Naujienų prenumerata
Susisiekite

8 dienų poilsis Maroke už gerą kainą AKCIJA NEBEGALIOJA 8 dienų poilsis Maroke už gerą kainą

Galioja iki 2019.05.18

[8 dienų poilsis Maroke už gerą kainą]

elionė į Maroką


Marokas – viena įdomiausių ir egzotiškiausių kelionės idėjų visame pasaulyje.
Tai didžiulė, įvairiaspalvė įspūdžių puokštė, suteikianti daugybę galimybių visoms keliautojo juslėms patikrinti.
​Čia svečius iškart pakeri kvapai, garsai, sklindantys Feso ir Marakešo medinose, akį rėžia fantastiški gamtos peizažai – Atlaso klanai, pasidabinę baltomis nuo sniego viršūnėmis, taip pat karščiu alsuojanti Sacharos dykuma, bangomis besišiaušiantis Atlanto vandenynas.


! Skrydžio bilietai Vilnius – Agadyras – Vilnius bilieto į abi puses tik nuo 99 €

7 NAKVYNIŲ TRUKMĖS KELIONĖ Į MAROKĄ:

 • 4* "Omega" su pusryčiais nuo 259 € asm.
 • 4* "Oasis" su pusryčiais ir vakariene nuo 279 € asm.
 • 3* "Caribbean Village Agador", viskas įskaičiuota nuo 389 € asm.


Kelionės data: 2018 05 18

Dėmesio! Kainų ir vietų skaičius yra LABAI ribotas. Kainos yra dinaminės ir keičiasi po kiekvieno užsakymo. Įsigykite kelionę kol ji dar nepabrango!


Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius - Agadyras - Vilnius;
 • Pasirinktas viešbutis ir maitinimo tipas;
 • Rankinis bagažas 1 vnt. (5 kg) ir registruotas bagažas ( 20 kg);
 • Pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir atgal;
 • "Novaturo" atstovo paslaugos Maroke.


Į kelionės kainą nėra įskaičiuota:

 • Vizos (jei reikalinga kelionės ar ekskursijų metu)
 • Draudimas
 • Ekskursijos
 • Kurorto mokesčiai
 • Asmeninės išlaidos

SVARBU! Kelionės metu reikalingas pasas, kuris privalo galioti ne trumpiau negu 6 mėnesius po kelionės pabaigos.Apie Maroką
Prieskoniais, alyvuogių aliejumi, rožių vandeniu kvepianti virtuvė sužadins kiekvieno keliautojo apetitą. Pagrindinis dėmesys čia skiriamas mėtoms, iš kurių verdama garsioji marokietiška arbata, skambiai vadinama Maroko viskiu.

Marokas – viena įdomiausių ir egzotiškiausių kelionės idėjų visame pasaulyje. Čia susikerta Afrikos, Europos ir Vidurio Rytų keliai. Šalis pasižymi slėpininga kultūra, visame pasaulyje garsiu turgumi. Kartą pabuvoję Maroke sako, kad čia sugrįžti norisi net ir tūkstantį kartų, nes visos kelionės į Maroką – tai nepamirštamos patirtys, ilgai atminty išliekantys nuotykiai.Maroko pasididžiavimas – Agadyras

Kelionės į Maroką dažnai neaplenkia Agadyro. Tai įdomus bei intriguojantis turistų pamėgtas miestas, didžiausias Maroko kurortas. Jis pasižymi modernumu, efektyviai išvystytomis turizmo paslaugomis, pramonės šakomis, švietimo įstaigomis.

Agadyro miestas apsuptas neaprėpiamų Sacharos dykynių, kurios tęsiasi iki pat Vakarų Afrikos krantų. Todėl tokios kelionės į Maroką sužadins nepakartojamą jausmą: tarsi būtumėte didmiestyje, už kurio ribų tėra vos keli didesni miestukai bei tūkstančius kilometrų besitęsiantis kelias per dykumas.

Tiek žiemą, tiek vasarą kelionės į Maroką, Agadyro kurortą bus šiltos ir saulėtos. Švelnus klimatas, 24-30 laipsnių šiluma, 300 saulėtų dienų per metus kasmet sutraukia daugybę turistų, mėgstančių ne tik pasikaitinti saulutėje, bet taip pat siekiančių atrasti dar nepažintą Maroką, pasimėgauti aktyvios kelionės privalumais.
Kaip nukeliauti į Maroką?

Poilsinės kelionės į Maroką bus planuojamos lengviau ir paprasčiau, jei pasiklausite mumis. Teliks susikrauti lagaminus, nuvykti į oro uostą. Buvimas viena stambiausių turizmo agentūrų Lietuvoje, sėkmingas ilgalaikis bendradarbiavimas su partneriais leidžia nuotykių, saulės ar gerų įspūdžių ieškotojams pasiūlyti optimaliausią kainos ir kokybės santykį. Išsirinkite norimą viešbutį bei kelionės planą, tuomet Jūsų lauks nepamirštami įspūdžiai nepakartojamame Maroke.

Kelionės metu tikrai nenuobodžiausite – Jums siūlomos įvairios pažintinės ekskursijos po Agadyro miestą, taip pat iš šio kurorto organizuojamos kitos kelionės į raudonąjį Marakešą, Atlanto pakrantėje esantį as Suvairo miestą, Tratufą, įsiterpusį tarp Atlaso kalnų.

Taip pat rekomenduojama išvyka visureigiais, marokietiškas vakaras, vietos tradicijų ir kultūros pažinimas: šokiai, muzika, išskirtiniai patiekalai. Finalinis kelionės į Maroką akcentas – popietė įspūdinguose Maroko paplūdimiuose.

Laikas ruoštis kelionei į Maroką! Kada, jei ne dabar?

Kreipkitės - mes patarsime, padėsime užsisakyti kelionę:
Vilnius: A. Juozapavičiaus g. 6, 8 5 2313314, Mob. 8 618 31697, vilnius@vilnius.krantas.lt
Kaunas: I. Kanto g. 22, 8 37 490202, Mob. 8 398 30334, kaunas@kaunas.krantas.lt
Klaipėda: Teatro g. 5, 8 46 395111, Mob. 8 686 54436, travel@krantas.lt