Naujienų prenumerata
Susisiekite

Kelionės į Lenkiją AKCIJA NEBEGALIOJA Kelionės į Lenkiją

Galioja iki 2018.12.01

[Kelionės į Lenkiją 1]
[Kelionės į Lenkiją 2]
[Kelionės į Lenkiją 3]
[Kelionės į Lenkiją 4]
[Kelionės į Lenkiją 5]
[Kelionės į Lenkiją 6]
[Kelionės į Lenkiją 7]
[Kelionės į Lenkiją 8]
[Kelionės į Lenkiją 9]

[Kelionės į Lenkiją 1] [Kelionės į Lenkiją 2] [Kelionės į Lenkiją 3] [Kelionės į Lenkiją 4] [Kelionės į Lenkiją 5] [Kelionės į Lenkiją 6] [Kelionės į Lenkiją 7] [Kelionės į Lenkiją 8] [Kelionės į Lenkiją 9]

KeliaUkite į Lenkiją


Trumpa savaitgalio išvyka į netolimą šalį – ne mažiau puikus pasirinkimas nei ilgos atostogos šiltuose kraštuose. Artimas kraštas ne visuomet būna pakankamai ištyrinėtas, gali pasiūlyti nuotaikingų pramogų bei netikėtų atradimų. Kelionės į Lenkiją – tai ne tik trumpas sustojimas keliaujant į kitus kraštus. Priešingai – tai nepamirštami įspūdžiai, unikalus istorinis palikimas, širdžiai artimi žmonės.

Kelionės į Lenkiją

Lenkijos pajūrio trauka

Mūsų kaimyninė šalis garsėja tarp Gdansko, Ščecino besidriekiančiu pajūriu, kuriame tiek žiemą, tiek vasarą yra ką pamatyti. Jeigu planuojate aplankyti Lenkiją, nepraleiskite progos pasivaikščioti po net 40 metrų aukštį siekiančias, įspūdingo grožio pajūrio kopas, kurios saugomos Slovinskio nacionaliniame parke ir yra skalaujamos Baltijos jūros bei Lebsko ežero.
Netoliese stovi 1892 metais pastatytas, miesto istorinių paminklų sąrašui priklausantis, Ustka švyturys, suteikiantis galimybę grožėtis nepakartojama Baltijos jūros panorama. Norintiems pajusti, ką reiškia gyventi prie vandens, kelionės metu rekomenduojame dalį laiko praleisti kurortiniame Jastrania uoste-miestelyje, kuriame gausu žvejų, keleivinių laivų, jachtų.

Jastrania uostase-miestelis

Kvapą gniaužiantis gamtos grožis
Lenkija garsėja ne tik nuostabiu pajūriu, bet ir Tatrais bei Zakopane. Tatrai – įspūdinga kalnų grandinė, kuria patogu gėrėtis tiek keliaujant Orlia Pierš trasa, tiek vaikštant vienu iš slėniu. Zakopanė – Tatrų apsuptyje esantis Lenkijos miestelis, įsikūręs aukštai virš jūros lygio. Jame smagu poilsiauti ne tik vasarą, bet ir žiemą, nes čia ištisus metus veikia gydyklų centras bei žiemos sporto kurortas. Tatrai ir Zakopanė savo natūraliu grožiu, tyru oru, atgauti jėgas padedančiais malonumais sužavi daugelį turistų.
Atitrūkite nuo kasdienybės rūpesčių, pažinkite Lenkiją ir jos apylinkes bei pažvelkite į šį artimą kraštą kitu kampu. Nežinote, koks kelionės į šią šalį būdas – efektyviausias? Mūsų komanda pasiruošusi atsakyti į visus Jūsų klausimus ir suteikti naudingų patarimų!

Lenkija garsėja nuostabiu pajūriu, Tatrais bei ZakopaneKreipkitės - patarsime, padėsime užsakyti kelionę:
Vilnius: A. Juozapavičiaus g. 6, 8 5 2313314, Mob. 8 618 31697, vilnius@vilnius.krantas.lt
Kaunas: I. Kanto g. 22, 8 37 490202, Mob. 8 398 30334, kaunas@kaunas.krantas.lt
Klaipėda: Teatro g. 5, 8 46 395111, Mob. 8 686 54436, travel@krantas.lt


Specialūs kelionių pasiūlymai Jums: Planuok vasaros įspūdžius dabar!

[Kelionės į Lenkiją]

Pažintinės kelionės į Lenkiją autobusu

Trumpa savaitgalio išvyka į Lenkiją – puikus pasirinkimas!
Atitrūkite nuo kasdienybės rūpesčių, pažinkite Lenkiją ir jos apylinkes bei pažvelkite į šį artimą kraštą kitu kampu...
Pažintinės kelionė kaina nuo 84 €
[Booking.com - viešbučiai Lenkijoje]

Užsisakyk viešbutį Lenkijoj

Pati populiariausia viešbučių rezervacinė sistema - Booking.com!
Garantuotos geriausios kainos įvairiems apgyvendinimo įstaigų tipams - nuo nedidelių šeimų valdomų nakvynės namų iki penkių žvaigždučių prabangos.
Siūloma virš 1 700 000 veikiančių viešbučių 229 šalyse.
[Skrydžiai į Lenkiją]

Skrydžiai į Lenkiją

Naujiena! Skrydžiai iš Varšuvos į Kauną nuo 2018 m. gegužės 21 d.
Skristi iš Lenkijos sostinės į Kauną LOT siūlys kiekvieną dieną, išskyrus šeštadieniais. Lėktuvas iš Varšuvos Šopeno oro uosto kils 22:35 val., o Kaune leisis 00:45 val. vietos laiku.
Keliautojai, norintys LOT lėktuvu pasiekti Varšuvą iš Kauno, galės tai padaryti 06:15 val. kiekvieną dieną, išskyrus sekmadienį. Varšuvoje jie bus 06:25 val. vietos laiku.
Dėmesio! Skrydžiai iš Varšuvos į Palangą atnaujinami nuo 2018 m. balandžio 23 d.​
Jau trečią vasaros sezoną LOT skraidys iš Varšuvos į Palangą. Bus vykdomi šeši skrydžiai per savaitę, Lėktuvas iš Varšuvos kils 22:35 val., Palangoje leisis 00:55 val. vietos laiku. Išvykimas iš Palangos - 06:05 val. ryte.