Naujienų prenumerata
Susisiekite

Pažintinės kelionės iki 25% pigiau! AKCIJA NEBEGALIOJA Pažintinės kelionės iki 25% pigiau!

Galioja iki 2018.09.30

[Novaturo pazintines keliones]

Pažintinės kelionės lėktuvu ir autobusu iki 25% mažesne kaina!


Atostogų niekada nebūna per daug! Pasimėgavę vasara - susipažinkite su žiemiška Europa ir visada saulėtais tolimaisiais egzotiniais kraštais!

Šis žiemos kelionių sezonas išsiskirs pažintinių kelionių lėktuvu gausa. Vis labiau populiarėja mūsų siūlomos trumpos savaitgalio kelionės, kurių šeimą šiemet papildys skrydžiai į Atėnus, Nicą, Veneciją, Maltą, Romą bei Tel Avivą. Taip pat didesnį pasirinkimą suteiksime tiems, kurie mėgsta Naujuosius sutikti ne namuose. Be tradicinių anksčiau siūlytų miestų ateinančius metus taip pat bus galima pasitikti Strasbūre, Paryžiuje, Veronoje, Venecijoje, Baltijos jūroje, Gdanske bei Vroclave.


Pažintinių kelionių gerbėjų laukianti staigmena – kruizas garsiausia Afrikos upe Nilu, kurio metu grožėsitės Nilo panoramomis bei sustosite įspūdingiausiose vietose. Dar viena nauja egzotiška pažintinė kelionė – beveik dviejų savaičių trukmės išvyka į Vietnamą, kurios metu aplankysite šalies sotinę Hanojų bei jame jau 1000 metų gyvuojantį vandens lėlių teatrą, Halongo įlanką, kurios peizažą puošia daigiau nei 3000 salų bei daug kitų nepakartojamų įspūdžių paliksiančių vietų. Slidinėjimo mėgėjų laukia smagios ir neilgos išvykos į kaimyninių šalių – Lenkijos, Čekijos ar Slovakijos kurortus.

...

Kelionių kaina tik nuo 74 €
Už keliones mokėkite iki 25 % pigiau!
Pažintinėms kelionėms autobusu pradinė įmoka nuo 30 €!
Pažintinėms kelionėms lėktuvu pradinė įmoka nuo 60 €!
Jūsų laukia net 47 maršrutai, iš kurių net 14 - naujų!
Nemokamas vietų pasirinkimas autobuse.

...

Kaip užsisakyti ?

Keipkitės - mes patarsime, pasiūlysime geriausią variantą, sutaupysime Jūsų laiką ir pinigus!Specialūs kelionių pasiūlymai Jums: Planuok vasaros įspūdžius dabar!

[Novaturo pažintinės kelionės]

Pažintinės kelionės

Naujos ir jau pamėgtos kryptys laukia! Užsukite į mūsų biurus - pasiimti naujų katalogų, pasisemti kelionių naujienų, pasvajoti, pasitarti, skanios kavos atsigerti ir pasipuošti šypsenomis, maloniai pabendravus ir suplanavus atostogas! Visas kelionių kainas ir aprašymus rasite paspaudę "DAUGIAU"