Naujienų prenumerata
Susisiekite

„DFDS“ – viena žinomiausių keltų linijų Europoje, kurios paslaugos apima keleivių ir krovinių pervežimą keltais Baltijos jūra, Lamanšo sąsiauriu bei keliones keltais Šiaurės jūra. Paverskite persikėlimą jūra iš Klaipėdos į Kylį maloniu nuotykiu pasirinkdami „DFDS“ keltą „Regina Seaways“!

„Regina Seaways“ užtikrina geriausius kelionės keltu įspūdžius

Keltas „Regina Seaways“ pasižymi ypatingu komfortu, keleiviams yra siūlomos įvairios pramogos, restoranai, barai, parduotuvės. Tai garantuoja, kad kelionė keltu neprailgtų, o persikėlimas Baltijos jūra taptų „mini kruizu“.

„Regina Seaways“ yra pastatytas 2010 metais. Jame rasite net 114 kajutes, iš kurių dvi – Commodore de luxe klasės. Užtikrinančioje maksimalų kelionės komfortą Commodore de luxe kajutėje rasite dvigulę lovą, rašomąjį stalą, mini barą, dušą, TV ir kitus patogumus. Kiek paprastesnio tipo kajutės – Commodore – gali būti vienvietės ir dvivietės. Jose rasite bene visus patogumus, kurie randami ir Commodore de luxe kajutėse. Klasikinio tipo kajutėse su ar be iliuminatoriaus gali keliauti nuo vieno iki keturių keleivių. Šios kajutės yra 6 – ame ir 7 – ame deniuose, jose rasite lovas, patalynę, rankšluosčius, spinteles kelionės daiktams susidėti ir kitus privalumus. Keleiviai, neketinantys užsisakyti kajutės, gali pasirinkti kelionę sėdimų vietų salone, kuris yra 5 – ame kelto denyje. Jame galima rasti net 118 patogių krėstų su reguliuojama padėtimi, o kelionės daiktus galėsite pasidėti šalia esančiose lentynose.

Kelte rasite dviejų tipų restoranų, kuriuose patiekiamas šviežias, įvairių pasaulio virtuvių maistas. Restorane „Mare Balticum“ maistas gaminamas pagal individualius užsakymus iš pateikiamo meniu, o savitarnos restorane rasite šaltų užkandžių, karštų patiekalų, gaiviųjų gėrimų bei desertų. Užsakydami maitinimą perkant kelto bilietą internetu, galite sutaupyti apie 15 proc. - maitinimo kainos svyruoja nuo 3,25 Eur iki 14 Eur.
Kelte „Regina Seaways“ rasite barus, kuriuose gausu įvairių gėrimų bei užkandžių, parduotuvę, siūlančią įsigyti lauktuves, bei vaikų kambarį, kurio dėka kelionė mažiesiems keleiviams neprailgs dėl siūlomų pramogų kiekio (animaciniai filmukai, piešimas ir kiti smagūs užsiėmimai).

Svarbi informacija keleiviams

Keliaujant keltu, svarbu prisiminti ir pagrindinius dalykus: „DFDS“ kompanijos nuostatose įtvirtinta, kad rankinį bagažą sudaro tai, ką pasiimate į kajutę. Suaugusiajam asmeniui galima pasiimti bagažą iki 50 kg, o vaikui – iki 25 kg. Jei bagažo turite kur kas daugiau, jaudintis neverta – tereikia iš anksto informuoti apie nurodytą kiekį viršijančius daiktus. Kelionės keltu privalumas yra ir tas, kad kartu galite vežtis savo augintinį. Norintiems gyvūną laikyti kajutėje kelionės metu, verta pasiteirauti dėl specialios kajutės užsakymo. Tokioje kajutėje gyvūnas turi būti laikomas specialiame narve arba už pavadėlio. Kelionės metu, nepamirškite nuolat klausyti per garsiakalbį pateikiamų pranešimų – jų metu sužinosite ne tik naudingą informaciją apie kelionę keltu, bet ir itin svarbias ar skubias žinias.
Pasiruoškite kelionei, kurios metu galėsite mėgautis pramogomis, stebėti Baltijos jūrą atvirame laivo denyje ir atsiplėšti nuo miesto šurmulio 21 valandai. Persikėlimas keltu „Regina Seaways“ iš Klaipėdos į Kylį gali tapti „mini kruizu“, kurio metu pailsėsite ir patirsite nuostabių akimirkų!

"DFDS" keltų linija Klaipėda – Kylis jungia Lietuvą su Šiaurės Vokietija.
Liniją aptarnauja keltai "Victoria Seaways" ir "Regina Seaways".
Išvykimas : 7 kartus per savaitę.
Kelionės trukmė : 19 val.
Registracija prasideda 3 val., baigiasi 1,5 val. iki kelto išvykimo.
Uostai : Centrinis Klaipėdos Terminalas, Ostuferhafen Kylyje
Kaina nuo 43 € asm.