Naujienų prenumerata
Susisiekite
Keltai iš Prancūzijos Prancūzija – šalis, kuri dvelkia romantiška nuotaika, savyje talpina įspūdingiausius architektūrinius statinius, kultūrinius paminklus, estetiškus bei natūralius kraštovaizdžius ir pagarbos vertą istoriją. Svajojate nukeliauti į šią nuostabią ir bene visus keliautojus sužavinčią valstybę? Keltai iš Prancūzijos – puikus pasirinkimas, kuris leidžia patogiai, greitai, saugiai pasiekti šį garsiausių menininkų išaukštintą kraštą. Pasirinkus tokį kelionės būdą galima pamiršti kasdieninius rūpesčius, kartu su savimi vežtis automobilį, pasikviesti draugų kompaniją ir leistis į nepamirštamus nuotykius.

Keltų linija Kylis-Klaipėda
DFDS Seaways keltų linija siūlo nukeliauti iš Šiaurės Vokietijos į Klaipėdą per 19 valandų. Iš pirmo žvilgsnio ilga kelionė neprailgsta net labiausiai nuobodumo nepakenčiantiems nuotykių ieškotojams. Taip pat rekomenduojama tokį keliavimo būdą rinktis ne tik tiems, kurie nori pailsėti, bet ir tiems, kurie nori patogiai pasiekti savo verslo partnerius ar artimus žmones. Keltai iš šios šalies išvyksta net 6 kartus per savaitę, o registracija prasideda likus 3 val., o baigiasi likus 1,5 val. iki transporto priemonės išvykimo. Kelionės pradžios bei pabaigos uostai yra įsikūrę Klaipėdoje tarptautinėje jūrų perkėloje, Kylyje Ostuferhafen.
Per Šiaurės Vokietiją pasiekti Prancūzijos teritoriją yra patogu ir greita. Dar didesnis patogumas suteikiamas visuose DFDS Seaways linijos keltuose. Šią liniją aptarnauja „Optima Seaways“ ir „Regina Seaways“ kokybiški, saugūs bei profesionaliai prižiūrimi keltai. Abejose transporto priemonėse yra skirtingų rūšių kajutės, kurios atitinka kiekvieno poreikius. Taip pat rekomenduojama apsilankyti aukštos kokybės maistą siūlančiuose restoranuose, užkandinėse, kuriose patenkinti lieka net didžiausi gurmanai.
Nesvarbu, ar iš Prancūzijos keliaujama kartu su šeima, draugais, ar verslo partneriais, kiekvienas laivuose gali rasti jam tinkančių pramogų. Mažieji keliautojai gali pasilinksminti erdviuose bei kruopščiai įrengtuose žaidimų kambariuose. Jų tėveliai ar kiti suaugę žmonės savo laisvą laiką turi galimybę praleisti tiek restoranuose, tiek baruose ar prabangiose parduotuvėse, kuriose nesunku surasti dovanų artimiesiems, užkandžių arba įvairių aksesuarų. Abejuose keltuose yra po vieną kajutę, pritaikytą neįgaliesiems, todėl toks kelionės būdas tinka kiekvienam.
Pažintis su skirtingais miestais Tiek Šiaurės Vokietijos, tiek Prancūzijos apylinkėse galima rasti dar niekur kitur nematytų vietų. Be daugumai žinomo Paryžiaus, Prancūzijoje verta apsilankyti Živerni, kurios apylinkėse kadaise gyveno žymus tapytojas Claude Monet. Šios vietos sodai ir subtili gamta suteikė įkvėpimo šiam menininkui, kurio darbai dar dabar džiugina kiekvieno, į juos žvelgiančio, akis. Taip pat rekomenduojama pamatyti kvapą gniaužiantį, prancūziškojo klasicizmo architektūrinį paminklą – Versalio rūmus, kurių interjerą puošia vertingi meno kūriniai. Dar viena dėmesio verta vieta – aukščiausia bei didžiausia Europoje esanti kalnų sistema – Alpės, kurios sužavi kiekvieną gamtos, įspūdingų kraštovaizdžių mėgėją.
Keltai pasiekia Šiaurės Vokietijos krantus, todėl verta nepraleisti progos nukeliauti į Hamburgą, kuris dažnai vadinamas Šiaurės Venecija. Mieste yra nemažai žymių istorinių statinių, pavyzdžiui, renesansinio stiliaus miesto rotušė, Šv. Mykolo, Šv. Petro bažnyčios. Taip pat rekomenduojama pasisemti iš gamtos sklindančios ramybės Riugeno saloje. Ši vieta Vokietijoje yra pati saulėčiausia bei žavi įspūdingu kraštovaizdžiu, kuris apima tiek baltas, uolėtas pakrantes, tiek tankius bukų miškus.
Keltai iš Prancūzijos ne tik padeda sutaupyti kiekvienam brangaus laiko, bet ir leidžia atsipalaiduoti, mėgautis nepakartojamais gamtos vaizdais bei greitai pasiekti reikiamą vietą. DFDS Seaways linijos laivai užtikrina visiems keliautojams būtiną patogumą, profesionalų aptarnavimą ir galimybę vežtis savo automobilį, su kuriuo nesunku aplankyti žymiausias miestų vietas.

Keltai iš Prancūzijos Keltai iš Prancūzijos

Keliaujantiems iš Prancūzijos automobiliu poilsio ar verslo reikalais, siūlome taupyti laiką ir pasirinkti DFDS Seaways keltų liniją Kylis - Klaipėda
Kelionės keltu metu galėsite stebėti romantiškus jūros vaizdus, pailsėti ir pasiruošti tolimesnei kelionei...

KYLIS - KLAIPĖDA
"DFDS Seaways" keltų linija Kylis - Klaipėda jungia Šiaurės Vokietiją su Lietuva.
Liniją aptarnauja keltai "Optima Seaways" ir "Regina Seaways".
Išvykimas : 6 kartus per savaitę.
Kelionės trukmė : 19 val.
Registracija prasideda 3 val., baigiasi 1,5 val. iki kelto išvykimo.
Uostai : Tarptautinė Jūrų Perkėla Klaipėdoje, Ostuferhafen Kylyje
Kaina nuo 87 € (sėdima vieta + automobilis)