Naujienų prenumerata
Susisiekite

Azijos kruizai

Tolimieji rytai... Ne taip jau ir toli nei jūs manote! Kiekiename kruizo sustojime atrasite vis kažką naujo ir egzotiško. Dangų remiančios bažnyčios, kavinaitės Bankoke, pasaulinio lygio parduotuvės ar turgus Honkonge... Siūlome jums vieną iš jų, kurio metu pamatysite viską kas yra egzotiškiausia Azijoje...

Artimųjų Rytų kruizai

3 dalykai, dėl kurių verta vykti į šį kruizą:
- atostogas praleisite įspūdingame laive,
- savo akimis pamatysite tikrą prabangą ir arabų civilizacijos stebuklus,
- pajusite gilias religines tradicijas ir tuo pačiu modernią bei kosmopolistišką aplinką
- pasinersite į apsipirkimo siautulį didžiausiose parduotuvėse ir rytietiškuose turguose...

Ekspediciniai kruizai

Nuotykių ieškantys keliautojai, turintys išskirtinį skonį, lieka sužavėti pasirinkę Silversea Expeditions. Nemokamos ekskursijos, vadovaujamos patyrusios gamtininkų komandos, vykdomos mažose grupėse intymiam ir asmeniškam kelionės pažinimui.
Keliautojai kasdien turi galimybę pasigrožėti laukine gamta, susipažinti su nauja kultūra ir pasinaudoti į Silversea kruizo kainą įskaičiuotomis privilegijomis.

Kruizai jaunavedžiams

Siūlome jums romantiškiausią gyvenimo šventę praleisti laivuose kurie plaukioja Viduržemio jūros, Karibų, Pietų Amerikos, Šiaurės Europos, Afrikos regionuose. Pajuskite rūpestį, prabangą ir aukštos klasės aptarnavimą Jūsų vestuvinės ceremonijos metu.
Jei svajojote savo vestuvių dieną romantiškai paplaukioti ar susituokti egzotiniame paplūdymyje - Visa tai įmanoma švenčiant vestuves kruiziniuose laivuose.