kaina nuo 35 € asm.


DFDS Seaways DFDS Seaways

[DFDS Seaways]

DFDS Seaways - viena stambiausių tarptautinių keltų linijų ir mini kruizų kompanijų Europoje siūlo keleivių ir krovinių pervežimą keltais Baltijos jūra: Klaipėda – Kylis (Vokietija)Klaipėda - Karlshamnas (Švedija), Paldiski (Estija) – Kapellskaras (Švedija), keliones keltais Šiaurės jūra bei keleivių ir krovinių pervežimą keltais Lamanšo sąsiauriu.

Stena Line Stena Line

Stena Line

"Stena Line" yra tarptautinė krovinių ir keleivių vežimo kompanija. Stena Line keltai plaukia maršrutu Ventspils (Latvija) – Nynashamn (Švedija), Ventspils (Latvija) - Travemunde (Vokietija)Liepoja (Latvija) – Nyneshamn (Švedija), Liepoja (Latvija) – Travemunde (Vokietija). Saugūs ir pigūs keltai leis jaustis lyg plaukiojančiame viešbutyje, kur galėsite pailsėti ir pasiruošti tolimesnei kelionei. Mūsų puslapyje rasite informaciją apie keltus, kainas, tvarkaraščius, uostus ir akcijas.

Scandlines Scandlines

[Scandlines]

Keltų operatorius "Scandlines" vykdo keleivių ir krovinų pervežimą trumpais maršrutais tarp Danijos, Vokietijos ir Švedijos:  Puttgarden (Vokietija) – Rodby (Danija), Helsingborg (Švedija) - Helsingor (Danija) , Gedser (Danija) - Rostock (Vokietija).

Grįžti atgal