Naujienų prenumerata
Susisiekite

Slidinėjimas Italijoje AKCIJA NEBEGALIOJA Slidinėjimas Italijoje

Galioja iki 2019.01.06

[Slidinėjimas Bergame 1]
[Slidinėjimas Bergame 2]
[Slidinėjimas Bergame 3]
[Slidinėjimas Bergame 4]
[Slidinėjimas Bergame 5]
[Slidinėjimas Bergame 6]
[Slidinėjimas Bergame 7]
[Slidinėjimas Bergame 8]
[Slidinėjimas Bergame 9]

[Slidinėjimas Bergame 1] [Slidinėjimas Bergame 2] [Slidinėjimas Bergame 3] [Slidinėjimas Bergame 4] [Slidinėjimas Bergame 5] [Slidinėjimas Bergame 6] [Slidinėjimas Bergame 7] [Slidinėjimas Bergame 8] [Slidinėjimas Bergame 9]

degantis pasiūlymas slidinėjimo kelionėms į bergamą


★ 7 NAKVYNIŲ TRUKMĖS KELIONĖS Į BERGAMĄ ★

 • 3* "Hotel & Residence La Locanda" (Pincolas) be maitinimo nuo 289 €
 • 3* "Garni Bepy" (Džustinas) su pusryčiais nuo 339 €
 • 3* "Baita Clelia apartments" (Livinjas) be maitinimo nuo 399 €
 • 3* "Alaska" (Livinjas) su pusryčiais ir vakariene nuo 599 €

Skrydis iš Vilniaus 2019 sausio 5 dieną

Slidinėjimo kurortai:

Kampitelas

Tai antras pagal dydį kurortas Val di Fasos regione. Jis yra vieno iš žymiausių XIX a. Dolomitinių Alpių alpinisto Luidžio Ričio (Luigi Ricci) tėvynė. Kampitelas išsidėstęs siaurame slėnio šlaite, tarp Sasolungo ir Rodelos kalnų masyvų. Didžiulė, 110 žmonių talpinanti kabina „Funivia Col Rodella”, per keliolika minučių slidininkus pakelia iki nuostabių Sasolungo uolų, nuo kur galima pradėti kelionę bet kuria Sela Rondos kryptimi. Nusileisti į Kampitelą įmanoma tuo pačiu keltuvu. Už 2 kilometrų esantis Kanazėjus pasiekiamas nemokamu autobusu.


Livinjas

Livinjo miestelis išsidėstęs šiaurinių Alpių kalnuose, 25 km slėnyje. Jis priklauso Lombardijos provincijai Sondrijui. Tai vienas pigiausių Alpių kurortų. Kaip sako patys italai, Livinjas – tai mažas, bet pasakiškas miestelis, kuriame visi namai pastatyti iš medžio ir akmens. Kurortas vis dar sparčiai augantis. Jame vilioja žavus kraštovaizdis bei puikios galimybės mėgautis žiemos sporto malonumais. Livinjas yra 1816 m virš jūros lygio, prie Šveicarijos sienos, už 35 km nuo kalnų slidinėjimo kurorto Bormijaus ir apie 45 km nuo vieno populiariausių pasaulio kurortų – St. Moritzas. Slidinėjimo zona išsidėsčiusi skirtinguose šlaituose („Carosello“ ir „Motollino“ pusės). Ji tinka visų kategorijų slidininkams ir snieglentininkams. Žiemos sporto mėgėjų paslaugoms yra autobusai, kurie nemokamai veža iki bet kurios kurorto vietos. Bendras „Alta Vatellina“ abonementas suteikia galimybę slidinėti šalia esančių Bormijaus, Santa Katerinos ir Valfurvos kurortų trasose. Nuo lapkričio iki balandžio Livinjo slėnis padengtas sausa puria sniego paklote. Livinjo miestelyje veikia kelios sporto mokyklos, joms vadovauja patyrę instruktoriai, čia pirmųjų žingsnių ant slidžių mokosi naujokai. Kartą per savaitę mokyklų instruktoriai rengia pasirodymą ant naktinės trasos. Livinjo miestelyje ant užšalusio ežero galima pasivažinėti nuomotais automobiliais ir sniego motociklais, yra rogučių trasa ir pačiūžų arena. Slidinėjantiems neteks nuobodžiauti ir vakare. Jūsų paslaugoms veikia restoranai, kavinės, barai ir diskotekos. Turistus vilioja ir neapmokestinama prekybos zona: kaimelyje veikia daugiau nei 200 neapmokestinamų prekių parduotuvių. Iš Livinjo važinėja autobusai į romėnų laikų miestelį Bormijų. Ten yra puikus terminių pirčių kompleksas „Bagni Vecci“, kur 1493 m. lankėsi pats Leonardas da Vinčis. Čia trykšta 30 karšto vandens šaltinių, yra romėniškosios, viduramžiškos, imperatoriškosios pirtys, tepidariumas, kolidariumas, frigidariumas, atviras šilto vandens baseinas ir kitos vonios ir vonelės. Į kompleksą įleidžiama nuo 14 metų.

Madonna di Campiglio

Tai pagrindinis Val Rendenos slidinėjimo kurortas. Šio kurorto unikalumą įrodo ne tik nepriekaištingai išpuoselėtos slidinėjimo trasos, tačiau ir senovinių automobilių paradai, legendinis Habsburgų karnavalas bei automobilių lenktynės ant ledo, sulaukiančios žymiausių pasaulio automobilių sporto meistrų dėmesio. Be to, čia kasmet vyksta aukšto lygio slidinėjimo ir kalnų slalomo varžybos. Turistų dėmesį čia prikausto ir netoliese esantis 100 m aukščio Nardžio krioklys. Šiame kurorte trasos pritaikytos įvairaus pasiruošimo kalnų slidininkams, tačiau daugiausia jos pritraukia pradedančiųjų slidininkų ir jaunųjų snieglentininkų. Atostogautojus kviečia 60 km kalnų slidinėjimo trasos, iš kurių ilgiausias nusileidimas – 7 km. Jų išsidėstymo aukštis – 1 520–2 505 m virš jūros lygio. Be to, yra 15 km trasų, skirtų tradicinio slidinėjimo mėgėjams, o snieglentininkai gali „nuleisti garą“ demonstruodami triukus specialiame parke ar ant rampos. Turistų pamėgta Madona di Kampilijaus keltuvų sistema jungiasi ir su gerai žinomo Val di Solės kalnų kurorto dviem mažesnėmis kaimyninėmis slidinėjimo zonomis – Folgarida ir Marileva. Visos kartu jos apima net 150 km kalnų slidinėjimo trasų. Bendras „Superskirama“ slidinėjimo abonementas leidžia naudotis visais Adamelo Ski (Passo di Tonale ir Ponte di Legno), Madona di Kampiljo, Folgaridos, Marilevos, Pėjaus, Pincolo, Andalo-Fai dela Paganelos, Monte Bondoneno ir Folgarijos keltuvais. Dar vienas pranašumas – keltuvai pačiame Madonos di Kampiljo kurorte ir aplink jį įrengti taip, kad slidininkai gali nuo trasos iki trasos čiuožti nenusiimdami slidžių (net ir per miestelio centrą). Būtent turistams sukurtas šis unikalus kurortas slidininkams suteikia visus reikiamus patogumus: trasos ir keltuvai arti gyvenamosios vietos, patogus išdėstymas ir daugybė paslaugų. Po puikių emocijų pliūpsnio kalnų slidinėjimo trasose laukia teniso aikštynai, sieninis, virtinė parduotuvių ir šurmulingas naktinis gyvenimas baruose, diskotekose bei kavinėse.


Dėmesio! Kainų ir vietų skaičius yra LABAI ribotas. Kainos yra dinaminės ir keičiasi po kiekvieno užsakymo. Įsigykite kelionę kol ji dar nepabrango!


Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius - Bergamas - Vilnius;
 • Pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir atgal;
 • Poilsis pasirinktame viešbutyje su maitinimu;
 • Rankinis bagažas 1 vnt. (5 kg) ir registruotas bagažas ( 20 kg);
 • "Novaturo" atstovo paslaugos Italijoje


Į kelionės kainą nėra įskaičiuota:
 • Vizos (jei reikalinga kelionės ar ekskursijų metu);
 • Draudimas;
 • Ekskursijos;
 • Kurorto mokesčiai;
 • Asmeninės išlaidos.


SVARBU! Kelionės metu reikalingas pasas, kuris privalo galioti ne trumpiau negu 6 mėnesius po kelionės pabaigos.

Jei nerandate Jums patinkančios kelionės, kreipkitės tel. 8 800 61116 ir gaukite pasiūlymą nedelsiant!

Vilnius: A. Juozapavičiaus g. 6, 8 5 2313314, Mob. 8 618 31697, vilnius@vilnius.krantas.lt
Kaunas: I. Kanto g. 22, 8 37 490202, Mob. 8 398 30334, kaunas@kaunas.krantas.lt
Klaipėda: Teatro g. 5, 8 46 395111, Mob. 8 686 54436, travel@krantas.lt
.