Naujienų prenumerata
Susisiekite
Teztour kelionės
Atsibodo kasdien matomi rutiniški vaizdai, didelis darbo krūvis ar buitiniai rūpesčiai? Pabėkite nuo pilkos kasdienybės į nuostabaus grožio užsienio šalis ir patirkite nepamirštamų įspūdžių! Teztour kelionės – puikus pasirinkimas tiems, kurie trokšta pažinti įspūdingas kultūras, praplėsti savo akiratį, pasisemti daug teigiamų emocijų. Tokių kelionių metu galėsite bent trumpam pamiršti nesutvarkytus namus, rūpesčius darbe ar blogą orą. Vietoj to, galėsite mėgautis maloniais saulės spinduliais, išskirtine architektūra bei kultūriniais paminklais. Platus Teztour kelionių krypčių pasirinkimas Su šiuo, tarptautiniu kelionių organizatoriumi, malonu vykti į skirtingas pasaulio šalis. Teztour suteikia galimybę laiką leisti bei džiaugtis atostogomis saulėtoje Turkijoje, Egipte, Ispanijoje, Graikijoje, Bulgarijoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Italijoje, Austrijoje ar kitose vietose. Kiekviena iš šių šalių turi pasiūlyti niekur kitur nematytų reginių, neragauto maisto ar nepatirtų nuotykių.
Kelionės gali būti pasirenkamos itin patogiai ir greitai. Tereikia žinoti, kryptį, kuria trokštate keliauti, ir pasirinkti norimą šalį. Be to, svarbu nurodyti keliavimo datą bei keleivių skaičių. Jeigu taupote pinigus, tačiau vis tiek norite maloniai praleisti laiką, siūlome rinktis pigias kryptis arba pasinaudoti nuolatos vykdomomis akcijomis bei viliojančiais paskutinės minutės pasiūlymais. Žiemos malonumai – svečiose šalyse Šalčiai, sniegas, atšiaurus vėjas – neatsiejami lietuviškos žiemos atributai. Nusprendėte atostogauti šaltuoju metų laiku, tačiau norite pasilepinti saulės spinduliais bei šiltu oru? Nepraleiskite progos įsigyti kelionę į vasara dvelkiančią svajonių šalį! Bene tinkamiausias metas pirkti keliones, kurios planuojamos žiemos sezonui yra vasara. Būtent vasarą lengviausia rasti pigių, tačiau nuostabių pasiūlymų, kurie atitinka kiekvieno nuotykių ieškotojo poreikius.
Be to, kelionės, kurios perkamos iš anksto, turi keletą privalumų. Pirma, Teztour joms taiko tik 10 % dydžio pradinę įmoką. Likusią sumą reikia sumokėti ne vėliau, kaip likus 21 d. iki planuojamos išvykos pradžios. Antra, suteikiama galimybė rinktis iš plataus kurortų, datų, viešbučių, atostogų trukmės, kambarių pasirinkimo. Trečia, galima rinktis naudingiausias arba keisti sudaromos sutarties sąlygas.
Žiemą, kaip ir kitais metų laikais, galite rinktis keliones skirtingomis pasaulio kryptimis. Vis dėlto, kai kurios šalys nusipelno išskirtinio dėmesio. Viena iš jų – Egiptas, kuriame vyrauja nuolatinė vasara, bekraštės dykumos bei šiuolaikiški kurortai. Šioje vietoje galėsite ne tik pailsėti, bet ir apsilankyti spalvingose ir šurmuliuojančiose turgavietėse. Kita kryptis, kuri nusipelno ne mažesnių liaupsių, - Jungtiniai Arabų Emyratai. Kelionės į šią šalį metu pasimėgausite įspūdinga architektūra, egzotine virtuve, išpuoselėtais paplūdimiais. Be Egipto ar Jungtinių Arabų Emyratų, žiemos metu rekomenduojame nuvykti į Kanarų salas, Austrijos, Italijos Alpes.
Teztour kelionės – tai nepamirštami įspūdžiai, smagiausios akimirkos bei kokybiškiausias poilsis. Leiskite sau pažinti nuostabias šalis jau šiandien! Suteikiame galimybę keliones įsigyti išsimokėtinai, todėl džiaugtis keliavimo malonumais gali bene kiekvienas.

[Degančios kelionės]

Degančios kelionės

Išsirink degančią kelionę ir leiskis į savo svajonių kelionę
Čia mes pateikiame pačius geriausius pasiūlymus!
Labai geros degančios kainos! Rinkitės: Bulgarija, Turkija, Egiptas, Ispanija, Graikija, JAE, Marokas, Portugalija...
Jums belieka tik išsirinkti ir keliauti!

novaturas

Novaturo kelionės

Didžiausias kelionių organizatorius Baltijos šalyse. Paskutinės minutės kelionės, kelionės internetu. Kelionės į Turkiją, Egiptą, Graikiją, Ispaniją, Bulgariją, Portugaliją, Italiją, Prancūziją ir kt. Pažintinės kelionės, slidinėjimas, akcijos ir nuolaidos! Perkantiems internetu - ypatingai geros kelionių kainos!

Teztour

Teztour kelionės

Tarptautinis kelionių organizatorius. Šiandien su TEZ TOUR iš Lietuvos galite nuvykti į labiausiai pamėgtus ir populiariausius Turkijos, Egipto, Ispanijos, Graikijos, Bulgarijos kurortus. Žiemos sezono metu kviečiame keliauti į amžino pavasario salą Tenerifę, egzotiškąjį Tailandą, taip pat į Austriją bei Italiją. Na, o pažintinių maršrutų gausa taip pat nenuvils nė vieno, vien Italijoje TEZ TOUR siūlo virš 50 teminių kelionių

[Moksleivių kelionės]

Kelionės moksleiviams

Kviečiame Tave, Tavo klasės draugus bei mokytojus keliauti laivais, aplankyti Švediją ar Suomiją ir susirinkiti pačius geriausius kelionių įspūdžius.
Laivas, jūra, draugai ir staigmenos laukia Tavęs!
Rinkitės kelionę į Stokholmą, Karlshamną, Karlskroną ar Helsinkį!
[Krantas Travel kelionės]

Krantas Travel kelionės

"Krantas Travel" pristato išskirtinių kelionių kolekciją.
Visos kelionės atrinktos ir paruoštos su dideliu kruopštumu, dėmesiu ir meile.
Kad jos paliktų Jums įspūdį visam gyvenimui, o keliauti norėtųsi dar ir dar...
Arabų Emyratai, Omanas, Mianmaras, Jungtinės Amerikos Valstijos - tikrai nepaliks abejingų pasirinkusiems šias keliones.
[Kidy Tour kelionės]

Kidy Tour kelionės

„Kidy Tour” – tai patikimas tarptautinis poilsinių kelionių organizatorius, siūlantis išskirtines keliones į geriausius Turkijos ir Egipto kurortus.
Tai - šeimos atostogų ekspertas, todėl jų paslaugas dažniausiai renkasi šeimos, turinčios vaikų.
[TUI DERTOUR KELIONĖS 1]

TUI ir Dertour kelionės

Krantas Travel" yra oficialus kelionių organizatorių TUI ir Dertour atstovas Lietuvoje. Su TUI ir Dertour pasieksite įvairiausias šalis, įvairiausiomis pasaulio kryptimis.
Keliaukite į Cape Verde, Meksiką, Goa, Karibus, Floridą, Arubą, Mauricijų, Dominikos Respubliką, Tailandą, Keniją, Barbadosą ir dar toliau...

[Itaka kelionės iš Vilniaus]

Itaka kelionės

Sakyk TAIP savo svajonių atostogoms su ITAKA!
​Kelionių organizatorius ITAKA įkurtas 1989 m. Lenkijoje, o nuo 2009 m. užima tvirtą turizmo rinkos lyderio poziciją Vidurio bei Rytų Europoje.
Lietuvai ITAKA jau pažįstama nuo 2009 metų, kai frančizinis ITAKA ofisas pasiūlė keliones iš Varšuvos. Nuo 2018 metų Lietuvoje veiklą pradėjo oficiali ITAKA atstovybė ir į rinką žengia su trimis jau gerai lietuviams pažįstamomis kelionių kryptimis (Korfu, Kreta, Antalija) iš Vilniaus. Visiems mėgstantiems keliauti kelionių organizatorius pasiūlys aukštą paslaugų kokybę, o tyrinėjantiems pasaulį plačiau jau greitai pristatys naujas kryptis iš Lietuvos.
[Itaka kelionės iš Varšuvos]

Itaka kelionės iš Varšuvos

UAB "Alfaturas" yra daugelio Lenkijos kelionių organizatorių atstovas Lietuvoje parduodanti keliones iš Varšuvos. Oficialus ITAKA atstovas Lietuvoje, taip eksliuzyvinių kelionių organizatorių „Exim tours”, “Rudolf Reisen”, “Best Reisen”, “Ecco Holiday” pardavėjas. 12 oro uostų, 79 vasaros kelionių kryptys, 877 viešbučiai, 234 lėktuvai kiekvieną savaitę. Tiesioginiai skrydžiai su ITAKA iš Varšuvos į: Turkiją, Graikiją, Gruziją, Bulgariją, Kroatiją, Italiją, Ispaniją, Kanarų salas, Ispaniją, Kiprą, Tunisą, Egiptą, Maroką, Portugaliją, Kubą, Meksiką, Tailandą, Dominikos Respubliką, Zanzibarą ir dar daugiau. UAB “Alfaturo” atstovaujamų organizatorių produktus galima įsigyti ir "Krantas Travel" biuruose.
[Skrydis + viešbutis]

Skrydis + viešbutis

Pigių kelionių pasiūlymai. Į kainą įskaičiuotas skrydis lėktuvu ir viešbutis.
Išsirinkite labiausiai patikusį variantą iš pateiktų pasiūlymų.
Pigios, smagios ilgojo savaitgalio kelionės!

[Kelionės išsimokėtinai 1]

Kelionės išsimokėtinai

Trokštate keliauti ir patirti naujų įspūdžių, tačiau neturite kelionei reikalingos pinigų sumos?
Dabar galite keliauti išsimokėtinai su Mokilizingu!
Drąsiai skambinkite ir rašykite mums, papasakokite, kokios Jūsų svajonių atostogos. O mes padėsime jas įgyvendinti.

[Slidinėjimas]

Slidinėjimas

[Kelionės ir šalys]

Šalys

Jums tereikia tik išsirinkti norimą šalį ir - Vualia!
Čia rasite visą reikalingą informaciją: apie šalį, nuotraukų galeriją, specialius pasiūlymus
Įvairių Lietuvos ir užsienio operatorių akcijas
Jei nerandate norimos šalies ar viešbučio, atsiųskite mums užklausą ir mes nedelsiant su Jumis susisieksime!
[Kitos kelionės]

Kitos kelionės