Naujienų prenumerata
Susisiekite
„Novaturo“ kelionės: trumpos poilsinės ar ilgos pažintinės? O gal ilgos poilsinės ir trumpos pažintinės? Pasirinkite savąjį variantą!

„Novaturo“ kelionės kiekvienam žada neišdildomus įspūdžius: trokštantiems ramybės – harmoningas, poilsines atostogas, pasiilgusiems nuotykių – aktyvių pramogų kupinas pažintines keliones. Kadangi kiekvienas esame skirtingas ir prasmingas atostogas suvokiame visiškai individualiai, „Novaturo“ organizatoriai siūlo daugybę įvairių kelionių variantų. Net ir vykstant į tą pačią šalį, galima pasirinkti visiškai kitokią programą. Taigi, pasirinkite, kas labiausiai intriguoja ir leiskitės į nuotykius. Lai tai bus trumpas, impulsyvus pabėgimas nuo kasdienybėje įsivyravusios rutinos ar suplanuotos ilgos atostogos, kupinos įvairiausių netikėtumų ir geriausių emocijų!

Kelionės šiuo metu tikrai nebėra prabanga, juolab nereikėtų manyti, kad tik prabangi kelionė suteiks nepamirštamų įspūdžių. Tikrai ne! Sumaniai investavus net ir nedidelį biudžetą, galima suorganizuoti nepamirštamą kelionę su įvairiapusiškomis pramogomis. Žinoma, dažnai pigesnės yra savarankiškai planuojamos kelionės, atskirose svetainėse ieškant pigesnių skrydžių bilietų, viešbučių, tačiau, jei norite sutaupyti, tikrai galite pasitikėti „Novaturo“ teikiamais kelionių pasiūlymais. Kelionių organizatoriai pasiūlys keletą ar keliolika variantų už tam tikrą pinigų sumą. Klaidinga manyti, jog savarankiškos kelionės visada yra pigesnės, kadangi kelionių organizatoriai, bendradarbiaudami su aviakompanijomis, viešbučių tinklais, pervežėjais, gali pasiūlyti pigesnių skrydžių, viešbučių, pramogų variantų ir dar išsiderėti puikių nuolaidų! Būtent „Novaturas“ kiekvieną savaitę pasiūlo vis naujų akcijų ir ypatingų pasiūlymų planuojantiems kelionę.

Keliaujant su „Novaturu“, galima užsisakyti pageidaujamas ekskursijas, kurios dažniausiai vyksta lietuvių kalba, lydint profesionaliems gidams. Jie supažindins ne tik su įžymiausiomis, lankytinomis vietomis ir įprastais faktais, bet ir papasakos unikalių, įdomių, tik vietiniams gyventojams žinomų istorijų.

Patogi paieškos sistema leidžia išsirinkti norimą „Novaturo“ kelionę pagal pageidaujamus kriterijus. Radus atitinkamą variantą, galima paskaityti daugiau informacijos apie šalį, lankytinas vietas, viešbučius, maitinimą, tradicinę virtuvę ir jos alternatyvas, pervežimo paslaugas. Visi duomenys, faktai išdėstyti aiškiai, struktūriškai. Taip pat pateikiami atsiliepimai ir naudingi patarimai keliaujantiems. Taigi, labai patogu rasti geriausiai Jums tinkantį variantą.

„Novaturo“ kelionių organizatoriai siūlo ir patrauklias papildomas sąlygas, pavyzdžiui, įsigyti dovanų kuponą, už paslaugas atsiskaityti išsimokėtinai, iš anksto užsisakyti individualų ar grupės pervežimą į / iš oro uosto, automobilio statymo paslaugas, sporto inventoriaus registruotą gabenimą poilsio metu. „Novaturo“ kelionės – vienas dažniausių lietuvių pasirinkimų, rodantis, jog tautiečiai pasitiki ir yra patenkinti teikiamų paslaugų kokybe. Leiskite ir sau patirti nepamirštamų įspūdžių ir malonių planavimo rūpesčių, gerinančių ir Jūsų organizacinius sugebėjimus.

[Degančios kelionės]

Degančios kelionės

Išsirink degančią kelionę ir leiskis į savo svajonių kelionę
Čia mes pateikiame pačius geriausius pasiūlymus!
Labai geros degančios kainos! Rinkitės: Bulgarija, Turkija, Egiptas, Ispanija, Graikija, JAE, Marokas, Portugalija...
Jums belieka tik išsirinkti ir keliauti!

novaturas

Novaturo kelionės

Didžiausias kelionių organizatorius Baltijos šalyse. Paskutinės minutės kelionės, kelionės internetu. Kelionės į Turkiją, Egiptą, Graikiją, Ispaniją, Bulgariją, Portugaliją, Italiją, Prancūziją ir kt. Pažintinės kelionės, slidinėjimas, akcijos ir nuolaidos! Perkantiems internetu - ypatingai geros kelionių kainos!

Teztour

Teztour kelionės

Tarptautinis kelionių organizatorius. Šiandien su TEZ TOUR iš Lietuvos galite nuvykti į labiausiai pamėgtus ir populiariausius Turkijos, Egipto, Ispanijos, Graikijos, Bulgarijos kurortus. Žiemos sezono metu kviečiame keliauti į amžino pavasario salą Tenerifę, egzotiškąjį Tailandą, taip pat į Austriją bei Italiją. Na, o pažintinių maršrutų gausa taip pat nenuvils nė vieno, vien Italijoje TEZ TOUR siūlo virš 50 teminių kelionių

[Moksleivių kelionės]

Kelionės moksleiviams

Kviečiame Tave, Tavo klasės draugus bei mokytojus keliauti laivais, aplankyti Švediją ar Suomiją ir susirinkiti pačius geriausius kelionių įspūdžius.
Laivas, jūra, draugai ir staigmenos laukia Tavęs!
Rinkitės kelionę į Stokholmą, Karlshamną, Karlskroną ar Helsinkį!
[Krantas Travel kelionės]

Krantas Travel kelionės

"Krantas Travel" pristato išskirtinių kelionių kolekciją.
Visos kelionės atrinktos ir paruoštos su dideliu kruopštumu, dėmesiu ir meile.
Kad jos paliktų Jums įspūdį visam gyvenimui, o keliauti norėtųsi dar ir dar...
Arabų Emyratai, Omanas, Mianmaras, Jungtinės Amerikos Valstijos - tikrai nepaliks abejingų pasirinkusiems šias keliones.
[Kidy Tour kelionės]

Kidy Tour kelionės

„Kidy Tour” – tai patikimas tarptautinis poilsinių kelionių organizatorius, siūlantis išskirtines keliones į geriausius Turkijos ir Egipto kurortus.
Tai - šeimos atostogų ekspertas, todėl jų paslaugas dažniausiai renkasi šeimos, turinčios vaikų.
[TUI DERTOUR KELIONĖS 1]

TUI ir Dertour kelionės

Krantas Travel" yra oficialus kelionių organizatorių TUI ir Dertour atstovas Lietuvoje. Su TUI ir Dertour pasieksite įvairiausias šalis, įvairiausiomis pasaulio kryptimis.
Keliaukite į Cape Verde, Meksiką, Goa, Karibus, Floridą, Arubą, Mauricijų, Dominikos Respubliką, Tailandą, Keniją, Barbadosą ir dar toliau...

[Itaka kelionės iš Vilniaus]

Itaka kelionės

Sakyk TAIP savo svajonių atostogoms su ITAKA!
​Kelionių organizatorius ITAKA įkurtas 1989 m. Lenkijoje, o nuo 2009 m. užima tvirtą turizmo rinkos lyderio poziciją Vidurio bei Rytų Europoje.
Lietuvai ITAKA jau pažįstama nuo 2009 metų, kai frančizinis ITAKA ofisas pasiūlė keliones iš Varšuvos. Nuo 2018 metų Lietuvoje veiklą pradėjo oficiali ITAKA atstovybė ir į rinką žengia su trimis jau gerai lietuviams pažįstamomis kelionių kryptimis (Korfu, Kreta, Antalija) iš Vilniaus. Visiems mėgstantiems keliauti kelionių organizatorius pasiūlys aukštą paslaugų kokybę, o tyrinėjantiems pasaulį plačiau jau greitai pristatys naujas kryptis iš Lietuvos.
[Itaka kelionės iš Varšuvos]

Itaka kelionės iš Varšuvos

UAB "Alfaturas" yra daugelio Lenkijos kelionių organizatorių atstovas Lietuvoje parduodanti keliones iš Varšuvos. Oficialus ITAKA atstovas Lietuvoje, taip eksliuzyvinių kelionių organizatorių „Exim tours”, “Rudolf Reisen”, “Best Reisen”, “Ecco Holiday” pardavėjas. 12 oro uostų, 79 vasaros kelionių kryptys, 877 viešbučiai, 234 lėktuvai kiekvieną savaitę. Tiesioginiai skrydžiai su ITAKA iš Varšuvos į: Turkiją, Graikiją, Gruziją, Bulgariją, Kroatiją, Italiją, Ispaniją, Kanarų salas, Ispaniją, Kiprą, Tunisą, Egiptą, Maroką, Portugaliją, Kubą, Meksiką, Tailandą, Dominikos Respubliką, Zanzibarą ir dar daugiau. UAB “Alfaturo” atstovaujamų organizatorių produktus galima įsigyti ir "Krantas Travel" biuruose.
[Skrydis + viešbutis]

Skrydis + viešbutis

Pigių kelionių pasiūlymai. Į kainą įskaičiuotas skrydis lėktuvu ir viešbutis.
Išsirinkite labiausiai patikusį variantą iš pateiktų pasiūlymų.
Pigios, smagios ilgojo savaitgalio kelionės!

[Kelionės išsimokėtinai 1]

Kelionės išsimokėtinai

Trokštate keliauti ir patirti naujų įspūdžių, tačiau neturite kelionei reikalingos pinigų sumos?
Dabar galite keliauti išsimokėtinai su Mokilizingu!
Drąsiai skambinkite ir rašykite mums, papasakokite, kokios Jūsų svajonių atostogos. O mes padėsime jas įgyvendinti.

[Slidinėjimas]

Slidinėjimas

[Kelionės ir šalys]

Šalys

Jums tereikia tik išsirinkti norimą šalį ir - Vualia!
Čia rasite visą reikalingą informaciją: apie šalį, nuotraukų galeriją, specialius pasiūlymus
Įvairių Lietuvos ir užsienio operatorių akcijas
Jei nerandate norimos šalies ar viešbučio, atsiųskite mums užklausą ir mes nedelsiant su Jumis susisieksime!
[Kitos kelionės]

Kitos kelionės