Naujienų prenumerata
Susisiekite

Medaus mėnesio kelionės AKCIJA NEBEGALIOJA Medaus mėnesio kelionės

Galioja iki 2019.12.31

[MEDAUS MĖNESIO KELIONĖS]

Medaus mėnesio kelionės


Po jaudinančios ir smagios šventės, palikite svečius linksmintis, o patys leiskitės į kelionę kopinėti medaus ir džiaugtis vienas kitu!
Tam Jums prireiks: idiliško vaizdo + saulėto oro + balto smėlio paplūdimo + puikaus viešbučio su geru aptarnavimu ir nuostabia virtuve!
Atrinkome Jums pačius geriausius pasiūlymus ir nuoširdžiai rekomenduojame - planuokite medaus mėnesio kelionę iš anksto, kad Jūsų atsotogos būtų pilnos meilės, švelnumo ir pačių geriausių įspūdžių!
Ir dar! Perkantiems povestuvinę kelionę, būtinai suteiksime jaunavedžių nuolaidą!
... Ir gyveno jie ilgai ir laimingai...

Kaip užsisakyti ?

  • Nemokamu telefono numeriu 8 800 61116
  • Užpildykite anketą ir mes atsiųsime Jums pasiūlymą
  • El. paštu: pasirinkite artimiausią biurą

Keipkitės į mūsų profesionalias kelionių agentes. Jos patars, pasiūlys Jums geriausią variantą, sutaupys Jūsų laiką ir pinigus!Specialūs kelionių pasiūlymai Jums: Planuok vasaros įspūdžius dabar!

[Medaus mėnuo Turkijoje]

Turkija, Kušadasis

5* viešbutis "Sunis Efes Royal Palace Resort & SPA"
Graži aplinka, erdvus ir jaukus kambarys su vaizdu į jūrą, didelė ir patogi lova, skanus maistas, puikus oras bei aukštas aptarnavimo lygis!
Kažko trūksta?... Taip, trūksta tik Jūsų šiame viešbutyje!

[Medaus mėnuo Rodo saloje]

Rodo sala, Graikija

5* viešbutis "Sentido Ixian Grand" - tai ko reikia jaunavedžiams: šiuolaikiniai "sentido" numeriai, kuriuos supa architektūriniai sodai, lauko baseinai su vandens masažo srovėmis, Egėjo jūros vaizdai, restoranuose - Viduržemio jūros regiono ir tradiciniai graikiški patiekalai, sveikatingumo centras SPA ir ...gyvai atlikamos fortepiono melodijos
Norintiems geriau pažinti Rodo salą rekomenduojama apsilankyti netoliese esančioje Filerimos kalvoje ir senoviniame Jaliso mieste.
[medaus mėnuo Balyje]

Balio sala

Kodėl verta keliauti į Balį?
Nes čia esi laikomas pačiu svarbiausiu svečiu...
Jokio įkyrumo - tik tai ko Jums norisi ir reikia!
Nuostabūs žmonės, vandenynas, žaluma ir kalnai sukuria nepakartojamą atsmosferą, kuri skirta neskubėti, mėgautis ir džiaugtis vienas kitu...