Naujienų prenumerata
Susisiekite

Naujienos Naujienos

Kruizai įmonėms ne vien tik pramogos

Dažniausiai įmonių konferencijos ar seminarai vyksta viešbučiuose, mokymų centruose ar įmonės patalpose. Tačiau iš užsienio atsiranda naujas postūmis įmonių verslo ir pramoginiams renginiams – vis daugiau viršininkų ir darbuotojų nusprendžia sukurti originalią nuotaiką ne 5 žvaigždučių viešbutyje ar naujausiame verslo centre, o ant laivo denio.

Toks sprendimas pirmiausia siūlomas toms įmonėms, kurios nori geriau suvienyti savo turimas komandas, išugdyti komandinę dvasią. Kartu diskutuojant apie įvairius verslo tikslus bei tuo pat metu keliaujant į kitą miestą, tikrai atsiras puikių prisiminimų, kurie skatins toliau bendradarbiauti. Todėl toks pasirinkimas įmonėms siūlomas ne tik vienijant komandą, bet ir stengiantis užtikrinti naujus ir sėkmingus verslo ryšius.

Tokia galimybė yra itin tinkama įmonėms, kurios stengiasi taupyti ir atsisakyti papildomų išlaidų, atsirandančių ieškant miegojimo vietų, vakarinių programų ir jų vedėjų. Įmonei užsakius kruizą, taip pat iš karto bus pasirūpinta ir nakvyne, ir naktine programa – kruiziniuose laivuose dažnai siūloma interaktyvi poilsinė – pramoginė programa, kuri patiks darbuotojams ir vadovams. Taip pat yra siūlomi įvairūs žaidimai, viktorinos, sauna ir diskoteka. Kitą dieną po konferencijos galima suorganizuoti turą po naują miestą - taip įmonė išlaikys savo įvaizdį, kaip ne tik puikiai dirbančios, bet ir besirūpinančios savo komanda.

Kruizai taip pat dažnai siūlomi įmonėms, kurios veda įvairius renginius. Kruiziniame laive esančios salės gali talpinti iki 300 žmonių, todėl tai puikus būdas įsimintinai paminėti įmonės gimtadienį, naujo produkto įvedimą į rinką, naują sutartį su kita šalimi. Tai pat tokiuose renginiuose bus galima sulaukti daugiau svečių – kruizai kol kas nėra dažnas pasirinkimas tarp įmonių, todėl tai padariusios Lietuvos įmonės išsiskiria.

Tačiau kruizai nėra skirti vien tik pasilinksminimams, renginiams. Kruiziniame laive, plaukiančiame į Stokholmą, esantis konferencijų centras leidžia įmonėms suorganizuoti tiek nedidelius seminarus, tiek didesnes konferencijas. Konferencijų salėse įmonių laukia visa reikalinga technika, o per pertraukas kruiziniame laive patiekiama užkandžių ir gėrimų, todėl nereikia iš anksto ieškoti atskiros maitinimo įmonės – tai dar vienas pliusas, leidžiantis sutaupyti išlaidas. Maitinimas bus teikiamas ir pusryčių, vakarienės metu, kur darbuotojus ir svečius galima sukviesti arba švediškam stalui, arba prabangesniam à la carte variantui.

Kruizai atneša tik vieną minusą – kai kurie darbuotojai ar svečiai gali netoleruoti nuolatinio supimo, todėl juos gali pykinti. Tačiau dažniausiai nuo to yra siūlomi vaistai, kuriais galima pasirūpinti iš anksto.

Užsienyje esančioms įmonėms, kruizinės kelionės jau seniai nėra paslaptis. Naudojantis kruizu, įmonės gali ne tik geriau susibendrauti su darbuotojais, surengti įspūdingą renginį, bet ir užmegzti sėkmingus verslo ryšius suteikiant nepamirštamų emocijų. Krantas Travel informuoja, kad tokia programa kol kas galima naudotis iki 2017 m. gruodžio 29 dienos, o kaina vienam asmeniui - nuo 52 eurų.

Kaip pasiruošti kelionei su šeima kruizu?

Turintys vaikų žino – išsiruošti į kelionę kartu su mažaisiais gali būti sudėtingiau nei atrodo. Juk bet kokios kelionės netinka - reikia apgalvoti kelionės tikslą, veiklas, kurios patiktų visiems. Mažiesiems dažniausiai yra pakankamai sunku įtikti – jie nori pažaisti, retai kada gali ramiai pasėdėti, todėl ilgos kelionės automobiliu jiems prailgsta. Tačiau yra vienas kelionės tipas, kuris gali puikiai tikti visiems šeimos keliautojams, ir tai yra kruizinės kelionės.

Siekiant vaikus nuo pat pirmos minutės įtraukti į keliavimą, svarbu su jais pasikalbėti apie kelionę prieš jai prasidedant. Prieš pasirenkant kruizą, reiktų vaikams papasakoti, kas tai yra, kuo tokia kelionė jiems galėtų patikti. Taip pat galima kartu eiti į parduotuves ir pirkti kelionines knygas, kartu krautis daiktus, rinktis galimas kruizo veiklas. Būtina prisiminti, kad ne viskas, kas patinka mažiems vaikams, patiks paaugliams, todėl patikrinkite, ar kruizo pasiūlymas atitinka visų amžių vaikų norus ir poreikius.

Galima rinktis tokius kruizus, kurie jau turi tam tikrą programą. Pavyzdžiui, su šeima vykstant į Stokholmą, kruize jau būna paruošta pramoginė ir poilsinė programa, kuri patiks tiek vaikams, tiek paaugliams, tiek suaugusiems. Norintiems pasilinksminti kartu, kruize yra siūloma gyva šokių muzika, dainavimas karaoke, įvairūs žaidimai ir viktorinos. Tėvai, dalyvaujantys žaidimuose ir viktorinose, galės laimėti Tallink kelioninius dovanų kuponus, o vaikai - mažesnius prizus. Taip pat bus galima pasimėgauti ir sauna.

Kai kurios veiklos siūlomos tik vaikams arba tik suaugusiems. Tad, jei tėvai nuspręs apsilankyti bare, tai galės daryti tik be savo mažųjų atžalų. Jei vaikai pavargo ir nenori bendrauti su kitais vaikais, nepamirškite pasirūpinti ir savomis nuotaikos praskaidrinimo priemonėmis: knygomis, žaidimais išmaniuosiuose telefonuose. Mažuosius taip pat džiugins, kai pietų metu jiems bus siūlomi gaivūs kokteiliai nemokamai.

Dažniausiai kruizuose siūlomos kajutės yra dvivietės ar keturvietės, todėl jei vaikai yra pratę miegoti atskirai, perspėkite, kad visi būsite vienoje vietoje kartu. Kajutes galima rinktis pagal denį, ar jos su langu, ar be. Pavyzdžiui, C tipo kambarys bus be lango, žemutiniame denyje, B tipo bus aukščiau, bet taip pat be lango, A tipo kambarys jau bus su langu, kurio vaizdu galės mėgautis visa šeima. Kajučių kaina gali skirtis ne tik priklausomai nuo tipo, bet ir nuo keleivių amžiaus: vaikas (6-11 metų) keliauja nemokamai, didesnė kaina bus paaugliui (12-17m.) ir didžiausiai kaina – suaugusiajam.

Prieš vykdami į kelionę, pasirūpinkite ir vaistais nuo supimo: jei vaikai nėra keliavę anksčiau, jiems gali pasidaryti bloga kelionės metu. Neturint tokių vaistų, galima apsilankyti kruizinio laivo vaistinėje.

Nepamirškite, kad norint geriausių sąlygų šeimos pasiūlymui, yra rekomenduojama kruizinę kelionę užsisakyti iš anksto. Krantas Travel siūlomas šeimyninis kruizas į Stokholmą su turima akcija galioja iki 2016 m. gruodžio 30 dienos. Šeimos pasiūlymas galioja tik jeigu bent vienam vaikui yra mažiau nei 17 metų.

Žaisk ir laimėk kelto bilietus į Suomiją keturiems


Kelionė laivu, kas gali būti smagiau?!
Nuoširdžiai sveikiname Eriką Ansevičienę, laimėjus kelionę laivu keturiems į Suomiją.
Erika, keliaukite "VIKING Line" laivais į Helsinkį, kada tik norite: žiemą, pavasarį, vasarą ar rudenį. Neužilgo į svetainę įkelsime TOP 5: ką aplankyti Taline ir Helsinkyje!!!
Dėl laimėjimo susisieksime asmeniškai ir aptarsime kelionės detales, o visiems nuoširdžiai dėkojame už Jūsų komentarus!
Ir primename, kad tai ne paskutinis laimėjimas! Metai tik prasidėjo!

* * * * * * * * * * * * * * * * * ​* * * * * * * * * * * * * * * * * ​* * * * * * * * * * * * * * * * * ​* * * * * * * * * * * * * * * * * ​* * * * * * * * * * * * * * * *

Mes vėl svajojame apie žiemos linksmybes, o Jūs? Kokias žiemos pramogas LABIAUSIAI mėgstate Jūs?
Rašyk, spausk "Like&Share", o mes pačiam išradingiausiam padovanosime kelto bilietus į Suomiją KETURIEMS!

Žaidimas vyksta 2017 01 20 - 31​

Taisyklės:
 • Apsilankyk "Krantas Travel" Facebook paskyroje: https://www.facebook.com/krantas.travel
 • Spausk ant žinutės "Patinka ir Dalintis"
 • Parašyk kokias įdomias ir išradingas žiemos pramogas mėgsti;
 • Nugalėtojas bus paskelbtas paskutinę sausio dieną - 2017 01 31!

Į prizą įskaičiuota:
 • Kelionė laivu Viking Line XPRS keturiems maršrutu Talinas - Helsinkis į abi puses;
 • Išplaukimas iš Talino uosto;
 • Vaikas (0-11 m.) kartu su vaikais keliauja nemokamai.
 • Kelionės data: iki 2017 12 31Papildomai:
 • Individuali kelionė iki Talino ir atgal.
 • Automobilio parkavimas uoste Taline.
 • Jei pageidaujate - 10,5 €/ asm. pusryčiai ir 26 €/ asm. vakarienė laive, švediško stalo restarane;
 • Kitos paslaugos laive (barai, grožio salonai, baseinas, pirtis ir pan.);
 • Pramogos ir ekskurijos Taline ir Helsinkyje.


Pastabos:
 • Kelionei yra būtinas kelionės dokumentas: pasas arba LR tapatybės kortelė, galiojantys 3 mėn. po grįžimo iš kelionės;
 • Registruodamiesi Talino uoste turėsite pateikti dovanų kuponą kurį įteiksime laimėtojui.
 • Viking Line XPRS tvarkaraštis iš maitinimo kainos >>>