Naujienų prenumerata
Susisiekite

Klasės šventė Baltijos jūroje AKCIJA NEBEGALIOJA Klasės šventė Baltijos jūroje

Galioja iki 2017.06.20

[Klasės šventė Baltijos jūroje]
Klasės šventė Baltijos jūroje
Kviečiame Tave ir klasės draugus keliauti jūra ir švęsti klasės vakarėlį: laivas, jūra, draugai, pramogos - ir tavo klasės šventė taps ypatinga!
Kaina nuo 364 Eur

Norite pakeisti įprastą mokyklos aplinką ir patirti kokios gali būti nuostabios mokymosi valandos?

Suburkite klasę ir sujunkite tai kas malonu, su tuo kas naudina! Vykite į kelionę laivu, įgykite naujų žinių, potyrių, sužinokite daug įdomių dalykų apie Švediją ir tuo pačiu praleiskite nuostabiai laiką su savo klasiokais!
• Geografijos ir užsienio kalbų valanda – susipažinkite su Švedijos salomis ir salynais. Dalyvaukite ekskursijoje po Stokholmą anglų kalba ir kartu su gidu pasitikrinkite savo geografijos ir anglų kalbos žinas.
• Gamtos mokslų valanda - Susipažinkite su gamtos procesais ir reiškiniais, atlikdami daugybę įdomiausių eksperimentų Techikos muziejuje.
• Istorijos valanda – aplankykite VASA muziejuje ir apžiūrėkite įspūdingą 17 a. laivą. Vykite į Švedijos istorijos ir Armijos muziejus.
• Mokslo valanda– atraskite meno pasaulį ir pažiūrėkite garsių menininkų parodas Fotografijos ir Moderniojo meno muziejuose.
• Muzikos valanda - dainuokite laive karaoke, o Stokholme apsilankykite ABBA muziejuje, tapkite penktuoju gruoės dalyviu!

Kas Jūsų laukia šioje kelionėje:

1 diena.
15:00 val. atvykimas į Rygos keleivių uostą ir nuotykiai gali prasidėti!
17:30 val. išvykimas iš Rygos keleivių uosto - atsiminimui apie fantastišką kelionę, nuotraukos atvirame denyje.
Surenkite įdomaus mokymoksi valandėlę ar linksmą klasės renginį.
18:00 val. Vakarienė švediško stalo restorane*
20:00 val. nepaprasta poilsio ir pramogų programa: dalyvaukite žaidimuose, loterijose, laimėkite puikuis prizus! Dainuokite karaoke, šokite, linksminkitės ir stebėkite vakaro programos pasirodymus!

2 diena.
Gausūs pusryčiai stalo švediško stalo restorane.
10:30 val. laivas atplaukia į Stokholmą.
Diena Stokholme. Susipažinkite su Stokholmu - 14 salų miestu. Apsilankykite muziejuose, pramogų parkuose, o laisvą laiką praleiskite senamiestyje.
17:00 val. laivas išvyksta iš Stokholmo uosto.
Po pilnos nuotykių dienos - soti vakarienė laivo restorane
Dainų ir šokių maratonas tęsiasi!

3 diena.
Skanūs p
usryčiai stalo restorane.
11:00 val. grįžimas į Rygos keleivių uostą.

Kol mokiniai linksminasi laive 100 %, mokytojas gali suderinti poilsį ir mokinių priežiūrą. Todėl mokytojų įdėtas darbas turi būti įvertintas. Mokinių grupę lydinčiam mokytojui speciali kelionės kaina – tik 20.00 € ir maitinimas – 1 pusryčiai ir 1 vakarienė švediško stalo restorane – NEMOKAMAI!