Naujienų prenumerata
Susisiekite
[flight.image.translation]

Iš:
Į:Keleiviai
 


Scandinavian Airlines Scandinavian Airlines

[Scandinavian Airlines]

Didžiausia Skandinavijos aviakompanija. Siūlo savo skrydžius iš Vilniaus bei Palangos į Kopenhagą, Stokholmą, Oslą bei 15 kitų Azijos miestų per kompaktišką Helsinkio oro uostą.

airBaltic airBaltic

[airbaltic]

Latvijos avia kompanija siūlo skrydžius iš Palangos ir Vilniaus į: Amsterdamą, Olborgą, Dubrovniką, Salonikus, Rodą, Rygą.

LOT Polish airlines LOT Polish airlines

[lot-polish]

Lenkijos oro linijų bendrovė, siūlo oro linijų susiekimą iš Vilniaus su kitais Europos miestais per Lenkijos sostinę - Varšuvą.

Czech Airlines Czech Airlines

[Czech-Airlines]

Čekijos nacionalinė oro linijų bendrovė, kurios pagrindinis oro uostas -  Prahoje. Skrydžiai vykdomi net į 89 miestus 45-iose pasaulio šalyse.

Royal Dutch Airlines Royal Dutch Airlines

[KLM]

Viena galingiausių aviakompanijų pasaulyje. Siūlo iš Vilniaus per Amsterdamą pasiekti kitus Europos miestus.

Ryanair Ryanair

[ryanair]

Siūlo skrydžius iš Kauno į: Oslą, Frankfurtą, Dubliną ir  Šanoną, Londoną, Birmingemą ir Bristolį, Alikantę ir Palmą, Kaljarį, Trapinį, Maltą, Kosą, Rodą, Pafosą, Edinburgą, Kiprą. Iš Vilniaus į: Dubliną, Liverpulį ir Londoną, Briuselį, Paryžių, Frankfurtą ir Bremeną, Milaną, Barseloną ir Madridą, Romą, Oslą.

Wizzair Wizzair

[Wizz-Air]

Siūlo skrydžius iš Vilniaus į Barseloną, Romą, Tel Aviv, Kutaisį, Larnaką, Korfu salą, Milaną, Frankfurtą, Paryžių, Londoną, Malmę, Oslą ir daugelį kitų.

Eassy Jet Eassy Jet

[easyjet]

Siūlo skrydžius iš Londono į Taliną, Aberdeeną, Agadirį, Alikantę, Amsterdamą, Antaliją, Atėnus, Barseloną, Berlyną, Bodrumą, Kretą, Dubrovniką, Edinburgą, Kiprą ir daugelį kitų Europos miestų.

Grįžti atgal