Naujienų prenumerata
Susisiekite

Kelionės į Italiją AKCIJA NEBEGALIOJA Kelionės į Italiją

Galioja iki 2019.12.01

[Kelionės į italiją]

Kelionės į Italiją

Atsibodo šaltas, nemalonus lietuviškas klimatas? Trokštate praplėsti savo akiratį? Kelionės į Italiją – puikus pasirinkimas. Italija – ypač palanki turizmui šalis. Tą įrodo skaičiai – kiekvienais metais ją aplanko net apie 50 mln. turistų, o net 63 proc. pajamų gaunama būtent iš jų. Nenuostabu, jog Italija ypač didelis turistų traukos centras, juk čia yra vienas iš pačių didžiausių visos Europos kultūros centrų. Taigi nepraleiskite galimybės pasigrožėti nuostabiais gamtos ir architektūros vaizdais – rinkitės mūsų puikiai suplanuotas, kokybiškas keliones.Žymiausi Italijos miestai - Viduržemio jūros kruizu

Kelionės į Italiją laivu – puikus būdas per trumpą laiką patirti daug įspūdžių. 6 ar 7 naktų Viduržemio jūros kruizas su MSC SPLENDIDA moderniu, prabangiu, ekologišku laivu įkvėps net visko mačiusius!

Kruizo metu aplankysite:

Genują. Turbūt esate girdėję apie genialųjį keliautoją bei atradėją Kristupą Kolumbą. Genuja – miestas, kuriame jis gimė ir gyveno. Kelionės į Italiją metu turėsite galimybę iš arti išvysti šį Renesanso stiliaus rūmais, romaninės architektūros katedra, jūriniu pasauliu garsėjantį miestą. Taip pat jame galėsite pamatyti visame pasaulyje didžiausią akvariumą.
Romą. Kokia kelionės į Italiją reikšmė, jeigu neaplankoma jos sostinė – Roma? Šiame mieste nepraleiskite progos pamatyti: Šv. Petro baziliką, Vatikaną, Piazza della Repubblica aikštę, Trevi fontaną, Panteoną, Kapitolijaus kalvą, Romos forumą bei koliziejų.
Palermą. Šis miestas – Italijos pietuose įsikūrusios Sicilijos sostinė bei didžiausia Viduržemio jūros sala. Kelionės į Italiją bei Palermą metu aplankykite Normanų rūmus, Monreale katedrą, Kapucinų vienuolyną bei katakombas. Neišdildomi įspūdžiai – garantuoti!
Be MSC kruizų, organizuojame ir kitus, todėl kiekvienas išsirinks jam tinkantį.Ekskursijos – palengvins Jūsų kelionę

Norite aplankyti daug vietų, tačiau nepasitikite savo orientaciniais gebėjimais? Su mūsų organizuojamomis ekskursijomis kelionės į Italiją bus mažiau painios bei varginančios. Pasirinkę keliauti minėtu Viduržemio jūros kruizu – galėsite užsisakyti įvairios trukmės bei kainos ekskursijas po kruizo metu lankomus miestus. Šias ekskursijas ves profesionalus gidas, todėl galėsite būti ramūs, jog kelionės į Italiją metu nieko nepraleidote.6 patarimai keliaujantiems į Italiją
 1. Nusiteikite, jog restoranai atsidaro vėlai. Kokios kelionės į Italiją be skanaus itališko maisto? Kelionės metu būtinai aplankykite bent kelis restoranus, tačiau prisiminkite – daugelis iš jų atsidaro tik nuo 19 valandos vakaro.
 2. Restorane patys paprašykite sąskaitos čekio. Dažniausiai jis nėra pateikiamas net tada, kai baigėte valgyti savo maistą.
 3. Turėkite grynų pinigų. Italija – garsi mažomis, jaukiomis parduotuvėlėmis bei kavinėmis, tačiau daugelyje iš jų negalėsite atsiskaityti banko kortelėmis.
 4. Su savimi nešiokitės paso kopiją. Kaip ir bet kurios kitos, taip ir kelionės į Italiją metu – galimos vagystės. Norėdami jų išvengti bei jaustis saugiau – tikrą pasą palikite viešbutyje, o su savimi turėkite jo kopiją.
 5. Restorane nesitikėkite patiekiamos duonos su alyvuogių aliejumi. Priešingai nei kitose šalyse, Italijoje duona patiekiama tam, kad su ja būtų galima švariai suvalgyti likusį makaronų padažą, o ne todėl, kad būtų galima užkasti prieš valgant pagrindinius patiekalus.
 6. Pasisveikindami su pažįstamais italais – pabučiuokite jų skruostą. Pirmiausiai – kairį, o paskui – dešinį skruostą.

Šis miestas – užburs ir sužavės kiekvieną. Kelionės į Italiją metu spėsite ne tik pasigrožėti nuostabiais gamtos bei architektūros vaizdais, bet ir aplankyti pačias žymiausias šio miesto vietas. Tik būkite atsargus, nes, kaip teigė garsi rusų poetė Anna Akhmatova – „Italija – sapnas, kuris vieną kartą Jus aplankęs, nenustos grįžinėti visą gyvenimą“.


Specialūs kelionių pasiūlymai Jums: Planuok vasaros įspūdžius dabar!

[Kelionės į Italiją]

Novaturo vasaros kelionės į Italiją, Siciliją

 • Neblėstanti italų meilė maistui, grožiui, gyvenimui kuria ypatingą atmosferą.
 • Bene kiekvienas Kampanijos pakrančių miestelių vaizdas gali būti įamžintas kaip atvirukas.
 • Regionui žavesio suteikia klestinti Viduržemio jūros augmenija, jaukūs, istoriniai miesteliai, kalvos ir kalnai.
 • Regiono pasididžiavimas - Vezuvijaus ugnikalnis.
 • Skrydžių laikotarpis: 2019 09 26 - 2019 10 10
 • Kelionės kaina nuo 439 €
[Kruizas po Italiją]

Viduržemio jūros kruizas MSC Cruises laivu

Viduržemio jūros kruzas su MSC cruises
Nuostabus maistas ir gėrimai, pramogos, SPA, baseinai, vandens pramogos - visa tai Jums!
Kruizo kaina nuo 579 €
Kaina pateikta iš išvykimo uosto