Naujienų prenumerata
Susisiekite

Romantiškas kruizas į Stokholmą dviem AKCIJA NEBEGALIOJA Romantiškas kruizas į Stokholmą dviem

Galioja iki 2020.01.01

[romantiškas kruizas į Stokholmą dviem 1]
[romantiškas kruizas į Stokholmą dviem 2]
[romantiškas kruizas į Stokholmą dviem 3]
[romantiškas kruizas į Stokholmą dviem 4]
[romantiškas kruizas į Stokholmą dviem 5]
[romantiškas kruizas į Stokholmą dviem 6]
[romantiškas kruizas į Stokholmą dviem 7]
[romantiškas kruizas į Stokholmą dviem 8]
[romantiškas kruizas į Stokholmą dviem 9]

[romantiškas kruizas į Stokholmą dviem 1] [romantiškas kruizas į Stokholmą dviem 2] [romantiškas kruizas į Stokholmą dviem 3] [romantiškas kruizas į Stokholmą dviem 4] [romantiškas kruizas į Stokholmą dviem 5] [romantiškas kruizas į Stokholmą dviem 6] [romantiškas kruizas į Stokholmą dviem 7] [romantiškas kruizas į Stokholmą dviem 8] [romantiškas kruizas į Stokholmą dviem 9]

Romantiškas ir prabangus kruizas į Stokholmą dviems


Vykite į prabangų kruizą De Luxe, Junior Suite arba Suite klasės kajutėje. Išskirtiniuose apartamentuose Jūsų lauks vaisiai, gaivinamieji gėrimai ir putojanti staigmena.
Įmantriais pusryčiais mėgaukitės à la carte, o sočia vakariene ir skaniais kokteiliais – švediško stalo restorane. Nepraleiskite progos ir naudingai apsipirkti laivo
parduotuvėse - pasirūpinkite mielomis staigmenomis ir pasimėgaukite vakaro poilsio ir pramogų programa.

Kruizas ir kartu praleistas laikas bus puiki dovana Jums ir su Jumis keliaujančiam žmogui.

Kajutės tipas

Kruizo kaina dviems

De Luxe (2 asmenims, kajutė su langu, spec. pusryčiai ir vakarienės kiekvienam į kainą įskaičiuoti)

nuo 313 €
Junior Suite (2 asmenims, kajutė su langu, spec. pusryčiai ir vakarienės kiekvienam į kainą įskaičiuoti) nuo 343 €
Suite (2 asmenims, kajutė su langu, spec. pusryčiai ir vakarienės kiekvienam į kainą įskaičiuoti) nuo 377 €Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Kruizinė kelionė Ryga-Stokholmas-Ryga arba Talinas - Stokholmas - Talinas: De Lux, Junior Suite ir Suite klasės kajutėje.
 • Kelionės mokesčiai.
 • Pramoginė ir poilsinė programa laive. Kviečiame šokti grojant gyvai šokių ar disko muzikai su mūsų DJ. Dainuokite karaoke, prisijunkite prie žaidimų ir viktorinų,
  nepraleiskite progos laimėti nuostabias dovanas ir Tallink kelioninius dovanų kuponus. Būtinai pasimėgaukite ir grandiozinine šou programa!
 • Specialūs pusryčiai à la carte restorane į abi puses kiekvienam keleiviui
 • Dvejos vakarienės kiekvienam keleiviui švediško stalo restorane Buffet Tallink.
 • Putojantis vynas, gaivieji gėrimai ir vaisiai kajutėje.


Taisyklės:

 • Bilietų skaičius ribotas atsižvelgiant į kajučių kategoriją ir kainą. Norėdami gauti bilietus už naudingą kainą, rekomenduojame įsigyti bilietus iš anksto.Nuolaidos kelionių bilietams:

 • Perkant visą kajutę, vienam vaikui iki 11 metų kelionė nemokamai; be atskiros miegamosios vietos.
 • Su Club One kortele taikomos specialios nuolaidos

Ką veikti laive ir Stokholme:

Ką veikti laive:
 • daugybė restoranėlių ir mažų kavinukių;
 • maisto, parfumerijos ir suvenyrų parduotuvės;
 • vaikų žaidimų kambarys;
 • sauna ir jacuzzi;
 • vakaro programa, naktinis šou;
 • karaoke;
 • disco klubas.
Nemokami muziejai Stokholme ...

Nemokamas įėjimas
Nuo vasario 1 d. net į keturiolika Stokholmo muziejų: Architektūros ir dizaino, Armijos, Rytų Azijos, Etnografijos, Hallwylska, Jūrų, Karališkųjų brangenybių, Šiuolaikinio meno, Nacionalinį, Istorijos, Viduržemio jūros, Švedijos gamtos istorijos, taip pat į Karališkąją monetų saugyklą ir Skoklosterio pilį.

Vikingų muziejus
Naujiena! Duris atvėrė Vikingaliv. Šiame muziejuje pamatykite Švedijos Geležies amžiaus istoriją, remiantis legendinių vikingų požiūriu. Sužinokite daugiau apie paslaptingą ir mitais apipintą to laikotarpio gyvenimą bei išsiaiškinkite, kas yra tiea, o kas – filmų ir istorijų kultivuojami mitai. Susitikite su tikru vikingu, kuris yra suformuotas, atsižvelgus į archeologinių kasinėjimų metu rastus DNR pavyzdžius, taip pat patyrinėkite kasdienį vikingų šeimos gyvenimą interaktyvioje parodoje Ragnfrids Saga. Daugiau >>

Gröna Lund pramogų parkas
Linksmiausia vieta Stokholme! Būnant parke laikas prabėga nepastebimai, todėl pasiruoškite praleisti čia visą dieną. Mėgaukitės nepamirštamu poilsiu, kurį suteikia aukščiausias laisvas kritimas Europoje, amerikietiški kalneliai, katapulta, įvairūs tetraliniai pasirodymai ir galimybė laimėti loterijoje! Šį pramogų parką būtina aplankyto su visa šeima, nes mažiesiems nuotykių ieškotojams taip bus ką pasiūlyti!
Daugiau: www.gronalund.com/en/

Astridos Lindgren Muziejus - Junibacken

Junibacken
Geriausias Švedijos muziejus vaikams, kuris yra Jūrgordena saloje (Djurgården), netoli Vasa muziejaus. Junibacken yra rašytojos Astridos Lingrend pasakų herojų pasaulis.
Į pasakų atmosferą įtrauks kelionė traukiniu, vaikų teatras, parodos, žaidimų parduotuvės, vaikų knygynai. Restoranai kiekvieną dieną stebina naujomis pramogomis ir nuotykiais. Pasakų traukinyje gali tilpti ribotas skaičius žmonių, todėl vasaros sezono metu ir laisvadieniais siūlome muziejų aplankyti pirmoje dienos pusėje.
Junibacken svečiuojasi vaikų pamėgti troliai Mumini. Dabar lankytojai turi galimybę panirti į stebuklingą Muminų pasaulį ir mėgautis lėlių teatru su mielais troliais pagrindiniuose vaidmenyse.
Daugiau: www.junibacken.se/en/

Vasa muziejus

Vasa muziejus
Stokholmo Vasa muziejus yra vienintelis pasaulyje išlikęs 17 a. laivas: vienas žymiausių turistų lankytinų objektų pasaulyje. Tik išplaukęs jis nuskendo jūros gelmėse. Iš jūros laivas iškeltas po 333 metų. Daugiau >>>

Abba muziejus

ABBA muziejus
Norėtumėte iš arčiau susipažinti su šia grupe, kurie dainuoja dainas kaip „Dancing Queen", „Mamma mia" ir „Voulez Vous" ir pasaulyje pardavę apie 378 miljonus įrašų, arba galbūt tapti penktuoju ABBA grupės nariu ir įrayti su jais vieną bendrą dainą? Tai viskas įmanoma ir dar daug kitų įdomių dalykų, kurie primena 70 ir 80 metų atmosferą.
Daugiau >>>


*Maitinimo kainos laive (perkant maitinimą iš anksto su kruizu):

Keleiviai

Pusryčiai Specialūs pusryčiai a la carte

Vakarienė

Suaugęs 12,00 € 17,50 € 34,00 €
Jaunuolis (12-17 m.) 7,50 € 10,00 € 16,00 €
Vaikai ( 6-11 m.) 5,00 € 8,00 € 11,00 €
Vaikams iki 5 m. - maitinimas nemokamas. Vakarienės metu - gėrimai į kainą įskaičiuoti. Pirkti maitinimą laive - brangiau!


SVARBU! Kelionės metu reikalingas kelionės dokumentas, galiojantis ne trumpiau negu 6 mėnesius po kelionės pabaigos.

​Jei nerandate Jums patinkančios kelionės, kreipkitės tel. 8 800 61116 ir gaukite pasiūlymą nedelsiant!Keipkitės - patarsime, pasiūlysime geriausią variantą, sutaupysime Jūsų laiką ir pinigus:
Vilnius: A. Juozapavičiaus g. 6, 8 5 2313314, Mob. 8 618 31697, vilnius@vilnius.krantas.lt
Kaunas: I. Kanto g. 22, 8 37 490202, Mob. 8 398 30334, kaunas@kaunas.krantas.lt
Klaipėda: Teatro g. 5, 8 46 395111, Mob. 8 686 54436, travel@krantas.lt