Naujienų prenumerata
Susisiekite

Rudeniška savaitgalio kelionė į Taliną - Saremo salas AKCIJA NEBEGALIOJA Rudeniška savaitgalio kelionė į Taliną - Saremo salas

Galioja iki 2016.09.17

[Kelionė į Taliną - Saremo salas]

Rudeniška savaitgalio kelionė į Taliną - Saremo salas!

Data: 2016 09 17. Kaina nuo 83 €

Labai reta proga - nemokamas išvykimas iš Klaipėdos!

1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Atvykstame į Taliną. Estijos sostinės istorija mena rusų, švedų, danų, lenkų valdymo metus. Šiandien čia galima pamatyti gotiką ir baroką, pilis ir vienuolynus, stačiatikių maldos namus ir viduramžių pastatus. Vingiuotų, akmenimis grįstų gatvelių labirintuose turistų laukia turtinga miesto istorija. Ekskursija pėsčiomis po Talino senamiestį, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą,: Tompea pilis, kurioje įsikūręs Estijos parlamentas, ir Hermano bokštas, A.Nevskio ortodoksų katedra, XVI a. gotikinė Domo katedra, apžvalgos aikštelės, nuo kurių atsiveria nuostabus vaizdas į Talino įlanką ir senamiestį, „Trumpoji koja“, miesto Rotušės aikštė, „bandelių“ skersgatvis, miesto amatininkų ir „Juodagalvių“ gildijos pastatai, senieji Viru vartai, „Storosios Margaritos“ bokštas, kuriame įrengtas laivybos muziejus. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Taline.


2 diena. Pusryčiai. Vykstame į Virtsu uostą. Plaukimas keltu* į Muhu salą. Vaike Vain sąsiauriu ,kuris skiria Muhu salą nuo Saremos salos, patenkama į didžiausią ir gražiausią Estijos archipelago salą – Saremą. Pakeliui į Saremo sostinę - Kuresarės miestelį, aplankome didžiausią salos bažnyčią Poide, savo masyviomis sienomis primenančią tvirtovę, Anglos kaimelyje esantį autentiškų vėjo malūnų kompleksą*, Karjos bažnyčią, unikalų Kalio meteorinį kraterį. Kraterio dugne, kurio skersmuo 110 m, telkšo žalsvas taisyklingos formas Kali ežeras. Ekskursija salos sostinėje Kuresarėje: XIV a. vyskupų pilis - tvirtovė*, žaliasis miesto parkas, Senieji Teismo rūmai, rotušė. Laisvas laikas. Esant galimybei, aplankome Pangos skardį – vieną iš romantiškiausių Saremos salos vietų. Nuo 21 m aukščio virš Baltijos bangų iškilusios uolos atsiveria nuostabus kvapą gniaužiantis vaizdas. Ant skardžio įrengtas dolomitinis saulės laikrodis. Išvykstame iš salų. Kelionė per Estiją, Latviją. Naktį grįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • kelionė autobusu;
 • 1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais;
 • kelto bilietai autobusui;
 • kelionės vadovo paslaugos;
 • ekskursinė programa;
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.


kelionės kainą įskaičiuota:
 • *) – bilietai į mokamus objektus,
 • vietinių gidų paslaugos ~ 16 EUR;
 • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos:
 • pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės;
 • objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
 • bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.


Kelionės priemokos:

Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.) 6 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.) 9 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.) 4 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.) 4 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.) 3 €
Vienvietis kambarys15,00 €


Keipkitės į mūsų profesionalias kelionių agentes. Jos patars, pasiūlys Jums geriausią variantą, sutaupys Jūsų laiką ir pinigus:

Vilnius: A. Vienuolio g. 6, 8 5 2313314, vilnius@vilnius.krantas.lt
Kaunas: I. Kanto g. 22, 8 37 490202, kaunas@kaunas.krantas.lt
Klaipėda: Teatro g. 5, 8 46 395111, travel@krantas.lt