Naujienų prenumerata
Susisiekite

Japonija. Sakuros keliu AKCIJA NEBEGALIOJA Japonija. Sakuros keliu

Galioja iki 2016.04.04

[Japonija. Sakuros keliu]


Japonija. Sakuros keliu


Sakurų žydėjimas japonams simbolizuoja trumpą žmogaus gyvenimą ir naują pradžią.
Grožėjimosi sakurų žiedais šventė vadinama hanami. Šimtus metų gyvuoja tradicija žydint sakuroms rinktis į parkus ir... tiesiog grožėtis trapiais žiedais pasidabinusiais medžiais.

Data: 2016 04 04
Kaina nuo 1665 €

Kelionės aprašymas

1 diena: Skrydis į Tokiją
Skrydis į Tokiją su persėdimu Maskvoje.

2 diena: Tokijas
Atvyksite į Tokijo tarptautinį oro uostą. Savarankiškai nuvyksite į viešbutįVilla Fontaine Shiodome 4*. Laisvas laikas. Rekomenduojame apžvalginę **ekskursiją po Tokiją – „Naktinės Tokijo spalvos“ (4 val.) Ekskursija prasidės nuo šiuolaikinio komplekso Roppongi Hills, kurio grožį ir savitumą geriausia įvertinti vakare arba naktį. Apžvalgos aikštelė Mori bokšto 52 aukšte bus puikus išeities taškas žavintis kibirkščiuojančiais didmiesčio vaizdais su milijonais žiburių.
Jūs vaikščiosite po naktinę, akinančių šviesų ir mados gatvę Ginza, garsėjančią parduotuvėmis ir salonais visame pasaulyje. Vėliau jūsų lauks kelionė neįprastu mums vienabėgiu traukinuku, vairuojamu roboto, be vairuotojo pagalbos. Vaivorykštės tiltu jūs vyksite į Odaiba dirbtinę salą – pramogų rajoną Tokijo įlankoje. Tamsiu paros metu šis tiltas yra pats ryškiausias objektas visame mieste! Saloje galite apsilankyti Toyota parodų centre, prekybos ir pramogų komplekse DAX, čia daug kavinių ir restoranų. Čia pamatysite pilno dydžio Laisvės statulos kopiją, taip pat milžinišką, populiariausio Japonijos animacijos herojaus – Gundam statulą. Už papildomą mokestį galite apsilankyti Oedo Onsen - stilizuotame Edo eros mieste ir pasimaudyti karštuose šaltiniuose. Nakvynė viešbutyje.

3 diena: Tokijas
Pusryčiai. Laisvas laikas. Rekomenduojame apžvalginę **ekskursiją po Tokijo miestą (7 – 8 val.). Jūs galite mėgautis vieno iš didžiausių pasaulio miestų vaizdais. Apsilankysite dangoraižių rajone Shinjuku, kuris puikiai matosi nuo apžvalginės aikštelės ant Tokijo savivaldybės pastato. Taip pat aplankysite svarbiausią Šinto šventovę Tokijuje - Meidži Džingu, su jos gražiu parku ir senovinių medžių giraite. Atminimui nusifotografuosite sode šalia Imperatoriaus rūmų, o vėliau apsilankysite pasaulinio garso prekybos rajone - Ginza. Šios ekskursijos perlas yra Asakusa rajonas. Jūs ne tik mėgausitės didingu Sensoji šventyklos ansambliu, bet taip pat galėsite įsigyti suvenyrų ilgiausioje prekybos gatvėje. Čia triukšminga ir sausakimša nepriklausomai nuo savaitės dienos. Programa baigsis Akihabara rajone Japonijos elektronikos mekoje - vietoje, kur susirenka anime gerbėjai. Nakvynė viešbutyje.

4 diena: Tokijas – Kiotas
Pusryčiai. Iš Tokijo traukinių stoties kelionė greituoju traukiniu į Kiotą. Įsikursite viešbutyje Vessel Hotel Campana Kyoto Gojo 4*. Laisvas laikas. Rekomenduojame apžvalginę **ekskursiją po Kioto miestą – „Žavingas senojo Kioto pasaulis“ (8 val.). Ekskursinė programa tikriems Japonijos mylėtojams! Šio turo metu aplankysite Kioto simbolį - Auksinį paviljoną, Ryoanji šventyklos sodą. Jūs galėsite vaikščioti po bambuko giraites Arashiyama rajone ir pažvelgti į Sayhodzi bažnyčią su jos garsiuoju samanų sodu. Sugrįžus į pagrindinę Kioto dalį jūs pasigrožėsite tikra pilimi - Nidžo. Programos pabaigai Fushimi Inari šventykla, žinoma dėl savo garsių Toros vartų. Nakvynė viešbutyje.

5 diena: Kiotas – Osaka – Nara - Tokijas
Pusryčiai. Laisvas laikas. Rekomenduojame apžvalgines **ekskursijas į Osaką (8 val.) arba Narą (8 – 9 val.). Vakare iš Kioto traukinių stoties greituoju traukiniu išvyksite į Tokiją. Atvykus įsikursite viešbutyje Villa Fontaine Shiodome 4*. Nakvynė viešbutyje.

6 diena: Tokijas
Pusryčiai. Laisvas laikas. Rekomenduojame apžvalginę **ekskursiją į Enošima salą (8 – 10 val.) Šios vaizdingos salos nedideliame plote yra įsikūrę daug lankomų objektų įdomių kultūriniu ir istoriniu požiūriu. Enošima yra pripažinta kurortinė zona labai populiari tarp Tokijo gyventojų. Taip pat galite pasirinkti apžvalginę **ekskursiją “ Kamakuros miesto tradicijos“ (8 – 9 val.). Ši kelionė tinka tiems, kurie nori aplankyti kuo daugiau pagrindinių lankytinų vietų Kamakuroje per trumpą laiką. Galėsite pamatyti tradicines japonų šventyklas: Kentedzi, Tsurugaoka - Hatimangu, Kamakuragu, Hase Kannon ir Didžiąją Budos statulą. Galėsite pasinerti į viduramžių Japonijos atmosferą, kai vis dar stiprią įtaką turėjo samurajų klasės. Pabaigai laukia arbatos ceremonija, kur jūs galėsite ne tik mėgautis tradicine japonų arbata ir saldumynais, bet ir išbandyti save arbatos meistro vaidmenyje. Nakvynė viešbutyje.

7 diena: Tokijas
Pusryčiai. Laisvas laikas. Rekomenduojame **ekskursiją į Nagano regioną – „Beždžionės ir Varnos pilis“ (12 val.). Jeigu jau pavargote nuo miestų pulsuojančių intensyviu tempu, žmonių susibūrimo, muziejų ir parkų, pasirinkite dienos kelionę iš Tokijo į vaizdingą Nagano regioną, įsikūrusį tarp Japonijos Alpių. Tylus kalnų peizažas. Lyguma. Unikali Matsumoto pilis, dėl savo juodos spalvos gavusi "Varnos pilies" pavadinimą. Karštosios versmės ir juokingos beždžionėlės, nusileidę nuo kalnų šlaitų pasišildyti jų šiltame vandenyje. Leiskite sau pamatyti kitokią Japoniją! Nakvynė viešbutyje.

8 diena: Skrydis į Lietuvą.
Pusryčiai. Savarankiškai nuvyksite į oro uostą. Skrydis į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
 • tarptautinio skrydžio bilietai Vilnius – Tokijas - Vilnius,
 • 6 nakvynės 4* viešbučiuose su pusryčiais,
 • rusakalbio kelionės vadovo paslaugos ekskursijų metu.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
 • pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas (48 Eur)
 • pervežimai pagal programą,
 • greitojo traukinio bilietai Tokijas – Kiotas – Tokijas ( 130 USD)
 • ** pažymėtos ekskursijos nurodytos programoje,
 • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu,
 • arbatpinigiai, gėrimai, papildomos paslaugos, asmeninės išlaidos.

Pastabos:
 • kaina nurodyta 1 asm. gyvenant dviviečiame kambaryje,
 • papildomos ekskursijos – kaina pagal užklausimą,
 • informacija apie skiepus www.ulac.lt/keliautojams.

Svarbu:
 • keičiantis lėktuvo bilietų ir paslaugų kainoms bei valiutų kursui, kelionės kaina gali keistis,
 • aviabilietai negrąžinami ir nekeičiami, pinigai už juos negrąžinami,
 • lankomų objektų eiliškumas ir laikas gali keistis.

Keipkitės į mūsų profesionalias kelionių agentes.
Jos patars, pasiūlys Jums geriausią variantą, sutaupys Jūsų laiką ir pinigus:

Vilnius: A. Vienuolio g. 6, 8 5 2313314, vilnius@vilnius.krantas.lt
Kaunas: I. Kanto g. 22, 8 37 490202, kaunas@kaunas.krantas.lt
Klaipėda: Teatro g. 5, 8 46 395111, travel@krantas.lt