Naujienų prenumerata
Susisiekite

Kelionės į Portugaliją AKCIJA NEBEGALIOJA Kelionės į Portugaliją

Galioja iki 2019.12.01

[Kelionės į Portugaliją]

lionės į Portugaliją

Portugalija – tai įžymiojo portveino, baltų namų čerpių stogais, romansų ir auksinių paplūdimių šalis. Kelionės į Portugaliją visada malonios, keliauti į šią šalį labai paprasta ir patogu: vietos gyventojai itin draugiški, maistas ir vynas ypatingai skanūs, o kiekvienas miestas gražus bei jaukus.

Viduramžiais Portugalijos jūreiviai pavertė savo šalį visame pasaulyje garsia jūrine valstybe. Čia savo istorines geografines ekspedicijas pradėjo Bartolomėjus Diasas, Vasko da Gama. Buvusi jūrinės valstybės didybė niekur nedingo. Šiandien turistus iš viso pasaulio domina kelionės į Portugaliją. Atvykėlius Portugalijoje džiugina patrauklios kainos, patiekalų kokybė, nuostabūs gamtos vaizdai.

Kelionės į Portugaliją visuomet bus malonios, nes čia vyrauja subtropinis klimatas. Jam didelės įtakos turi šiltoji Šiaurės Atlanto ir Kanarų srovės – dėl to žiemos čia šiltos – sausio mėnesį prie jūros Jus pasitiks maždaug 8-11°C vėsa, tarpukalnėse bus šalčiau: -3-5 °C.Atostogos Madeiroje

Madeira dėl savo vulkaninės kilmės vadinama ugnnikalnių sala. Iš tiesų ji yra artimesnė Afrikos krantams nei pačiai Portugalijai: nuo Afrikos žemyno ją skiria 700 km, o nuo Lisabonos – apie 900 km. Visgi, saloje išlikęs portugališkas stilius, kultūra bei istorija, tačiau jos kraštovaizdis yra išskirtinis bei įvairus.

Kelionės į Portugaliją, Madeirą smagios keliaujant ne tik automobiliu, bet ir dviračiu. Keliai čia vingiuoti, įspūdingi, važiuodami galite grožėtis kriokliais, senoviniais tuneliais, kurie mini didingus istorinius laikus. Tačiau, reikėtų turėti omenyje, kad kelionės į Portugaliją nėra nuobodžios – Madeira tinkamesnis pasirinkimas aktyviems, mėgstantiems keliauti žmonėms.

Šiame mieste gimė Christiano Ronaldo, dėl šios priežasties čia pastatytas jo muziejus. Madeiros gyventojai labai mėgsta švęsti: saloje vyksta daug karnavalų, gėlių, vyno festivalių, vietinių švenčių.

Madeira – keliautojų sala, ne gulinėtojų! Saloje nerasite galybės smėlio paplūdimių, čia jų vos keletas. Kelionės į Portugaliją be garsiojo Madeiros vyno neįmanomos. Tiesa, šis vynas yra stipresnis nei mums įprastas ir brangesnis, nes vynuoges šioje saloje auginti labai sudėtinga.Turistų magnetas – Algarvė

Kartą pabuvoję Algarvėje sutartinai kartoja: gamta ten stebuklinga, žmonės gražūs, laimingi, o maistas itin gardus. Tokios kelionės į Portugaliją palieka maloniausius įspūdžius ilgam. Algarvė – puikus pasirinkimas linksmybių bei turiningo poilsio mėgėjams: čia įkurta daugybė barų, naktinių klubų ir kazino, grožiu vilioja paplūdimiai. Tai tobula vieta tiems, kurie negali gyventi be naktinio miesto šurmulio.

Algarvė turistus žavi maloniu klimatu bei vienais gražiausių paplūdimių visoje Europoje. Štai pavyzdžiui, Falesia paplūdimyje galite atrasti vieną įspūdingiausių gamtos vaizdų. Šis paplūdimys prasideda skardžiais bei uolomis, kurios tęsiasi iki pat Vilamoura miestelio. Paplūdimio baras visą parą laukia svečių, o paplūdimys siūlo pramogų įvairiam skoniui – galite žaisti futbolą, tenisą, tinklinį bei užsiimti kita veikla.


Keletas patarimų

Tam, kad kelionės į Portugaliją visuomet būtų smagios, reikėtų atkreipti dėmesį į keletą paprastų dalykų:
 • Portugalų-lietuvių kalbų žodynėlis. Jei į Portugaliją atvykote, nemokėdami nė vieno žodžio portugališkai, pravartu su savimi nešiotis žodynėlį. Mažiuose Portugalijos miesteliuose ne visi žmonės kalba angliškai, vokiškai ar prancūziškai.
 • Patogi avalynė. Dauguma Portugalijos miestų įsikūrę ant kalvų, gatvės grįstos smulkiais akmenėliais. Taigi prieš keliaujant į Portugaliją, apsvarstykite kurie batai bus patogūs ir netrikdys kelionės.
 • Keramikos gaminiai. Mėlynai baltos lėkštelės, autentiški ąsotėliai, puodeliai, servisai Portugalijos miesteliuose vis dar marginami rankomis. Dauguma meistrų geba atkurti originalius viduramžių ornamentus. Todėl būnant Portugalijoje įsigyti keramikos gaminių tiesiog būtina.


Specialūs kelionių pasiūlymai Jums: Planuok vasaros įspūdžius dabar!

[Kelionės į Portugaliją]

Kelionės į Algarvę, Portugaliją

 • Algarvėje spalvos tokios ryškios spalvos, kad net norisi prisimerkti.
 • Smaragdo spalvos vandenynas, platūs smėlio paplūdimiai, ryškiai žalia žolė, skaidrus žydras dangus ir akinantis pastatų baltumas.
 • Kiekviena Jūsų išvyka čia bus panaši į kelionę laiku, kai susipažinsite su pačiu įvairiausiu kultūros palikimu.
 • Čia puikios sąlygos buriuoti, užsiimti jėgos aitvarų sportu, žaisti golfą.
 • Skrydžių laikotarpis: 2019 09 15 - 2019 10 20
 • Kaina nuo 469 €
[Madeira, Portugalija]

Kelionės į Madeirą, Portugalija

 • Madeiros salai kasmet nuo 2013 m. atitenka garbingas pirmaujančios Europoje salos titulas!
 • Madeira dar vadinama amžino pavasario sala - pavasariški orai čia tvyro ištisus metus.
 • Čia akį džiugina egzotinės įvairiaspalvės gėlės, mėlyna jūra ir daug žalumos atspalvių.
 • Salos gamta nuostabi, žavi įspūdingas kraštovaizdis, o subtropinis klimatas idealiai tinka poilsiui.
 • Skrydžių laikotarpis: 2019 09 27 - 2019 10 25
 • Kaina nuo 535 €
[Užsisakyk viešbutį Portugalijoj]

Užsisakyk viešbutį Portugalijoj

Pati populiariausia viešbučių rezervacinė sistema - Booking.com!
Garantuotos geriausios kainos įvairiems apgyvendinimo įstaigų tipams - nuo nedidelių šeimų valdomų nakvynės namų iki penkių žvaigždučių prabangos.
Siūlomi 27 890 555 nakvynės variantai, 144 248 kelionių kryptimis, 229 šalyse