Naujienų prenumerata
Susisiekite
Viešbučiai
Kai kuriems keliautojams kelionės metu viešbučiai, jų įrengimas, aplinka nėra itin svarbus aspektas. Kitiems – patogumas yra labai reikšmingas, todėl viešbučiai pasirenkami atidžiai, siekiant maksimalaus atostogų komforto. Kad ir kaip bebūtų, viešbučiai, jų aplinka keliaujant visgi atlieka savo vaidmenį, kuris gali turėti daug įtakos kelionės patogumui ar gali paversti atostogas nemaloniu prisiminimu. Todėl prieš užsisakant gyvenamąją atostogų vietą nevertėtų spręsti skubotai, susižavėti pirmu pigiausiu variantu, o verta apmąstyti keletą aspektų.
Kaip išsirinkti viešbutį, jog atostogos būtų puikios?
Nors dažnam keliautojui svarbiausia kelionėje patirti įspūdžiai, o ne viešbučiai, tačiau negalima visiškai nuvertinti jų įtakos kelionės įspūdžiams. Jei kiekvieną dieną tenka važinėti iš atokaus užmiesčio į norimas aplankyti vietas ir vakare vėl grįžti, tikrai greitai pasigailima pataupytų pinigų viešbučiui arčiau centro. Taip ne tik eikvojamas atostogų laikas, bet ir greitai išauga transporto išlaidos, kurias buvo galima investuoti į centre esantį viešbutį, iš kurio net ir vaikštant pėsčiomis galima pasiekti daugelį lankytinų svečios šalies objektų. Ką dar verta apmąstyti?

Kelionės tikslas. Viešbučiai turėtų būti pasirenkami tik apgalvojus kelionės tikslą ir siekius: tai bus aktyvi pažintinė kelionė, poilsinė ar medaus mėnesio, šeimos atostogos, darbo komandiruotė? Įvertinus planus galima svarstyti, kokie viešbučiai, jų teikiamos paslaugos yra aktualios, kiek galite tam skirti. Jei ketinate jame tik pernakvoti, tuomet viešbučiui galima skirti mažesnį biudžetą, o jei planuojate kokybiškai pailsėti ar dirbti, tikriausiai norėsis patogaus poilsio su daugiau patogumų.
Atstumas – tai vienas svarbiausių kriterijų, į kurį negalite žiūrėti atlaidžiai. Įvertinkite atstumą iki oro uosto bei atgal (šis aspektas mažiau aktualus, kai kelionių organizatorius pasirūpina pervežimo paslauga), atstumus iki numatytų aplankyti objektų, vietų, parduotuvių (kas aktualu, jei viešbutį užsisakote be maitinimo), atstumą iki jūros/vandenyno, jei planuojate daugiau laiko ilsėtis tiesiog ramiai gulinėjant paplūdimyje. Jei viešbučiai bus toli nuo planuojamų objektų, vietų, kasdienio važinėjimo paslaugos gali greitai viršyti planuotą biudžetą. Be to, labiausiai tokiu atveju gaila važinėjimams sugaištamo laiko.
Maitinimas, gėrimai. Dažnai apžvelgus maisto kainas vietinėse kavinėse, restoranuose, parduotuvėse nusprendžiama pasirinkti maitinimą viešbutyje. Pusryčiai dažnai jau būna įskaičiuoti į bendrą kainą, tad reikia įvertinti pietų, vakarienės, užkandžių pasiūlymą. Dažnai viešbučiai siūlo tarpinį variantą – pusryčius su vakarienėmis. Jei planuojate nemažai keliauti – toks variantas optimaliai atitiks Jūsų lūkesčius – juk toliau nuvažiavus nesinorės grįžti pietauti atgal į viešbutį. Be to, pietų metu galėsite paragauti nacionalinių virtuvės patiekalų. Nepamirškite gėrimų klausimo. Tiek gaiviųjų, tiek alkoholinių gėrimų kainos kurortuose ženkliai skiriasi nuo mūsiškių, todėl pagalvokite ar neverta pasirinkti viešbučių maitinimo su viskas įskaičiuota paslauga? Apgyvendinimo paslaugomis besiverčiantys verslininkai pateikia nevienodus alkoholinių gėrimų kainų pasiūlymus. Kai kur jie gali būti įskaičiuoti užsisakant „Viskas įskaičiuota“ maitinimo tipą, o kai kuriais atvejais už alkoholį reikia mokėti papildomai.
Papildomos paslaugos. Apgalvoję, kiek laiko praleisite viešbutyje įvertinkite Jums aktualias paslaugas. Pasidomėkite nemokamomis paslaugomis, o už kurias teks susimokėti papildomai. Dažnai tokie patogumai, kaip gultas, rankšluosčiai prie baseino, kondicionieriai yra nemokami, tačiau kai kurie viešbučiai tai gali apmokestinti.
Viešbučiai internetu: pigesnis ir racionalesnis sprendimas
Įvertinus šiuos aspektus mūsų svetainėje išsirinksite geriausią viešbučio pasiūlymą, nemokant užsakymo mokesčių. Aiški meniu, nuorodų ir paieškos sistema padeda rasti geriausius pasiūlymus. Paieškos rezultatuose pateikiami viešbučiai, kurie geriausiai atitinka Jūsų pasirinktus kriterijus. Prie kiekvieno viešbučio pasiūlymo yra pateikiami viešbučių aprašymai, klientų atsiliepimai, padedantys objektyviau įvertinti viešbučių, juose teikiamų paslaugų kokybę.

Viešbučiai Viešbučiai


Pati populiariausia viešbučių rezervacinė sistema - Booking.com!

Booking.com garantuoja geriausias kainas įvairiems apgyvendinimo įstaigų tipams - nuo nedidelių šeimų valdomų nakvynės namų iki penkių žvaigždučių prabangos.
Siūloma 971 643 veikiančių viešbučių 224 šalyse ir teritorijose.


Kodėl verta užsisakyti viešbutį internetu:

  • Daugiau nei 971 643 viešbučių, apartamentų, vilų ir t.t.
  • Mažos kainos , Užsakymas nemokamas.
  • Prie kiekvieno viešbučio yra aprašymas, lokacija, kaip nuvykti, nuotraukos.
  • Užsisakykite dabar, mokėkite viešnagės metu!
  • 59 360 000 tikrų svečių atsiliepimų apie viešbučius.
  • Rezervavimo sistema yra saugi: kreditinės kortelės ir asmeniniai duomenys užšifruojami.

Kreipkitės į profesionalias mūsų kelionių konsultantes. Jos patars, pasiūlys Jums geriausią variantą, sutaupys Jūsų laiką ir pinigus:
Kaunas, tel. 8 37 490202, kaunas@kaunas.krantas.lt
Klaipėda, tel. 8 46 395111, travel@krantas.lt
Vilnius, tel. 8 5 2313314, vilnius@vilnius.krantas.lt
[Dont.find.useful.info?]

Nerandate Jums
reikiamos informacijos?