Naujienų prenumerata
Susisiekite
Poilsinės kelionės Pavargote nuo kasdienės rutinos? Trokštate naujų įspūdžių? Kviečiame Jus pasinerti į kelionių svaigulį, atsipalaiduoti, bent trumpam užmiršti pečius slegiančius rūpesčius. Poilsinės kelionės – tai bene labiausiai paplitusi kelionių forma, kurios metu atostogautojai gali netrukdomi ilsėtis, lankyti įvairius objektus, tačiau didžioji dalis laiko skiriama pasyviam poilsiui. Tai gali būti kaitinimasis saulės nubučiuotuose Viduržemio jūros krantuose su gaivinančio gėrimo taure rankoje, o galbūt įtraukiančios knygos skaitymas patogiai įsitaisius pribloškiančio kalnų kraštovaizdžio apsuptyje. Pasirinkite tai, kas Jums labiausiai patinka ir leiskitės į nerūpestingas atostogas!
Keliavimas – tai vienas dažniausių šiuolaikinio žmogaus norų, kurį skatina poreikis pailsėti, atsipalaiduoti, nors trumpam ištrūkti iš savo komforto zonos. Kasdienybės rutina, kalnai rūpesčių... Pats metas skirti laiko poilsiui! „Krantas Travel“ plačiai atveria duris atostogoms Turkijos, Ispanijos ar Graikijos kurortuose, žavinčiuose amžina vasara bei išnykusiu laiko pojūčiu, kur Jūsų laukia saldus poilsis. Pasikliaukite profesionalių kelionių organizatorių patirtimi, griebkite pigius, specialius kelionių pasiūlymus už geriausią kainą ir mėgaukitės kelionės teikiamais malonumais.

Ypatingi kelionių pasiūlymai
Nesvarbu ar tai paskutinės minutės pabėgimas nuo kasdienybės, ar kruopščiai suplanuotos atostogos saulėtame kurorte – poilsinės kelionės kartu su „Krantas Travel“ žada neišdildomus įspūdžius. Nepraleiskite progos pasinaudoti ypatingais kelionių pasiūlymais! Patogi paieškos sistema leis greitai išsirinkti norimą kelionę pagal pageidaujamus kriterijus: šalį, metų laiką, organizatorių. Greta pasiūlymų visuomet pateikiama išsami informacija apie galimus keliavimo būdus, lankytinas vietas, viešbučius, maitinimą, infrastruktūrą. Jums tereikia išsirinkti patinkančią kelionės kryptį, suvesti reikiamus duomenis ir užsisakyti bilietus – visais kitais rūpesčiais pasirūpinsime mes.
Apsilankymas Graikijoje, Bulgarijoje, Turkijoje, Egipte, Ispanijoje ar kitose ne mažiau įspūdingose šalyse suteiks puikią galimybę bent trumpam pamiršti kasdienius rūpesčius ir pažinti svečių šalių kultūrą, atrasti dar nematytus kraštus, kurie stebina klimato, gamtos įvairove, neįprastais tradicinių patiekalų skoniais, moderniais architektūros stebuklais bei didingas istorijas menančiu kultūriniu paveldu.
Pasirinkus kelionę „viskas įskaičiuota“, Jūsų kelionės laukimas bei planavimas nebus toks varginantis, nekels jokių papildomų rūpesčių. Į pirminę kainą yra įtraukiamos skrydžio, bagažo, pervežimo, apgyvendinimo ir maitinimo išlaidos, tad viskuo bus pasirūpinta iš anksto, o kokybiškas poilsis – garantuotas.

Suplanuotas poilsis
Kelionė – puiki dovana už įtemptą darbą, suteikianti naujų jėgų ir įspūdžių. Atgaivinkite pavargusį kūną ir mintis, leiskite sau visiškai atsipalaiduoti – pabuvoję užburiančiose šalyse jausitės lyg naujai gimę. Žmonės vis labiau įsitikina, jog po įtemptų darbo mėnesių svarbu gerai pailsėti, pakeisti aplinką, pasidžiaugti saule, pamatyti ką nors naujo. Todėl didelis kelionių populiarumas rodo, kad tai nebe prabangos dalykas, o kiekvienam reikalingas laikas suplanuotam poilsiui, patiriant gerų emocijų bei ilgam išliekančių įspūdžių.
Laiko patikrinti populiarūs maršrutai – tai tos šalys, kuriose vyrauja aukšta aptarnavimo kultūra, o poilsiautojai visuomet sugrįžta prisisėmę geriausių emocijų. Poilsis dažnai siejamas su ramybe, egzotišku kraštovaizdžiu, šiluma, vandens bei saulės pramogomis. Gyvenimas puikiuose viešbučiuose suteikia progą džiaugtis gardžiu maistu, ilsėtis prie baseino, mėgautis pirties malonumais. Čia užtikrinama prabanga, intymi aplinka ir kvapą gniaužiantys vaizdai.

Poilsinės kelionės yra bene geriausias būdas pabėgti nuo kasdieninių rūpesčių bei kokybiškai pailsėti naujoje aplinkoje. Neatidėliokite savo poilsio – išsirinkite geriausią pasiūlymą norimai kelionei jau dabar!

Pigios kelionės

[Itaka kelionės iš Vilniaus]

Itaka kelionės AKCIJA NEBEGALIOJA
Galioja iki: 2020.01.01

Gal žinote, o gal ne, kad ITAKA pradėjo skrydžius į Turkiją, Korfu, Egiptą, Portugaliją, Ispaniją ir dar daug daug kitų krypčių!
Čia rasite pasiūlymus, kurie bus itin patrauklūs!
Korfu, 4* su pusryčiais ir vakariene nuo 449 €
Alanija, 4* viešbutis su viskas įskaičiuota nuo 419 €
Sidė, 4* viešbutis su viskas įskaičiuota nuo 499 €
Taba, 4* viešbutis su viskas įskaičiuota nuo 449 € asm.
[Kelionės į Graikiją]

Kelionės į Graikiją AKCIJA NEBEGALIOJA
Galioja iki: 2019.12.01

Pasiilgote gero oro, šilumos, o gal tiesiog trokštate naujų įspūdžių?
Kelionės į Graikiją suteiks visa tai ir dar daugiau!
Ši šalis – tarsi mažas rojaus kampelis žemėje.
7 naktyvnių kelionės kaina nuo 241 €
[Kelionės į Turkiją]

Kelionės į Turkiją AKCIJA NEBEGALIOJA
Galioja iki: 2019.12.01

Turkija yra ne tik Europą bei Aziją jungiantis tiltas – tai kultūros lopšys, kuriame virė hetitų, senovės graikų, persų, romėnų, bizantiečių civilizacijų istorijos. Taigi, jeigu norite aplankyti atvirą, skirtingų kultūrų palikimo kupiną šalį – imkite dairytis kelionės į Turkiją.
Kelionės į Turkiją kaina nuo 275 €
[Kelionės į Maroką]

Kelionės į Maroką AKCIJA NEBEGALIOJA
Galioja iki: 2019.12.01

Kelionės į Maroką – tai didžiulė, įvairiaspalvė įspūdžių puokštė, suteikianti daugybę galimybių visoms keliautojo juslėms patikrinti.
kvapai, garsai, sklindantys Feso ir Marakešo medinose, akį rėžia fantastiški gamtos peizažai – Atlaso klanai, pasidabinę baltomis nuo sniego viršūnėmis, taip pat karščiu alsuojanti Sacharos dykuma, bangomis besišiaušiantis Atlanto vandenynas
7 naktų pažintinė kelionė į Maroką kaina nuo 1110 €
[Kelionės į ispaniją]

Kelionės į Ispaniją AKCIJA NEBEGALIOJA
Galioja iki: 2019.12.01

Kelionės į Ispaniją – įsimintiniausios akimirkos, nepamirštami nuotykiai!
Ispanijoje puikiai jausitės su šeima ir vaikais, čia taip pat galėsite šauniai pasilinksminti su draugais ar tiesiog mėgautis romantiška kelione dviese.
7 naktų kelionės kaina nuo 363 €
[Kelionės į italiją]

Kelionės į Italiją AKCIJA NEBEGALIOJA
Galioja iki: 2019.12.01

Atsibodo šaltas, nemalonus lietuviškas klimatas?
Trokštate praplėsti savo akiratį?
Kelionės į Italiją – puikus pasirinkimas.
Kaina nuo 439
[Kelionės į Portugaliją]

Kelionės į Portugaliją AKCIJA NEBEGALIOJA
Galioja iki: 2019.12.01

Portugalija – tai įžymiojo portveino, baltų namų čerpių stogais, romansų ir auksinių paplūdimių šalis.
Kelionės į Portugaliją visada malonios, keliauti į šią šalį labai paprasta ir patogu:
vietos gyventojai itin draugiški, maistas ir vynas ypatingai skanūs, o kiekvienas miestas gražus bei jaukus.
Kaina nuo 469 €
[Kelionės į Juodkalniją]

Kelionės į Juodkalniją AKCIJA NEBEGALIOJA
Galioja iki: 2019.12.01

Juodkalnijos grožis ir didybė – stulbinantys. Kalnuotas reljefas bei šalies pakrantę skalaujanti Adrijos jūra retam nepalieka įspūdžio.
Kelionės į Juodkalniją – tai puikus pasirinkimas ir trokštantiems pagulėti prie jūros, ir išsiilgusiems aktyvaus laisvalaikio. Kelionės kaina nuo 329 €
[Kelionės į Lenkiją 1]

Kelionės į Lenkiją AKCIJA NEBEGALIOJA
Galioja iki: 2019.12.01

Trumpa savaitgalio išvyka į Lenkiją – puikus pasirinkimas!
Atitrūkite nuo kasdienybės rūpesčių, pažinkite Lenkiją ir jos apylinkes bei pažvelkite į šį artimą kraštą kitu kampu...
Pažintinės kelionė kaina nuo 69 €
[Kelionės į Kijevą]

Kelionės į Kijevą AKCIJA NEBEGALIOJA
Galioja iki: 2019.12.01

Jeigu norite pasigrožėti Kijevu už nedidelę kainą - nedelskite, kreipkitės į Krantas Travel ir įsigykite kelionę!
Kijevas kiekvienais metais kviečia svečius į įvairius renginius, eisenas bei prekyvietes.
Kelionės kaina nuo 269 €
[Kelionės į Kretą]

Kelionės į Kretą AKCIJA NEBEGALIOJA
Galioja iki: 2019.12.01

Kretos natūralus gamtos grožis, tūkstančius metų siekianti istorija bei išskirtinė virtuvė sužavi bene kiekvieną keliautoją.
Norite atgaivinti savo pojūčius ir pasisemti nepamirštamų įspūdžių?
7 nakvynių į Kreta kelionės kaina nuo 359 €
[Kelionės į Bulgariją]

Kelionės į Bulgariją AKCIJA NEBEGALIOJA
Galioja iki: 2019.11.01

Varna - modernus miestas, tituluojamas Juodosios jūros karaliene.
Didelis istorijos, jūrų muziejų, kavinių, restoranų, diskotekų, parduotuvių pasirinkimas.
7 nakvynių kelionės kaina nuo 299 €