Naujienų prenumerata
Susisiekite
Novaturo kelionės
Pavargote nuo kasdienybės rūpesčių, norite praplėsti savo akiratį ar gauti nepamirštamų įspūdžių? Novaturo kelionės – puikus būdas visa tai pasiekti greitai ir patogiai. Nesvarbu ar mėgstate ramų, ar aktyvų poilsį, tolimas, egzotines šalis ar Europoje įsikūrusius miestelius, kiekvienas nuotykių ieškotojas gali pasinaudoti lūkesčius atitinkančiu pasiūlymu. Užsienio šalių lankymas nuolatos vykdomas tiek šaltą, snieguotą žiemą, tiek maloniai šiltą vasarą, todėl tereikia išsirinkti tinkamą laiką ir leistis į nepamirštamus nuotykius.
Novaturo siūlomos poilsinės kelionės yra vykdomos įvairiomis kryptimis. Mėgstantiems egzotika dvelkiančias vietoves, rekomenduojama nukeliauti į Tailandą, Šri Lanką, Maldyvus, Indiją, Jungtinius Arabų Emiratus, Kanarų salas ar Vietnamą. Norintiems pailsėti šiek tiek arčiau įsikūrusiuose kraštuose verta nepraleisti progos susipažinti su Bulgarijos, Graikijos, Ispanijos, Portugalijos, Egipto, Italijos, Juodkalnijos-Kroatijos, Turkijos bei kitų valstybių kultūra, teikiamais malonumais. Kiekviena iš minėtų šalių pasižymi unikalumu, nuostabaus grožio gamta bei turi nemažą originalių architektūrinių statinių lobyną.
Norintiems ne tik patogiai pailsėti, bet ir sužinoti kažką naujo arba praplėsti savo žinias apie svetimas kultūras, labiau tinkamos yra ne poilsinės, bet pažintinės kelionės. Jų metu didesnis dėmesys yra skiriamas žymioms lankomų šalių vietoms, turiningoms, profesionalių gidų vedamoms ekskursijoms ar aktyviam poilsiui. Tokias keliones apimančių šalių pasirinkimas – dar platesnis. Pasirinkus pažintinius maršrutus galima nesunkiai pasiekti ne tik anksčiau minėtus kraštus, bet ir Ukrainą, Rusiją, Prancūziją, Olandiją, Serbiją, Slovėniją, Švediją ar kitas ne mažiau įspūdinga kultūra galinčias pasigirti šalis.

Slidinėjimas – aktyvių pramogų mėgėjams
Novaturo kelionės, kurių metu pasirenkamas šis aktyvus laisvalaikio praleidimo būdas, sužavi kiekvieną nuotykių ieškotoją. Niekada nebandžiusiems slidinėti, tai gali būti nemažai fizinių pastangų pareikalaujantis, tačiau labai smagus sportas. Tiems, kurie šioje srityje jau nebe naujokai, ši pramoga padeda prisiminti, kaip nuostabu yra jausti nuo slydimo kylantį greitį, mėgautis kvapą gniaužiančiais gamtos vaizdais. Suteikiama galimybė pasirinkti vieną iš krypčių – Andorą, Lenkiją, Slovakiją, Italiją, Prancūziją arba Ukrainą.
Skirtingos šalys pasižymi skirtingų tipų kalnais. Kiekvienas, norintis išbandyti slidinėjimą, gali išsirinkti visus poreikius atitinkančią vietą. Siūlomos tiek ilgos kelionės su maitinimu bei viešbučių paslaugomis, tiek trumpos, savaitgalinės išvykos autobusu. Tokios atostogos puikiai tinkamos tiems, kurie nelabai mėgsta gulėti kepinančio saulės spinduliuose bei trokšta pabūti minusinėje temperatūroje ir arčiau natūralios gamtos.

Dėmesys – kiekvienai kelionių detalei
Norint, kad keliavimas į kitas šalis nesukeltų neigiamų emocijų, verta dėmesį kreipti į kiekvieną detalę, tiksliai suplanuoti, kokius objektus planuojama išvysti. Vis dėlto, mėgstantys paskutinės minutės pasiūlymus taip pat gali efektyviai pailsėti ir atgauti jėgas naujoje aplinkoje. Didelis Novaturo dėmesys yra skiriamas viešbučių parinkimui, kuris atitinka kiekvieno poreikius. Skirtingų žvaigždučių viešbučiai gali būti nesunkiai pritaikyti skirtingiems kelionių tikslams bei būdams. Keliaujantys su šeima gali pasirinkti erdvesnius viešbučio kambarius, o trokštantys išskirtinės prabangos – aukšta kokybe ir estetiškumu tviskančias gyvenamąsias patalpas.
Kelionės išsimokėtinai – būdas greitai ir kokybiškai pasimėgauti užsitarnautomis atostogomis. Nenorint vienu metu mokėti visos pinigų sumos, suteikiama galimybė už keliones atsiskaityti dalimis, todėl aplankyti svajonių šalis sau gali leisti bene kiekvienas trokštantis nepamirštamų akimirkų. Be to, pasitelkiamas tik profesionalios komandos aptarnavimas, todėl visi keliautojai gali pamiršti įvairias buitines smulkmenas, kurios dažnai sugadina atostogų nuotaikas.
Novaturo kelionės – tai nepamirštamos akimirkos, nuostabiausio grožio, unikaliausios kultūros šalys, patogūs skrydžiai lėktuvu ar keliavimas kitomis transporto priemonėmis. Prasiplėtęs akiratis, teigiamos emocijos, įspūdingiausios nuotraukos, naujos pažintys – viskas viename.
„Novaturo“ kelionės: harmoningas poilsis ir akiratį praplečiantis nuotykis

Kelionės kiekvienam žmogui suteikia naujos patirties, plečia keliaujančiojo suvokimo ribas – jis tampa įdomesnis, labiau savimi pasitiki, lengviau priima ir generuoja naujas idėjas. Mėgstantis keliauti asmuo turi daugiau temų pokalbiams, lengviau randa bendrą kalbą su įvairiais žmonėmis, todėl yra vertinamas kaip įdomus pašnekovas. Susipažinę su kitomis kultūromis, papročiais, žmonės labiau brangina savąsias tradicijas ir tampa mažiau suvaržyti anksčiau kausčiusių baimių.

Jūsų gyvenime įsivyravo rutina, kankina nostalgija, nuovargis, pasiilgote naujų įspūdžių? Galbūt tai – signalas, jog pats laikas būtų pailsėti ir ištrūkti iš kasdienybės? Kelionės padeda atsipalaiduoti, gerina miego kokybę, nuveja rūpesčius ir suteikia galimybę ramiai apmąstyti dabartinę situaciją, susidėlioti savo mintis, apsvarstyti ateities siekius. Toks laikas gali tapti atraminiu tašku, sprendžiant kilusias problemas, svetur į viską galima ramiai pažvelgti visai kitu kampu, o kartais ir iš pažiūros sudėtingas laikotarpis, išvykus gali atrodyti visai nereikšmingas. Taigi, pradėkite planuoti kelionę ir pasiryžkite nepakartojamiems įspūdžiams išsvajotoje šalyje!

[Degančios kelionės]

Degančios kelionės

Išsirink degančią kelionę ir leiskis į savo svajonių kelionę
Čia mes pateikiame pačius geriausius pasiūlymus!
Labai geros degančios kainos! Rinkitės: Bulgarija, Turkija, Egiptas, Ispanija, Graikija, JAE, Marokas, Portugalija...
Jums belieka tik išsirinkti ir keliauti!

novaturas

Novaturo kelionės

Didžiausias kelionių organizatorius Baltijos šalyse. Paskutinės minutės kelionės, kelionės internetu. Kelionės į Turkiją, Egiptą, Graikiją, Ispaniją, Bulgariją, Portugaliją, Italiją, Prancūziją ir kt. Pažintinės kelionės, slidinėjimas, akcijos ir nuolaidos! Perkantiems internetu - ypatingai geros kelionių kainos!

Teztour

Teztour kelionės

Tarptautinis kelionių organizatorius. Šiandien su TEZ TOUR iš Lietuvos galite nuvykti į labiausiai pamėgtus ir populiariausius Turkijos, Egipto, Ispanijos, Graikijos, Bulgarijos kurortus. Žiemos sezono metu kviečiame keliauti į amžino pavasario salą Tenerifę, egzotiškąjį Tailandą, taip pat į Austriją bei Italiją. Na, o pažintinių maršrutų gausa taip pat nenuvils nė vieno, vien Italijoje TEZ TOUR siūlo virš 50 teminių kelionių

[Moksleivių kelionės]

Kelionės moksleiviams

Kviečiame Tave, Tavo klasės draugus bei mokytojus keliauti laivais, aplankyti Švediją ar Suomiją ir susirinkiti pačius geriausius kelionių įspūdžius.
Laivas, jūra, draugai ir staigmenos laukia Tavęs!
Rinkitės kelionę į Stokholmą, Karlshamną, Karlskroną ar Helsinkį!
[Krantas Travel kelionės]

Krantas Travel kelionės

"Krantas Travel" pristato išskirtinių kelionių kolekciją.
Visos kelionės atrinktos ir paruoštos su dideliu kruopštumu, dėmesiu ir meile.
Kad jos paliktų Jums įspūdį visam gyvenimui, o keliauti norėtųsi dar ir dar...
Arabų Emyratai, Omanas, Mianmaras, Jungtinės Amerikos Valstijos - tikrai nepaliks abejingų pasirinkusiems šias keliones.
[Kidy Tour kelionės]

Kidy Tour kelionės

„Kidy Tour” – tai patikimas tarptautinis poilsinių kelionių organizatorius, siūlantis išskirtines keliones į geriausius Turkijos ir Egipto kurortus.
Tai - šeimos atostogų ekspertas, todėl jų paslaugas dažniausiai renkasi šeimos, turinčios vaikų.
[TUI DERTOUR KELIONĖS 1]

TUI ir Dertour kelionės

Krantas Travel" yra oficialus kelionių organizatorių TUI ir Dertour atstovas Lietuvoje. Su TUI ir Dertour pasieksite įvairiausias šalis, įvairiausiomis pasaulio kryptimis.
Keliaukite į Cape Verde, Meksiką, Goa, Karibus, Floridą, Arubą, Mauricijų, Dominikos Respubliką, Tailandą, Keniją, Barbadosą ir dar toliau...

[Itaka kelionės iš Vilniaus]

Itaka kelionės

Sakyk TAIP savo svajonių atostogoms su ITAKA!
​Kelionių organizatorius ITAKA įkurtas 1989 m. Lenkijoje, o nuo 2009 m. užima tvirtą turizmo rinkos lyderio poziciją Vidurio bei Rytų Europoje.
Lietuvai ITAKA jau pažįstama nuo 2009 metų, kai frančizinis ITAKA ofisas pasiūlė keliones iš Varšuvos. Nuo 2018 metų Lietuvoje veiklą pradėjo oficiali ITAKA atstovybė ir į rinką žengia su trimis jau gerai lietuviams pažįstamomis kelionių kryptimis (Korfu, Kreta, Antalija) iš Vilniaus. Visiems mėgstantiems keliauti kelionių organizatorius pasiūlys aukštą paslaugų kokybę, o tyrinėjantiems pasaulį plačiau jau greitai pristatys naujas kryptis iš Lietuvos.
[Itaka kelionės iš Varšuvos]

Itaka kelionės iš Varšuvos

UAB "Alfaturas" yra daugelio Lenkijos kelionių organizatorių atstovas Lietuvoje parduodanti keliones iš Varšuvos. Oficialus ITAKA atstovas Lietuvoje, taip eksliuzyvinių kelionių organizatorių „Exim tours”, “Rudolf Reisen”, “Best Reisen”, “Ecco Holiday” pardavėjas. 12 oro uostų, 79 vasaros kelionių kryptys, 877 viešbučiai, 234 lėktuvai kiekvieną savaitę. Tiesioginiai skrydžiai su ITAKA iš Varšuvos į: Turkiją, Graikiją, Gruziją, Bulgariją, Kroatiją, Italiją, Ispaniją, Kanarų salas, Ispaniją, Kiprą, Tunisą, Egiptą, Maroką, Portugaliją, Kubą, Meksiką, Tailandą, Dominikos Respubliką, Zanzibarą ir dar daugiau. UAB “Alfaturo” atstovaujamų organizatorių produktus galima įsigyti ir "Krantas Travel" biuruose.
[Skrydis + viešbutis]

Skrydis + viešbutis

Pigių kelionių pasiūlymai. Į kainą įskaičiuotas skrydis lėktuvu ir viešbutis.
Išsirinkite labiausiai patikusį variantą iš pateiktų pasiūlymų.
Pigios, smagios ilgojo savaitgalio kelionės!

[Kelionės išsimokėtinai 1]

Kelionės išsimokėtinai

Trokštate keliauti ir patirti naujų įspūdžių, tačiau neturite kelionei reikalingos pinigų sumos?
Dabar galite keliauti išsimokėtinai su Mokilizingu!
Drąsiai skambinkite ir rašykite mums, papasakokite, kokios Jūsų svajonių atostogos. O mes padėsime jas įgyvendinti.

[Slidinėjimas]

Slidinėjimas

[Kelionės ir šalys]

Šalys

Jums tereikia tik išsirinkti norimą šalį ir - Vualia!
Čia rasite visą reikalingą informaciją: apie šalį, nuotraukų galeriją, specialius pasiūlymus
Įvairių Lietuvos ir užsienio operatorių akcijas
Jei nerandate norimos šalies ar viešbučio, atsiųskite mums užklausą ir mes nedelsiant su Jumis susisieksime!
[Kitos kelionės]

Kitos kelionės