Naujienų prenumerata
Susisiekite

11 nakvynių kelionė į Vietnamą AKCIJA NEBEGALIOJA 11 nakvynių kelionė į Vietnamą

Galioja iki 2019.03.04

[Kelionė į Vietnamą 1]
[Kelionė į Vietnamą 2]
[Kelionė į Vietnamą 3]
[Kelionė į Vietnamą 4]
[Kelionė į Vietnamą 5]
[Kelionė į Vietnamą 6]
[Kelionė į Vietnamą 7]
[Kelionė į Vietnamą 8]
[Kelionė į Vietnamą 9]

[Kelionė į Vietnamą 1] [Kelionė į Vietnamą 2] [Kelionė į Vietnamą 3] [Kelionė į Vietnamą 4] [Kelionė į Vietnamą 5] [Kelionė į Vietnamą 6] [Kelionė į Vietnamą 7] [Kelionė į Vietnamą 8] [Kelionė į Vietnamą 9]

12 dienų kelionė į Vietnamą11 NAKVYNIŲ TRUKMĖS KELIONĖ Į VIETNAMĄ:

 • 3* "Fiore Healthy Resort" su pusryčiais nuo 959 € asm.
 • 4* "Golden Peak Resort & Spa" su pusryčiais nuo 1005 € asm.
 • 4* "Oriental Pearl Beach Resort & Spa" su pusryčiais nuo 1109 € asm.
 • 4* "Dessole Beach Resort" viskas įskaičiuota nuo 1445 € asm.


Skrydis iš Vilniaus: 2019 kovo 4 dieną
Kelionių organizatorius - "Novaturas"


Dėmesio! Kainų ir vietų skaičius yra LABAI ribotas. Kainos yra dinaminės ir keičiasi po kiekvieno užsakymo. Įsigykite kelionę kol ji dar nepabrango!


Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius - Ho Či Minis - Vilnius;
 • Pasirinktas viešbutis ir maitinimo tipas;
 • Rankinis bagažas 1 vnt. (5 kg) ir registruotas bagažas ( 20 kg);
 • Pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir atgal;
 • "Novaturo" atstovo paslaugos Vietnama.


Į kelionės kainą nėra įskaičiuota:
 • Vizos (jei reikalinga kelionės ar ekskursijų metu)
 • Draudimas
 • Ekskursijos
 • Kurorto mokesčiai
 • Asmeninės išlaidos

SVARBU! Kelionės metu reikalingas pasas, kuris privalo galioti ne trumpiau negu 6 mėnesius po kelionės pabaigos.
Jei nerandate Jums tinkančio pasiūlymo, kreipkitės tel. 8 800 61116 ir gaukite pasiūlymą nedelsiant!

Apie Vietnamą

Vietnamas – skraiste pridengtas egzotiškas Pietryčių Azijos kainos ir kokybės lobis
Vietnamas kelerius pastaruosius metus iš eilės patenka tarp turistams patraukliausių šalių. Kelionių žurnaluose ir giduose pirmiausia atkreipiamas dėmesys, kad ši šalis pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu, nepakartojama egzotika, geru klimatu, paslaugiais ir geranoriškais vietos žmonėmis. Neįtikėtina, kad valstybė, iškentusi tiek karų ir negandų, dabar kyla kaip nauja egzotinių atostogų meka, ji sparčiai vejasi, o kai kuriais atvejais ir jau lenkia Tailandą, kitas Pietryčių Azijos šalis.

Tai kalnuota ir miškinga valstybė, dėl geografinių sąlygų šalies klimatas labai įvairus. Vietnamo teritorija driekiasi per tris klimato juostas: drėgną subtropinę, musoninę ir tropinę savanų. Šalies pietuose temperatūra svyruoja apie +25–30 °C. Labiau kalnuotoje šiaurinėje Vietnamo dalyje gruodį gali būti ypač vėsu – iki +5 °C, o liepą – ypač karšta, +35 °C ir daugiau. Toks skirtingas klimatas nulėmė ir didelę gamtos įvairovę – Mekongo delta ir Fongniakebango nacionalinis parkas įtraukti į pasaulio gamtos paveldo sąrašą.

Vietname pagrindiniai turistiniai centrai iškilo aplink Fan Tietą ir Na Trangą. Tai pietinės provincijos, kuriuose atsiskleidžia ir visos Azijos spalvos, ir yra puikios sąlygos atostogauti naujausiuose viešbučiuose bei geriausiuose paplūdimiuose. Vietnamas turi daugiau nei 2 000 km Pietų Kinijos jūros pakrantės, tačiau šalies pietinių kurortų paplūdimiai ir žydras vanduo labiausiai užburia atvykėlius. Jūros vandens temperatūra čia siekia ir +29 °C. Fan Tieto kurortinės zonos, Ham Tieto paplūdimiai, puikiai tinka buriuotojams ir jėgos aitvarų mėgėjams.

Vietnamiečių kultūra yra viena seniausių Pietryčių Azijoje. Jie daug gyvenimo principų perėmė iš kinų filosofo Konfucijaus ir budistų. Vietnamiečiai yra paslaugūs, geranoriški, tvirtos moralės. Prancūzų kolonijos laikais vietnamiečiai perėmė ir nemažai europietiškų dalykų, dalyje visuomenės prigijo krikščionybė. Komunizmo laikotarpiu vietnamiečiai intensyviai bendradarbiavo su Sovietų Sąjunga, Kinija, Kuba – tai irgi turėjo įtakos tautai. Pietų Vietname ryškų pėdsaką paliko ir JAV kariai. Tad dabar Vietnamas yra tarsi daugelio šalių įtakų ir palikimo mozaika.

Vietos maistas irgi primena atskirą religiją ar filosofiją. Dažnas virtuvės šefas vadovaujasi in bei jang principu, kad patiekalas būtų kuo labiau subalansuotas žmogaus organizmui. Todėl čia rasite visko, ko tik panorėsite: nuo salotų ir egzotinių vaisių desertų iki mėsos ar vegetariškų patiekalų. Pasaulyje garsi ir Vietnamo kava. Phan Tietas garsėja žvejais, žuvų padažu, naudojamu visame pasaulyje, o Vietnamo kurortai Jus nustebins jūrų gėrybių gausa bei įvairove.

Atsikėlę ryte apsilankykite vietos turguje, kur prekystaliai nukrauti mangais, papajomis, ličiais, ananasais, duomedžių vaisiais ir kitais mums mažiau žinomais skanėstais. Paragaukite Drakono vaisiaus – ryškiaspalvio ir skanaus Vietnamo simbolio.

Sveikatingumo centrų sparčiai dygsta ir sparčiai vejasi Tailando kurortus. Ilgą laiką sveikatingumo paslaugos ir masažai Vietname tapatinti su raudonųjų žibintų kvartalais, bet tie laikai seniai baigėsi. Dabar šalyje tikrai rasite puikiausių tradicinės medicinos ir sveikatinimo įstaigų – nuo miesto masažo salonų, tradicinių gydyklų kaimo vietovėse iki jaukių sveikatingumo centrų Vietnamo džiunglėse ar aukščiausios klasės sanatorijų pajūrio kurortuose.

Atvykėlius labiausiai žavi, kad visas šis spalvotas, egzotiškas ir vaizduotę žadinantis Vietnamo paveikslas nereikalauja turėti storos piniginės. Drąsiai atverkite šią Pietryčių Azijos lobių skrynią.Kreipkitės - mes patarsime, padėsime užsisakyti kelionę:
Vilnius: A. Juozapavičiaus g. 6, 8 5 2313314, Mob. 8 618 31697, vilnius@vilnius.krantas.lt
Kaunas: I. Kanto g. 22, 8 37 490202, Mob. 8 398 30334, kaunas@kaunas.krantas.lt
Klaipėda: Teatro g. 5, 8 46 395111, Mob. 8 686 54436, travel@krantas.lt