Naujienų prenumerata
Susisiekite

Kelionės į Graikiją AKCIJA NEBEGALIOJA Kelionės į Graikiją

Galioja iki 2019.12.01

[Kelionės į Graikiją]

Graikija – išskirtinė šalis


Pasiilgote gero oro, šilumos, o gal tiesiog trokštate naujų įspūdžių? Kelionės į Graikiją suteiks visa tai ir dar daugiau! Ši šalis – tarsi mažas rojaus kampelis žemėje. Juk tik čia galėsite mėgautis unikalia senovine architektūra, nuostabiu klimatu, pačiomis skaniausiomis alyvuogėmis ar gaiviomis Viduržemio jūros bangomis. Kelionės į Graikiją – nuostabi dovana sau pačiam arba brangiam žmogui!

Ar žinojote, kad?
  • Net 80 % Graikijos teritorijos – kalnuota? Todėl kelionės į Graikiją metu būtinai pasiruoškite tinkamą avalynę.
  • Net apie 12 mln. viso pasaulio gyventojų moka graikų kalbą. Su savimi turėkite šios kalbos žodynėlį – išvengsite nesusišnekėjimo su vietiniais žmonėmis.Į Graikiją keliaukite kruizu
Kelionės į Graikiją metu galėsite mėgautis ypač didele prabanga, kurią pajausite kokybiškame kruiziniame laive MSC Poesia. Šis laivas pasižymi subtilia itališka elegancija bei erdvumu, todėl jame jausitės kaip gražiausioje pasakoje. Ten rasite ne tik Zen sodą, kuriame galėsite ramiai atsipalaiduoti, bet ir suši bare esantį skaniausią maistą ar ypač patogius apartamentus, kuriuose puikiai pailsėsite po kelionės įspūdžių pilnos dienos.
Graikiją šilti saulės spinduliai pasiekia net 250 dienų per metus. Kelionės į šią šalį metu galėsite mėgautis nuolatinėmis saulės voniomis. Pailsėkite nuo lietuviškų šalčių!Korfu – neatrasta žemė
Kruizinės kelionės į Graikiją metu aplankysite vieną iš pačių nuostabiausių šios šalies salų – Korfu. Šioje saloje nepraleiskite galimybės aplankyti:
Senamiesčio. Kokia kelionės į Graikiją reikšmė, jei neaplankysite vietų, kuriose rasite mažytes, siauras gatveles su unikalių rankdarbių pardavėjais, iš kurių galėsite įsigyti net iš alyvuogių aliejaus pagaminto muilo.
Agios Spyridon bažnyčios. Ar žinojote, kad ši bažnyčia buvo pastatyta 1589 m.? Kelionės į Graikiją metu turėsite unikalią galimybę apsilankyti šiame statinyje ir pamatyti vieną iš labiausiai fotografuojamų objektų – varpinės bokštą.
Achileono rūmų. Šiuose puošniuose rūmuose kadaise gyveno net pati Austrijos imperatorienė – Elžbieta. Apsilankę čia pajausite ypač didingą praėjusių laikų dvasią.Priklausomai nuo to, kokios kruizinės kelionės į Graikiją pageidausite, turėsite galimybę aplankyti ne tik Korfu salą, bet ir tokius žymius miestus bei salas, kaip – Atėnai, Kreta ar Rodas. Nepatinka keliauti laivu? Išbandykite mūsų organizuojamas keliones lėktuvu.
Nepraleiskite galimybės pajusti Viduržemio jūros regiono dvasios! Vieną kartą aplankę Graikiją, norėsite į ją grįžti vėl ir vėl. Tokios kelionės Jums suteiks visą gyvenimą išliekančių įspūdžių!


Specialūs kelionių pasiūlymai Jums: Planuok vasaros įspūdžius dabar!

[Kelionės į Graikiją Novaturas]

Novaturo vasaros kelionės į Graikiją

  • Aplankykite šias Graikijos salas: Kreta, Korfu, Rodas ir Zakintas
  • Sala yra puikus pasirinkimas pasiilgusiems romantikos ir natūralios gamtos grožio.
  • Čia galima keliauti po mažus salos kaimelius, eiti ilgais smėlio paplūdimiais, įsiamžinti prie stačių uolų, atsipalaiduoti graikiškose tavernose.
  • Graikai sako, kad saloje spalvos intensyvesnės, kalnai aukštesni, saulė kaitresnė, o juokas skambesnis.
  • Skrydžių laikotarpis: 2019 05 02 - 2019 10 24
  • 7 naktų kelionės kaina nuo 369 €
[Teztour kelionės į Graikiją]

Kelionės į Graikiją su Teztour

Graikijos, dar vadinamos Vakarų pasaulio kultūros lopšiu, dievai tikrai nenuskriaudė padovanodami tokią turtingą istoriją, kuria neįmanoma nesididžiuoti, nuostabią gamtą ir net 13676 kilometrų įspūdingos Viduržemio jūros pakrantės.
7 naktų kelionės kaina nuo 241 €
Specialūs pasiūlymai perkantiems internetu!
[Booking.com viešbučiai Graikijoj]

Užsisakyk viešbutį Graikijoj

Pati populiariausia viešbučių rezervacinė sistema - Booking.com!
Garantuotos geriausios kainos įvairiems apgyvendinimo įstaigų tipams - nuo nedidelių šeimų valdomų nakvynės namų iki penkių žvaigždučių prabangos.
Siūlomi 27 890 555 nakvynės variantai, 144 248 kelionių kryptimis, 229 šalyse
[Viduržemio jūros kruizas su Costa cruises]

Viduržemio jūros kruizas su MSC Cruises

Viduržemio jūros kruzas po Graikijos salas
Nuostabus maistas ir gėrimai, pramogos, SPA, baseinai, vandens pramogos - visa tai Jums!
Kruizo kaina nuo 599 €
Kaina pateikta iš išvykimo uosto