Naujienų prenumerata
Susisiekite

Kelionės į Čekiją AKCIJA NEBEGALIOJA Kelionės į Čekiją

Galioja iki 2018.12.01

[Kelionės į Prahą]

Apsilankyk Čekijoj

Architektūra užburianti valstybė Europos centre žavi didingomis pilimis, istorija persipynusiais miestais, kalnuotu kraštovaizdžiu ir vyno gamyklomis. Kelionės į Čekiją kiekvienais metais susilaukia vis daugiau dėmesio, o atvykę svečiai mielai leidžia sau pasinerti į visa, ką siūlo ši 10 milijonų gyventojų turinti šalis.

Čekijos deimantas – sostinė Praha

Bohemija dvelkiantis miestas įtrauks giliomis kultūros tradicijomis ir neleis nuleisti akių nuo kvapą atimančių architektūrinių objektų. Vienas įspūdingiausių, geriausiai žinomų – Prahos pilis, iš aukšto žvelgianti į šalia tekančią Vltavos upę, taigi atvykę į Čekiją nepraleiskite progos paklaidžioti šios pilies koridoriais. Karolio tiltas, papuoštas šventųjų skulptūromis, – vienas didžiausių traukos centrų miesto svečiams. Po ilgos dienos klajonių po Prahą užsukite į vietinį barą paragauti čekiško alaus, kurį daugelis vadina vienu geriausiu Europoje. Čekijos sostinė tokia visapusiška, kad retas neras kuo žavėtis.

Kelionės į Čekiją


Kur dar apsilankyti?

Norintiems ištrūkti iš Prahos šurmulio, bet vis tiek mėgautis turtinga kultūra, kurios kupina sostinė, kviečiame aplankyti šalies pietuose įsikūrusį Česky Krumlovą. Šis miestas, esantis UNESCO Pasaulio paveldo sąraše, dažnai vadinamas mažąja Prahos versija su Renesanso bei Baroko architektūra ir gyvybingų barų bei restoranų gausa. Šį nedidelį miestą iš vienos pusės į kitą pereiti galima per maždaug 20 minučių, taigi galėsite neskubėdami pasimėgauti kiekvienu Česky Krumlovo aspektu.

Antro pagal dydį Čekijos miesto Brno žavesys pastebimas ne iš karto, tačiau moderno ir klasikos architektūros derinys, susiliejantis su energingu senamiesčiu ir studentiško gyvenimo dvelksmu, neleis nuobodžiauti. Šis miestas suteiks galimybę pažinti tikrąją Čekiją be turistinio triukšmo – jaukią, gyvybingą, pilną kultūros ir nuostabių architektūrinių objektų.

Sakoma, kad Čekiją geriausia pažinti keliaujant traukiniu, taigi nedelsdami kraukitės lagaminus, leiskite šiam vidurio Europos kultūros sūkuriui jus įtraukti. 12 UNESCO saugomų objektų ir žavingos, kultūra persipynusios lankytinos vietos neleis ištrinti Čekijos iš sąrašo šalių, kuriose būtina apsilankyti ne vieną kartą.


Specialūs kelionių pasiūlymai Jums: Planuok vasaros įspūdžius dabar!

[pažintinės kelionės į Čekiją]

Pažintinės kelionės autobusu į Čekiją

  • Kelionė, kurioje Prahą pamatote ir dieną, ir naktį
  • Plati pažintinė programa Čekijos sostinėje aplankant visas svarbiausias miesto įžymybes: Karalių rūmus, Šv. Vito katedrą, Kampos salą, Karolio tiltą, Loretos vienuolyną, astronominį laikrodį....
  • Vakare plaukdami laivu Vltavos upe ir vakarieniaudami gėritės nuostabiais apšviesto miesto vaizdais
  • Aplankote renesansinę Melniko pilį ir mėgaujatės vynu jos gotikiniuose rūsiuose
  • Čekų svetingumu ir linksmumu įsitikinate dalyvaudami folkloro vakare restorane
  • Pažintinės kelionės į Čekiją kainą nuo 211 €
[vIEŠBUČIAI PRAHOJE]

UŽSISAKYK VIEŠBUTĮ ČEKIJOJ

Pati populiariausia viešbučių rezervacinė sistema - Booking.com!
Garantuotos geriausios kainos įvairiems apgyvendinimo įstaigų tipams - nuo nedidelių šeimų valdomų nakvynės namų iki penkių žvaigždučių prabangos.
Siūloma virš 1 700 000 veikiančių viešbučių 229 šalyse.