Naujienų prenumerata
Susisiekite

Kelionės į Maroką AKCIJA NEBEGALIOJA Kelionės į Maroką

Galioja iki 2019.12.01

[Kelionės į Maroką]

Kelionės į Maroką – tai didžiulė, įvairiaspalvė įspūdžių puokštė, suteikianti daugybę galimybių visoms keliautojo juslėms patikrinti. Čia svečius iškart pakeri kvapai, garsai, sklindantys Feso ir Marakešo medinose, akį rėžia fantastiški gamtos peizažai – Atlaso klanai, pasidabinę baltomis nuo sniego viršūnėmis, taip pat karščiu alsuojanti Sacharos dykuma, bangomis besišiaušiantis Atlanto vandenynas.

Prieskoniais, alyvuogių aliejumi, rožių vandeniu kvepianti virtuvė sužadins kiekvieno keliautojo apetitą. Pagrindinis dėmesys čia skiriamas mėtoms, iš kurių verdama garsioji marokietiška arbata, skambiai vadinama Maroko viskiu.

Marokas – viena įdomiausių ir egzotiškiausių kelionės idėjų visame pasaulyje. Čia susikerta Afrikos, Europos ir Vidurio Rytų keliai. Šalis pasižymi slėpininga kultūra, visame pasaulyje garsiu turgumi. Kartą pabuvoję Maroke sako, kad čia sugrįžti norisi net ir tūkstantį kartų, nes visos kelionės į Maroką – tai nepamirštamos patirtys, ilgai atminty išliekantys nuotykiai.Maroko pasididžiavimas – Agadyras

Kelionės į Maroką dažnai neaplenkia Agadyro. Tai įdomus bei intriguojantis turistų pamėgtas miestas, didžiausias Maroko kurortas. Jis pasižymi modernumu, efektyviai išvystytomis turizmo paslaugomis, pramonės šakomis, švietimo įstaigomis.

Agadyro miestas apsuptas neaprėpiamų Sacharos dykynių, kurios tęsiasi iki pat Vakarų Afrikos krantų. Todėl tokios kelionės į Maroką sužadins nepakartojamą jausmą: tarsi būtumėte didmiestyje, už kurio ribų tėra vos keli didesni miestukai bei tūkstančius kilometrų besitęsiantis kelias per dykumas.

Tiek žiemą, tiek vasarą kelionės į Maroką, Agadyro kurortą bus šiltos ir saulėtos. Švelnus klimatas, 24-30 laipsnių šiluma, 300 saulėtų dienų per metus kasmet sutraukia daugybę turistų, mėgstančių ne tik pasikaitinti saulutėje, bet taip pat siekiančių atrasti dar nepažintą Maroką, pasimėgauti aktyvios kelionės privalumais.
Kaip nukeliauti į Maroką?

Poilsinės kelionės į Maroką bus planuojamos lengviau ir paprasčiau, jei pasiklausite mumis. Teliks susikrauti lagaminus, nuvykti į oro uostą. Buvimas viena stambiausių turizmo agentūrų Lietuvoje, sėkmingas ilgalaikis bendradarbiavimas su partneriais leidžia nuotykių, saulės ar gerų įspūdžių ieškotojams pasiūlyti optimaliausią kainos ir kokybės santykį. Išsirinkite norimą viešbutį bei kelionės planą, tuomet Jūsų lauks nepamirštami įspūdžiai nepakartojamame Maroke.

Mūsų tinklalapyje galite rasti daugiau nei dvidešimt kelionės į Maroką pasiūlymų. Kelionės metu tikrai nenuobodžiausite – Jums siūlomos įvairios pažintinės ekskursijos po Agadyro miestą, taip pat iš šio kurorto organizuojamos kitos kelionės į raudonąjį Marakešą, Atlanto pakrantėje esantį as Suvairo miestą, Tratufą, įsiterpusį tarp Atlaso kalnų.

Taip pat rekomenduojama išvyka visureigiais, marokietiškas vakaras, vietos tradicijų ir kultūros pažinimas: šokiai, muzika, išskirtiniai patiekalai. Finalinis kelionės į Maroką akcentas – popietė įspūdinguose Maroko paplūdimiuose.

Laikas ruoštis kelionei į Maroką! Kada, jei ne dabar?Specialūs kelionių pasiūlymai Jums: Planuok vasaros įspūdžius dabar!