Naujienų prenumerata
Susisiekite

Mianmaras Mianmaras

[Krantas Travel kelionė į Mianmarą 1]
[Krantas Travel kelionė į Mianmarą 2]
[Krantas Travel kelionė į Mianmarą 3]
[Krantas Travel kelionė į Mianmarą 4]
[Krantas Travel kelionė į Mianmarą 5]
[Krantas Travel kelionė į Mianmarą 6]
[Krantas Travel kelionė į Mianmarą 7]
[Krantas Travel kelionė į Mianmarą 8]
[Krantas Travel kelionė į Mianmarą 9]

[Krantas Travel kelionė į Mianmarą 1] [Krantas Travel kelionė į Mianmarą 2] [Krantas Travel kelionė į Mianmarą 3] [Krantas Travel kelionė į Mianmarą 4] [Krantas Travel kelionė į Mianmarą 5] [Krantas Travel kelionė į Mianmarą 6] [Krantas Travel kelionė į Mianmarą 7] [Krantas Travel kelionė į Mianmarą 8] [Krantas Travel kelionė į Mianmarą 9]

KRANTAS TRAVEL KELIONĖ SU GRUPE Į MIANMARĄ


Mianmaras dažnai lyginamas su šalimi iš stebuklingos pasakų knygos, nes nepaisant išorinių pokyčių žmogaus vidinis pasaulis čia nė kiek nepasikeitė. Vietiniai besišypsantys, geranoriški, šilti ir nuoširdūs žmonės. Mianmaras stebina išlikusiais turtais – brangakmeniais, audiniais, prieskoniais.
Daugiau nei 20 metų šalį valdžiusi armija ir jos šaltakraujai generolai paliko ryškią kraujo dėmę. Būtent jų dėka, kadaise stipri šalis gavo naują vardą – Mianmaras. Tačiau vietiniai mieliau save vadina birmiečiais. Šalis atvėrė sienas pasauliui tik nuo 2011 metų. Mianmaras vis dar laukia pokyčių, kurie ne už kalnų, nes 2015 metų pabaigoje pirmuosius demokratinius vykusius rinkimus laimėjo praeityje garsaus šalies lyderio Aungo Sano dukters vadovaujama demokratinė partija.

Kelionės data: 2017 10 20 - 11 01
Trukmė: 13 dienų, 12 nakvynių
Kaina nuo 2530 € asm.

1 diena. Skrydis Vilnius – Maskva – Bankokas – Jangonas.

2 diena. Atvykimas į Jangoną.
Atvykimas į Jangoną. Sutvarkius įvažiavimo į šalį formalumus jus pasitiks vietinis vadovas ir nuveš į viešbutį. Poilsis ir laisvas laikas po ilgos kelionės.

3 diena. Jangonas.
Pusryčiai. Vykstate į ekskursiją po Jangoną. Jangonas įsikūręs derlingoje pietinio Mianmaro deltoje, ant plačios Jangono upės krantų. Mieste daugybė medžiais apsodintų bulvarų, įspūdingų architektūros statinių. Jangonas tapo Mainmaro sostine tik 1885 m., kai britai galutinai užkariavo aukštutinį Mianmarą ir baigėsi birmiečių paskutinės karalystės klestėjimas.
Dieną pradėsite lankydami Sule pagodą – įspūdingą aštuoniakampę pagodą, kuri yra pačiame miesto centre. Vėliau aplankysite Nacionalinį muziejų, kuris padės giliau pažinti Mianmarą. Čia pamatysite paskutiniojo karaliaus - Liūto sostą, kuris yra 8 metrų aukščio. Turėsite laisvo laiko Bagioke turguje, kur vietiniai amatininkai iš visų Mianmaro kampelių pardavinėja audinius, raižinius, perlus. Po pietų aplankysite keletą žymių pagodų. Botatung Pagodą, į kurią 1000 karvedžių atvežė Budos relikvijas iš Indijos pries 2000 metų. Pabuvosite Chaukhatgyi pagodoje, kur yra didžiulė Budos skulptūra, jos ilgis net 70 metrų. Tęsite ekskursiją aplankydami šios ekskursijos kulminaciją – Švedagongo šventyklą. Ši pagoda – viena švenčiausių budizmo vietų pasaulyje. Jos amžius siekia net 2500 m. Puošta auksu ir brangiais akmenimis jos stupa matoma iš bet kurios vietos Jangone. Pagodos grožis ypatingai atsiskleidžia saulėlydžio metu, kai saulės spinduliai įvairiomis spalvomis atsispindi aukso stupoje. Šioje šventykloje saugomi aštuoni Budos plaukai, turintys stebuklingų galių.
Nakvynė viešbutyje Jangone
.
4 diena. Jangonas – Kjaitiko.
Po pusryčių autobusu vyksite iš Jangono į Kjaitiko, aplankydami Bago ( 176 km).
Ekskursijos metu aplankysite Htauk Kyan Antrojo pasaulinio karo aukų kapines. Čia ilsisi 30 000 žuvusių Britanijos kariuomenės karių. Pabuvosite pagrindiniame turguje, aplankysite vietinį vienuolyną, kur turėsite progą susipažinti su kasdieniu vienuolių gyvenimu : jie čia gyvena, mokosi bendrauja su tikinčiais. Vienuoliai vilki raudonais abitais. Čia galioja tradicija, kad kiekvienas vyras nors kartą per gyvenimą privalo tapti vienuoliu. Kiek laiko berniukas bus vienuoliu, priklauso nuo jo kantrybės ir užsispyrimo. Kadangi vienuolišką gyvenimą smarkiai veikia griežta regula, kai kurie paaugliai ištveria vos kelias dienas. Turistai kviečiami apsilankyti vienuolynuose ir stebėti procesą, kai keli šimtai vienuolių kantriai laukia tikinčiųjų atnešamo maisto. Kai kurie papildomai į specialų indą įmeta saldainį, ar pinigą, kad karma būtų kuo geresnė.
Aplankysite Shwemawdaw pagodą, kurioje saugomos Budos plaukų relikvijos daugiau nei 2000 m. Tęsite ekskursiją pas Shwethalyaung Budą – gigantiškąjį Budą. Jis žymus tuo, kad labiausiai primena žmogiškojo pavidalo Budą. Birmiečiai jį vadina – Buda, besiilsintis pasiekus nirvaną.
Nakvynė Kjaitiko.

5 diena. Kjaitiko – Jangonas.
Pusryčiai. Kjaitiko – viena švenčiausių piligrimų vietų Mianmare. Tai šventovė ant aukštos uolos, rodos nepavaldi gravitacijai. Stovinti ant didžiulės uolos krašto milžiniška auksinė šventovė su tviskančia stupa atima kvapą ją pamačius. Jos grožis ypatingai stebina saulei tekant ir leidžiantis, kai spalvų žaismas sukelia magišką atmosferą.
Autobusu vykstate atgal į Jangoną (176 km). Pakeliui sustosite Bago mieste. Čia aplankysite Hintha Gon pagodą. Ši šventovė stovi ant uolos, todėl užkopus ant šventyklos stogo apžvalgos aikštelės atsiveria nuostabūs vaizdai. Pagal legendą tai vieta, kurioje nusileido mitologinis paukštis išniręs iš jūros. Tęsite ekskursiją į Kayikpunpagodą, kurią pastatė karalius Dhammazedi 1476 m. Ši šventykla tai keturios 30 metrų aukščio Budos statulos, kurios sėdi surėmę nugaras. Šventyklos stupa turi daugybę laiptelių, kuriais pakilę į viršų galėsite gėretis gražiais vaizdais ir aplinka.
Nakvynė Jangone.

6 diena. Jangonas – Baganas.
Po pusryčių pervežimas į oro uostą. Skrydis Jangonas – Baganas.
Tai viena įspūdingiausių dienų šios kelionės metu. Baganas – pirmojo Birmos imperijos sostinė. Šiandien pažinsite nuostabųjį Baganą, pamatysite daugybę šventyklų su unikaliomis istorijomis ir architektūra. Baganas įsikūręs prie Ayeyrwaddy upės, šia daugiau nei 2000 šventyklų, pastatytų daugiau nei prieš 800 metų. Šios yra lyginamos su Ankoro šventyklų kompleksu Kambodžoje. Įspūdingiausią gyvenime saulėtekį galima stebėti iš oro baliono. Kiekvieną rytą jie kyla virš šventyklų. Šis vaizdas yra tapęs Mianmaro vizitine kortele.
Ryte išvyksite iš viešbučio, pakeliui stebėdami neapsakomo grožio vietas bei klausydamiesi jaudinančių istorijų, kurias papasakos vadovas. Aplankysite medžio lakavimo dirbtuves, turėsite galimybę stebėti lakavimo ir dekoravimo procesą.
Turo pabaigoje turėsite galimybę gėrėtis panoraminiu vaizdu virš Bagano ir pagodų saulei leidžiantis.
Ekskursijos metu aplankysite Švezigano pagodą – auksu dengta varpo formos pagoda, kuri tapo pavyzdžiu vėliau statomoms pagodoms. Šventyklą pradėjo statyti Birmos valdovas Anorata 1057m., o baigė jo įpėdinis 1087 m. Joje saugomos Budos relikvijos. Gubyakgyi šventykla – joje pamatysite ant lubų tapytas freskas, vaizduojančias ankstesnius Budos gyvenimus. Anandos šventykla – viena gražiausių, grakščiausių pagodų. Per 1975 m. Žemės drebėjimą ji buvo smarkiai sugriauta, bet vėliau pilnai atstatyta. Ši pagoda pastatyta apie 1105 m. Karaliaus Kyanzitha dėka, kurį įkvėpė Indijos architektūra. Gubyakhi šventykla – XII a. Budistų šventykla garsi gerai išssilaikiusiomis freskomis. Manoma, kad tai seniausios freskos iš rastų Bagane. Manuha šventykla pastatyta monų karaliaus Manuhos iniciatyva 1067 m. Ji pirmoji Bagane turėjusi laiptus išorėje, 328 pėdų aukščio įspūdinga šventovė matoma iš toli beveik visame Bagane.

7 diena. Baganas – Mandalajus.
Po pusryčių pervežimas į oro uostą skrydžiui Baganas – Mandalajus.
Paskutinė Birmos karalystės sostinė Mandalajus vis dar vienas didžiausių Mianmaro kultūrinis ir dvasinis centras. Kartu su kaimyniniu Sagaing, Mandalajus yra namai 60 proc. šalies vienuolių. Čia gyvena ir geriausi Mianmaro amatų meistrai. Ekskursiją pradėsite lankydami Mahamunio pagodą. Joje yra 4 metrų aukščio Budos statula nusagstyta deimantais, rubinais, perlais, safyrais. Budistai lankydami Budą neša ir klijuoja ant jos aukso lapelius, tikėdamiesi Budos palankumo, todėl šiuo metu statulą dengia 15 cm aukso, o jos tikroji forma pakitusi. Įdomu stebėti rytinę ceremoniją (4.30 val ryte), kai vyksta švaros ritualas – vienuoliai plauna Budos veidą ir valo dantis.
Vėliau lankysite Švenandaro arba Aukso rūmų vienuolyną. Vienuolyne pamatysite įspūdingus tikmedžio raižinius, kurie sukuria pasakiškų rūmų įspūdį. Kadaise tai buvo Mandalajaus rūmai, kuriuose gyveno karalius Mindonas ir jo karalienė. Tęsite ekskursiją lankydami Kyutangi pagodą, įžymią dėl sėdinčio Budos padengto marmuro plokštelėmis. Aplankysite Kutodavos pagodą, kuri buvo pastatyta Karaliaus Mindono. Pagal jį, ši pagoda turėjo tapti šventų raštų biblioteka, kurioje 729 stupose ant marmuro plokščių iškalta didžiausia pasaulio knyga. Paskutinė ekskursijos stotelė – Šve Kyin vienuolynas – senas vienuolynas aukštai ant Mandalajaus kalvos. Jis buvo pastatytas karaliaus Mindono laikais. Nakvynė Mandalajuje.

8 diena. Mandalajus.

Ekskursija į Minguną laivu.
Plauksite upe į Minguną stebėdami vaizdus : žvejų kaimeliai, turgūs ant vandens, skalbiančios moterys, vaikai žaidžiantys vandenyje. Pamatysite Mingun Pagodos griuvėsius, kurie tapo paminklu žmogiškajai ambicijai (deja niekada nebaigti) – pagodos dydis turėjo viršyti visų šiuolaikinių pagodų dydį. Pamatysite Hsinbyume pagodą, pastatyta karaliaus Bogyindaw 1816 m., kurią jis paskyrė savo žmonos princesės atminimui. Kaip ir daugumos pagodų, jos struktūra simbolinė - tai Meru kalno simbolis. Aplankysite Mingun varpą (1808 m.), išlietą karaliaus Bodavpajos įsakymu. Šis varpas sveria 90 tonų ir tai yra didžiausias varpas pasaulyje. Grįžtate į Mandalajų.
Ekskursija į Inva, arba Avą ir Amarapurą. Laivu plauksite į Invą, arba dar vadinamą Avą. Kadaise Inva buvusi karalystės sostinė, šiandien rami kaimo oazė. Arklių traukiamaisiais vežimaičiais vyksite į Bagajos vienuolyną, pastatytą iš tikmedžio. Čia yra net 267 tikmedžio kolonos. Pravažiuosite Maha Aungmye Bonzan vienuolyną ir Nanmyio stebėjimo bokštą. Pakeliui sustosite pažiūrėti kaip vietiniai meistrai gamina išmaldos dubenėlius nenaudodami geležies.
Toliau vyksite į Amarapurą, dar vieną buvusią karalystės sostinę. Aplankysite XIX a. Pahtodawgui Pagodą, sustosite pasimėgauti puikia atmosfera prie U Beino tilto. Tai ilgiausias medinis (iš tikmedžio) tiltas pasaulyje (apie 1 km ilgio). Tai viena vaizdingiausių vietų šalyje. Tiltas ypač girgžda vakarais, kai vienuoliai ir vietiniai grįžta namo, o turistai atvyksta palydėti saulės.
Nakvynė Mandalajuje.

9 diena. Mandalajus – Heho – Inle ežeras.
Po pusryčių pervežimas į oro uostą skrydžiui iš Mandalajaus į Heho. Atvykus pervežimas iki Inle ežero.
Ekskursija laivu Inle ežeru, kurio plotas siekia 116 kv. kilometrų.
Šiandien galėsite pasimėgauti ežero ramybe, pro šalį plaukiančiomis žvejų kanojomis, plaukiojančia augmenija. Čia įsikūrę 17 kaimų, kuriuose gyvena inta tauta. Kaimeliai įsikūrę ežero pakrantėse, salose ir nameliuose ant polių. Čia stebina vietiniai žvejai, kurie plaukioja sampanomis – ilgomis siauromis valtimis. Stovėdami sampanoje viena koja valdo irklą, o rankomis gaudo žuvis kūgio formos tinklais.
Tai viena unikaliausių vietų, mat čia vietiniai garsėja ir plaukiojančiais daržais, čia jie augina pomidorus, bulves ir kitas daržoves. Kiekvieną rytą rytą dešimtys laivelių plukdo maišus pomidorų į artimiausią miestą. Iš čia jie keliauja po visą šalį.
Aplankysite Nga Pe Čaungi vienuolyną, seniausią ir didžiausią Inlės ežere. Taip pat pabuvosite Inn Pow Khon kaimelyje, kur vietiniai audža dirbinius iš lotoso stiebų. Moterys namuose audžia skraistes, kurių vienai reikia 4 tūkstančių lotosų.
Nakvynė prie Inle ežero.

10 diena. Inle ežeras – Heho - Thandwe – Ngapali.
Po pusryčių vykstate į oro uostą, Skrydis Heho – Thandve. Pervežimas iš Thandve oro uostą į Ngapali kurortą. Poilsis. Nakvynė Ngapali kurorte.

11 diena. Ngapali.
Diena poilsiui 4* viešbutyje (pusryčiai ir vakarienė).
Nakvynė Ngapali kurorte.

12 diena. Ngapali – Thandve - Jangonas.
Po pusryčių pervežimas į oro uostą skrydžiui Thandve – Jangonas.
Nakvynė Jangone.

13 diena. Jangonas.
Po pusryčių pervežimas į oro uostą. Skrydis namo.

Minimalus keliautojų skaičius – 15.

Kelionės kaina asmeniui dviviečiame kambaryje: 2530
Priemoka už vienvietį kambarį: 530 €

Į kelionės kainą įskaičiuota :
 • Skrydis Vilnius-Maskva-Bankokas –Jangonas-Bankokas-Maskva-Vilnius;
 • Vietiniai skrydžiai Jangonas – Baganas, Baganas – Mandalajus, Mandalajus – Heho, Heho – Thandve, Thandve – Jangonas;
 • Oro uosto mokesčiai, tačiau jie gali kisti prieš kelionę, priklausomai nuo valiutų kurso svyravimo;
 • Rankinis ir registruotas lėktuvo bagažas;
 • 9 nakvynės 3* viešbučiuose kelionės metu;
 • 2 nakvynės 4* viešbutyje Ngapalyje su pusryčiais ir vakariene;
 • Ekskursijos su rusiškai kalbančiu gidu kelionės metu;
 • Vadovas lydintis grupę iš Lietuvos;
 • Bilietai plaukimams laivu;
 • Pervežimai;
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota :
 • Mianmaro viza apie 80 Eur (gaunama Mianmaro oro uoste);
 • Išvykimo iš Mianmaro mokestis (mokamas išvykstant Jangono oro uoste);
 • Kelionės draudimas;
 • Kelionės mentu nenumatytas maitinimas;
 • Arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos.
 • Kelionės organizatorius pasilieka teisę optimizuoti kelionės maršrutą likus iki kelionės 30d.;
 • Ekskursijų, objektų lankymo tvarka, kainos gali keistis;
 • Nesurinkus mažiausio keliatojų skaičiaus (min. 15 asmenų), kaina už kelionę gali būti perskaičiuojama, grupė vyksta be vadovo.
 • LR pasas turi galioti 6 mėn. po kelionės pabaigos.
Dėl kelionės susisiekite su kelionės vadybininke Aida Kaminskaite
I. Kanto g. 22, Kaunas
Tel. 8 37 490202
Mob. 8 6898 30334
aida.kamiskaite@kaunas.krantas.lt