Naujienų prenumerata
Susisiekite

Japonija žydint sakuroms AKCIJA NEBEGALIOJA Japonija žydint sakuroms

Galioja iki 2019.04.17

[Japonija. Sakuros keliu]


ТOKYO –NIККО – КАМАКURA– FUJI-SAN – HOKONЕ – КIJOTAS –NARA – KANDZAWA – SHIRAKAWA – ТОКYO

Kelionės metu atrasite vieną iš įdomiausių ir išskirtinių pasaulio šalių - Japoniją.
Jūs pamatysite visas pagrindines Tekančios saulės šalies vietas, nuo Tokijo dangoraižių iki rafinuotų Kijoto šventyklų ir žavių Kanadzavos kraštovaizdžių. Šios kelionės įspūdžiai išliks visam gyvenimui, o kuris nors galbūt kada nors vėl panorės grįžti į Japoniją, kad atrastų kažką savo ...


Kelionės data 2019 04 04 - 16
Kaina nuo 3250 €Kelionės aprašymas1 - 2 dienosdiena: Atvykimas į Tokiją (2019 04 04 - 05)
Atskridę į oro uostą, būsite sutikti ir pervežti į viešbutį poilsiui po ilgo skrydžio. Šiek tiek atsikvėpę , po pietų vyksite į vakarinę ekskursiją po Tokyo. Japoniški simboliai "To Kio" reiškia "Rytų sostinę". Tai didžiausias pasaulyje metropolis, kuriame gyvena beveik trisdešimt penki milijonai žmonių, kurie sudaro ketvirtadalį visos šalies gyventojų! Pravažiuosite Shibuja rajoną – vieną Tokijo verslo ir mados centrų. Apsilankysite Shinjuku dangoraižių rajone. Čia šešiasdešimtųjų pabaigoje buvo pradėti statyti dangoraižiai, ir dabar šis Tokijo rajonas labai panašus į Manheteną. Tai vienas iš pasaulio ekonomikos centrų, kuriame įsikūrusios pagrindinių Japonijos korporacijų būstinės. Tokijo miesto rotušė taip pat įsikūrusi dangoraižyje, kurį suprojektavo architekto Kenzo Tangė. Iš apžvalgos aikštelės, esančios dviejų šimtų metrų aukštyje, atsiveria visas Tokijas. Po to užsuksite į Kabukicho „raudonųjų žibintų“ kvartalą. Čia knibžtėte knibžta nuolatinių lankytojų – verslininkų, priemiesčių gyventojų ir vakarėlių liūtų, kurie ieško linksmybių šimtuose čia įsikūrusių restoranų ir barų. Vis dėlto kai kurių įstaigų lankytojai linkę geriau likti nepastebėti. Vakarienė vietiniame restorane. Baigę pažintį su vakariniu Tokyo, grįšite į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.


3 diena: Ateities miestas (2019 04 06)
Pusryčiai viešbutyje. Pažintį su Tokiju pradėsite apsilankymu didžiausiame pasaulyje žuvų turguje. Čia įvyksta beveik devyni dešimtadaliai visų Japonijoje sudarytų žuvų pardavimo didmeninių sandorių! Tokijas yra fantastinis miestas, kuriame kiekviename žingsnyje rasi sena ir nauja. Fūturistinė architektūra dera su tradicinėmis budistų šventyklomis. Imperatoriškieji rūmai pačiame Tokyo centre, Marunouchi rajone. Arkinis akmeninis tiltas Nijubashi veda į rūmų teritoriją. O netoliese esančiame parke auga apie du tūkstančiai ypatingos rūšies pušų. Jos laikomos ilgaamžiškumo simboliu. Žinoma, verta pamatyti rūmų istorinį rytietišką sodą, kurį sukūrė legendinis landšaftinių sodų meistras Kobori Ensiu pačioje Edo epochos pradžioje, 1603 m. Aplankysite Ueno Parką, kuris garsėja žydinčiomis sakuromis. Tai vienas garsiausių parkų, kuris sulaukia daugiau nei milijono lankytojų per metus. Netoli Imperatoriškų rūmų įsikūręs istorinis Ginza kvartalas pakerės įspūdinga elegancija. Šalia šiuolaikinių butikų ir parduotuvių tarsi tvyro senovės dvasia. Ginza - tikras apsipirkimo rojus, bet tam būtina turėti pilną piniginę! Bet kaip kitaip? Cartier, Dior, Mikimoto, Louis Vuitton ...

Po to, jei dar liks laiko, galėsite pasivaikščioti po klasikinį japoniško soda "Happoen", kurio istorija siekia daugiau nei keturis amžius ir kuris vadinamas aštuonių peizažų sodu. Tada dar pasiekę miesto centrą, pabuvosite seniausioje Tokijo šventykloje- Asakusa Kannon, kurios pagrindinė salė pastatyta 645 metais. Joje saugoma auksinė gailestingumo deivės Kannon statula. "Sanso-ji" yra šalia prekybinė gatvelė "Nakamise-dori", kur nuo pat aštuoniolikto amžiaus pradžios buvo galima pasimėgauti japonų virtuve, nusipirkti žaliosios arbatos, ir įsigykite keramikos dirbinių bei įvairiausių suvenyrų Vakare už papildomą mokestį dar galima apsilankyti tradiciniame japonų teatre "Kabuki", pabuvoti viename iš aukšto lygio japonų restoranų ar naktiniame klube. Nakvynė viešbutyje.


4 diena: Nikko grožis (2019 04 07)
Po pusryčių viešbutyje išvykstate į Niko, kuris nutolęs 140 km nuo Tokijo. Niko - nacionalinis draustinis (Nikko Kokuritsu Koen). Įstabus kalnuotas kraštovaizdis, šventyklų kompleksas, ežerai, kriokliai, laukinės beždžionės ir nedideli pasivaikščiojimo takeliai – visa tai rasime šalies grožio simboliu laikomame parke. Juk, matyt, ne veltui Japonijoje sklando patarlė: „nesakyk kekko („nuostabu“), kol nepamatei Nikko“. Mažo Niko kaimelio istorija prasidėjo dar aštuntajame amžiuje, kai budistų vienuolis čia pastatė nedidelę šventyklėlę. Vis dėlto vieta išgarsėjo kur kas vėliau – pastačius šventyklų kompleksą ir mauzoliejų Tokugavai Iejasu (Tokugawa Ieyasu) – Tošogu šventyklą (Nikkō Tōshō-gū). Šiogūnato, valdžiusio Japoniją daugiau nei 250 metų, įkūrėjui dedikuotas pastatų kompleksas, išsidėstęs nuostabiame miške, laikomas vienu įspūdingiausių dekoro pavyzdžių visoje Japonijoje. Niekur kitur šalyje nenaudoti medžio drožinių ir puošybos elementai, neatskiriamai persipynę šintoistiniai ir budistiniai puošybos elementai stebina net žinomiausius pasaulio menininkus. Iš čia vyksite prie žavingo Chuzendži ežero (Chūzenji-ko), nusidriekusio 2486 m aukščio Nantai (Nantai-san) vulkano papėdėje. Šis ugnikalnis buvo laikomas šventu kalnu ir ilgą laiką, net iki 1872 m., kopti juo buvo draudžiama moterims, arkliams ir karvėms. Prie ežero turėsite laisvo laiko pasigėrėti gamtovaizdžiu ir papietauti, o taip pat pasigrožėti srauniu, trečiu pagal aukštį Japonijoje (97 m) Kegono kriokliu (Kegon no taki) ir greta esančiais mažesniais kriokliais. Vakare grįšite į Tokiją. Nakvynė viešbutyje.


5 diena: Karinė Japonijos sostinė (2019 04 08)
Po pusryčių viešbutyje, išvykstate į Kamakuros miestelį , kurį įkūrė ir sostine paskelbė garsus samurajų valdovas Minamoto Yoritomi. Laikas, kai Kamakura buvo sostinė, apėmė visą istorinį laikotarpį šalies istorijoje (1185-1333 m.), Miestas, kaip tikra tvirtovė, yra apsuptas kalnų iš trijų pusių, o o iš ketvirtos pusės jį saugoja vandenynas. Kamakura valdovai buvo labai religingi žmonės, nes mieste yra apie du šimtai budistų ir šintoistų šventyklų. Garsioje Gailestingumo deivės - Hassedaro Kannon šventykloje - yra pauksuota deivės Kannon skulptūra, įkūnyjanti Budą. Jos aukštis viršija devynis metrus, ir yra aukščiausia Japonijoje medinė skulptūra. Pasak legendos, deivės statula buvo padaryta 721 m. Šioje šventykloje dėmesį patraukia ir milžiniškas varpas,išlietas tryliktame amžiuje. Kamakuroje yra dar viena bronzinė Didžiojo Budos (Daibutsu) statula, siekainti 13,5 m aukščio ir sverianti apie 94 tonų. Ji buvo pastatyta 1252 m. ir per savo egzistavimą patyrė daug galingų cunamių ir niokojančių žemės drebėjimų. Paminklo vidus yra tuščiaviduris, ir tie, kurie nori, gali įeiti į viduje ir užlipti spiraliniais laiptais į statulos viršų. Ne mažiau garsi yra dar viena "Kamakuros šventykla - Tsurugaoka Hatimangu, pastatyta XI a. Antroje pusėje. Ji skirtas dievui Hachimanai, Minamoto samurajų klano globėjui. Hachimanas yra Marso, romėnų karo dievo, japoniškas atitikmuo. Po to kelias jus ves Wakamia Ozi, "Jaunojo princo gatve". Eisite Amžinojo Gyvenimo tiltu, nutiestu per Gyvenimo ir Mirties tvenkinius, atitinkamai Genji ir Heike. Gyvenimo tvenkinyje žydi balti lotosai, o Mirties tvenkinyje - raudoni. Zeny-aray Benteno šintoistų šventyklos turistai pritraukia vienu įdomiu prietaru. Manoma, kad jei jūs išplausite savo grynuosius pinigus vietos šaltinio vandenyje, šintoistų dievai rūpinsis, kad jūsų piniginė niekada nebūtų tuščia, o be to, pinigų suma tris kartus padidės! Grįžimas į Tokiją. Nakvynė viešbutyje.


6 diena: Žalieji kalnai, grynieji vandenys (2019 04 09)
Pusryčiai viešbutyje. Išvykstate į Fuji-Hakone nacionalinį parką – į vieną iš populiariausių atostogų vietų ne tik patiems japonams, bet ir užsienio turistams, lankantiems Japoniją. Labiausiai čia išskirti galima – tai gražusis Asio ežeras ir Ovakudanos slėnis, kuriame iš po žemių veržiasi galingi geizeriai, išskiriantys vandenilio sulfidą. Čia terminiame vandenyje Jums išvirs juodų kiaušinių. Vietinė legenda byloja, kad kiekvienas toks kiaušinis prailgina gyvenimą net septynerius metus! Persėdę į laivelį, paplaukiosite Asi ežero vandenimis. Esant geram orui, galima gėrėtis Fuji kalno atspindžiu vandenyje. Bet net ir tuo atveju, jei oras prastas, jus pakerės ypatingas peizažas: įsivaizduokite žalias Hakone kalvų viršūnes, skęstančias debesyse. Hakone jūsų dėmesį patrauks vietinė samurajų užkarda, viena iš penkiasdešimt trijų užkardų, palei Tokaido kelią, jungusį Kiotą, senąją sostinę, ir Edo, dabar Tokiją, naująją sostinę. Nakvynė Hakone, mėgaujantis viešbučio terminių vandenų pirtimi. Pageidaujantys galės už papildomą mokestį apsilankyti ir vietiniame pirčių komplekse Younessan, užpildytame vandenimis, pagardintais žaliosios arbatos, raudono vyno, kavos, levandų, citrinų, rožių ir daugelio kitų priedų! Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.


7 diena: Gracingoji Fuji-san (2019 04 10)
Pusryčiai viešbutyje. Išsiregistravus iš viešbučio, vykstama pasigrožėti Japonijos aukščiausiu Fuji kalnu. Šis vulkaninės kilmės milžinas (3770 m) miega nuo 1707 metų. Fujiyama, Fuji-san arba tiesiog Fuji yra garsiausias Tekančios saulės šalies simbolis. Nuo seniausių laikų Fuji japonams yra šventas kalnas. Dar iki mūsų eros, vietiniams gyventojams didingas Fuji-san buvo svarbiausia kalnų dievybė, o jo kūgio formos viršūnė buvo natūralaus tobulumo ir grožio simbolis. Jei oro sąlygos leis, pakilsite į Fudzijamos kalno pusiaukelėje esančią 5-ąją aikštelę, stabtelėsite kalno lankytojų centre. Fuji kalno viršūnėje yra sintoistų šventykla, meteorolijos stotis ir ... paštas! Fuji-san savo klasikinį įvaizdį įsigyja nuo spalio iki gegužės, kai jo viršūnė pasidengia sniegu. Fuji kalno papėdėje įsikūręs Oshino kaimas - tarsi savotiškas paminklas viduramžių Japonijai po atviru dangumi. Po to užsuksite į Itchiku kimono muziejų, kad pasigrožėtumėte tikrais meno šedevrais, kuriems juos kuriantys menininkai pašvenčia savo gyvenimus. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.


8 diena: Tūkstantmetė sostinė (2019 04 11)
Pusryčiai viešbutyje. Traukiniu išvykstate į Kiotą.
Pavadinimas "Kyoto" yra verčiamas kaip "Vakarų sostinė". Beveik tūkstantį metų šis miestas buvo Japonijos sostinė ir imperatorių rezidencija, o dėl didelio budistų šventyklų ir šintoistų šventyklų skaičiaus Kiotas vadinamas "tūkstančio šventyklų miestu".
Viena iš svarbiausių Kijoto lankytinų vietų yra gryno vandens šventykla - Kiyomizudara. Šventykla yra ant uolos, o jos terasa tarsi kybo virš bedugnės. Nuo verandos viršuje įrengtos terasos atsiveria kvapą gniaužianti miesto panorama, apsupta trijų kalnagūbrių, pavasarį paskendusi sakurų žieduose, o rudenį – auksiniuose medžių lapuose. Tikima, kad jei atsigersite vandens iš šaltinio šalia šventyklos, tada noras išsipildys. Pačioj vandens šventykloje tvyro Kannon Bosacu deivės gailestingumo dvasia Remiantis budizmo postulatais, Kannon gali reinkarnuotis 33 kartus, o Kiyomizudaro šventykla yra šešioliktas deivės įsikūnijimas. Kitoje Sanjusan-gendo šventykloje yra didžiulė deivės Kannon statula. Šventykla buvo pastatyta dar 1164 m , siekia net 120 m ilgį ir yra ilgiausia medinė konstrukcija Japonijoje.
Turėsite galimybę pagurkšnoti žaliosios arbatos, tačiau ne bet kaip, o pagal per šimtmečius nusistovėjusias taisykles. Japonai arbatos gėrimo ceremoniją vadina Arbatos Keliu. Jo pradžia – kaimyninėje Kinijoje, iš ten į samurajų šalį atkeliavo ir meditacinis budizmas, medicina, konfucinės vertybės. Japonijoje arbatžolių rinkimo, paruošimo bei šio gėrimo vartojimo procesas savaip papildė vietos gyvenimą ir tapo stipria japonų kultūros dalimi. Čia šios gamtos gėrybės poveikio žmogaus sveikatai išmanymas dera su ypatinga estetikos pajauta ir bendravimo etiketu. Nuotaika, kurią patiri tiksliai yra apibūdinęs japonų rašytojas ir Nobelio premijos laureatas Yasunari Kawabata: "Už lango drėgna ... Kyoto ... Aš sėžiu prie lango ir klausausi raminančio lietaus šnaresio. Būtent čia ... su giliu liūdesiu aš jaučiu neišreikiamą ramybės jausmą, būdingą senajai Japonijai ".
Vakarą Kiote užbaigsite pasivaikščiojimu po Gijone –garsiųjų geišų ir maiko-san (geišų mokinių) kvartalą. Čia galėsite susipažinti su šios legendinės profesijos atstovėmis, skubančiomis į savo "arbatos namus". Nakvynė viešbutyje Kijote.


9 diena: Kai Imperatorius nusileido iš dangaus…(2019 04 12)
Pusryčiai viešbutyje. Iš pat ryto užsuksite į Fushimi Inari šventyklą - didžiausia šintoizmo šventyklų kompleksą, skirtą ryžių dievui Inari. Jo pasiuntiniai ir įsikūnijimas žemėje – lapės, ir todėl visose Inari šventyklose dominuoja raudonai oranžinė spalva. Vaizduojamos lapės savo nasruose arba po letena turinčios simbolinių daiktų –raktą ar surištą ryžių pėdą, arba tiesiog mažus lapiukus. Visose Inari šventyklose, nesvarbu kokio dydžio ji bebūtų, yra bent porą tokių lapių, dažniausiai prie altoriaus iš abiejų pusių. Aukai japonai atneša ir prie lapių kojų deda ryžių, sake ir kito maisto. Iš čia kilęs ir „inari-zushi“ sushi rūšies pavadinimas, nes į jo vidų dedamas kepto tofu sūrio gabaliukas, kas, manoma, yra mėgstamiausias lapių gardumynas. Fushimi Inari Taisha šventykla taip pat žinoma dėl savo tūkstančių „tori“ vartų, išrikiuotų eilėmis vieną paskui kitą mažais atstumais. Vartai reprezentuoja aukas šventyklai. Aukoja dažnai turtingesni žmonės arba kompanijos. Kuo didesnė auka, tuo didesni ir vartai. Kainos svyruoja nuo 400000 jenų už mažesniuosius iki daugiau nei milijono už didžiuosius. Ant torii vartų būna užrašoma ir kas juos paaukojo. Paprastiems lankytojams galima nusipirkti(paaukoti) ir mažus vartelius, kurie dažnai būna tiesiog sukraunami atskirose kalne išsidėsčiusiose šventyklėlėse.
Po to užsuksite į vienos iš geriausių pasaulyje Gekkeikan sake daryklą-muziejų, kuri papasakos apie šio japoniško gėrimo istoriją. O toliau kelias ves į Narą. Legenda byloja, kad Jimmu, saulės deivės Amaterasu anūkas ir pirmasis Japonijos imperatorius, nusileido nuo dangaus ant elnio. Toje vietoje, kur jo kojos palietė žemę, vėliau buvo įkurta Nara, pirmoji Japonijos sostinė. Nuo seniausių laikų visi čia gyvenantys elnias laikomi pirmojo dieviškojo elnio palikuonimis. Čia, parke, galite nusipirkti specialių sausainių, kuriaiss galima pamaitinti imperatoriškų elnių palikuonis, kurių čia ganosi net 1200.… Žinoma, verta aplankyti ir šintoistų šventyklą Kasuga Taisha, priie kurios vartų auga japoniškoji vesterija, kurios amžius skaičiuojamas aštuonis šimtmečius! Ištisus metus Nara šventyklose rengiami įvairūs budizmo ir šintoizmo religinės šventės. Pavyzdžiui, vasario mėnesį vyksta egsorcizmo ceremonija. Balandį minima diena, kai į šį pasaulį atvyko tas, kuris žinomas kaip Siddartha Gautama, Shakyamuni, Tatiagata, Šviesos Princas arba tiesiog Buda.
Palikę Narą traukiniu išvykstate į Kanazavą. Pavadinimas Kanazava reiškia „aukso pelkę“. Pasak legendos, auksas išplaukė, vienam valstiečiui kasant bulves. Kanazavos miestas gali didžiuotis išsaugotu kultūriniu paveldu. Kadangi namų mokestis buvo matuojamas pagal fasado plotį, architektūros stiliui būdingi ilgi ir siauri namų fasadai. Šie namai buvo statomi prie pat kelio ir tiesiogiai lietėsi su gretimais pastatais. Pasisėmus jų dvasios, nakvynė viešbutyje Kanazavoje.


10 diena: Tobulybės link (2019 04 13)
Po pusryčių aplankysite Kanazavos pilį. Pilies ir aplinkinių statinių amžius siekia XV a., kai miestas buvo valdomas vienos iš budistų sektų. Japonija neįsivaizduojama ir be samurajų,
tad lankantis Kanazavoje būtina užsukti į šių senovės karių kvartalą – Nagamači. Kvartalas įsikūręs prie Kanadzavos pilies, kur gyveno samurajai su šeimomis. Kvartalas išsaugojo originalų tų laikų kraštovaizdį, tad galima pasigrožėti išlikusiomis molinių sienų samurajų rezidencijomis, siaurais takeliais ir vandens kanalaisVėliau užsuksite į Kenroku sodus. Šie sodai laikomi vienais iš trijų gražiausių Japonijoje. Visuomenei atvertas 1871 m. Kenroku sodas didžiuojasi savo žydinčių medžių, tarp jų ir sakurų, įvairove, kintančia kiekvieną sezoną. Žodis Kenrokuen reiškia „Šešių tobulybių sodas“. Šios šešios tobulybės: erdvumas, nuošalumas, dirbtinumas, senoviškumas, vandens šaltinių gausa ir atsiveriantis vaizdas. Visa tai pagal kinų kraštovaizdžio kūrimo teoriją yra svarbiausi atributai, padedantys sukurti tobulą sodą. Pasisėmę dvasinės energijos tobuluose soduose, turėsite galimybę pasimėgauti šviežiais sušiais ar jūrų gėrybėmis Omicho turguje. O vėliau susipažinti su dar viena tik Japonijai būdinga realija – geišomis. Kanazavoje veikia žinomas geišų kvartalas Higaši Čajagai. Čaja (chaya – arbatos namelis) tipo restoranuose svečius linksmina geišos. Edo periodu tokie restoranai buvo steigiami atskiruose pramogų kvartaluose, o Higaši Čajagai yra didžiausias ir populiariausias iš Kanazavos mieste esančių trijų čaja kvartalų. Čia įsikūrę du čaja restoranai atviri lankytojams. Kiti pastatai dabar yra kavinės ir suvenyrų krautuvėlės. Tokie geišų namai iš išorės panašūs į kitus senovinius Kanazavos miesto namus, tačiau jų antri aukštai yra aukštesni ir didesni, nes skirti pagrindinėms pramogoms. . Nakvynė viešbutyje


11 diena: Lyg sudėjus rankas maldai (2019 04 14)
Pusryčiai viešbutyje. Po to vyksite iki vieno iš gražiausių kaimų pasaulyje. Širakavos kaimas, įsikūręs Šio upės slėnyje, yra garsus į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktais gasčio dzukuri architektūros stiliaus namais – wada. Kai kurie jų yra senesni nei 250 metų. Gasčio dzukuri reiškia „pastatyta lyg sudėjus rankas maldai“. Šio kaimo namelių šiaudais dengti stogai iš tikrųjų primena besimeldžiančių budistų vienuolių rankas. Toks architektūros stilius išsivystė per kelias kartas ir yra skirtas atlaikyti daug ir sunkaus sniego, iškrentančio regione kiekvieną žiemą. Šių ūkinių namelių palėpėse būdavo veisiami šilkverpių lervos.
Išvykimas į Nagoją. Pakeliui dar užsukate į Yaotsu, kur atidarytas muziejus japonų diplomatui Sugiharai, rezidavusiam Kaune ir 2-ojo Pasaulinio karo metais išgelbėjusiam apie 10 000 Lietuvos, Lenkijos ir Vokietijos žydų gyvybių, išdavinėjusiam „gyvenimo vizas“į Japoniją, oficialiai tam neturėjusiam Japonijos vyriausybės pritarimo. Kaip sake Sugihara, “kaip žmogus padariau tik tai, ka turėjo padaryti”. Grįžus į Nagoją, nakvynė viešbutyje.


12 diena: Nagoja (2019 04 15)
Pusryčiai viešbutyje. Pradėsite pažintį su Nagoja - ketvirtu pagal dydį Japonijos miestu, kurio istorija prasidėjo 1610 m., kada Tokugawa klanas pastatė pilį, o aplink ją pasodino didžiulį sodą, Pilis buvo sunaikinta 1945 m. ir iš dalies atstatyta 1959 m.Visiškai atkurta ji turėtų būti apie 2022 mPagal galimybę pabuvosite „Mitsubishi“ gamykloje, kur kasdien per metus yra surenkama daugiau nei 234 000 automobilių. Kelias Jus dar nuves į vieną iš gražiausių Japonijoje – Kiso slėnį, autentiškus Tsumago ir Magome kaimus. Dieną pabaigsite Nabana No Sato šviesų festivaliu. Ir ne šiaip šviesų šou, tačiau kaip šiame krašte įprasta, techniškai nepaprastai sunkiai įgyvendinamų vizualinių sprendimų programų, sukurtų naudojantis net ne tūkstančiais, ne dešimtimis tūkstančių, bet milijonais spalvotų lempučių. Reginys įstrigs į atmintį visam gyvenimui. Vakarienė vietiniame restorane. Nakvynė viešbutyje.


13 diena: Sudie Japonja! (2019 04 16)
Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į Nagojos oro uostą skrydžiui namo.

Kelionės kaina: 3250 € asmeniui dviviečiame kambaryje, kai keliauja 12 asmenų grupė
Priemoka už vienvietį kambarį: 315 €

Taisyklės:
 • Susirinkus 12 asm. grupei kartu keliaus lydintis asmuo iš Lietuvos.
 • Keičiantis grupės keleivių skaičiui, kaina bus perskaičiuojama.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
 • Apgyvendinimas 3* viešbučiuose;
 • 11 pusryčių ir 4 vakarienės;
 • Apžvalginės ekskursijos su vietiniais gidais;
 • Pervežimai autobusais;
 • Traukinių bilietai pagal programą;
 • Įėjimo mokesčiai;
 • Arbatos ceremonija;
 • Lietuviškai kalbantis lydintis asmuo.


Į kelionės kainą neįskaičiuota:
 • Skrydis nuo 850 €;
 • Medicininių išlaidų draudimas;
 • Arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 • Maitinimas neįskaičiuotas į programą;
 • Asmeninės išlaidos.


SVARBU! Kelionės metu reikalingas pasas, kuris privalo galioti ne trumpiau negu 6 mėnesius po kelionės pabaigos.
Daugiau informacijos:
Vilnius: A. Juozapavičiaus g. 6, 8 5 2313314, vilnius@vilnius.krantas.lt
Kaunas: I. Kanto g. 22, 8 37 490202, kaunas@kaunas.krantas.lt
Klaipėda: Teatro g. 5, 8 46 395111, travel@krantas.lt