Naujienų prenumerata
Susisiekite

Dovanų čekis Dovanų čekis


Dovanų čekiai

Dovan
ų čekiai

Kaip dažnai esant vestuvių, gimtadienio, jubiliejaus ar kitoms svarbioms mums progoms susimąstome, kokią dovaną įteikti? Atrodytų, jog visi „viską turi“ ir nustebinti mums ypatingus žmones tampa tikrai sunki ir kartu – įdomi užduotis. Tuomet internetinėje erdvėje pradedame naršyti įvairiais, į „dovanų idėjos“ panašiais raktažodžiais ir randame begales dovanų pasiūlymų, tik jie mums atrodo banalūs arba, dar blogiau – jau padovanoti anksčiau. Todėl siekiame atrasti kažką naujo... Kažką, kas kelia įspūdį, lieka nepamirštama ir sukuria dar nepatirtas bei įsimintinas akimirkas.
Jeigu taip kartais pasijuntate ir Jūs – džiaugiamės, jog šią akimirką mus skaitote, nes šiandienos tema – „Krantas Travel“ dovanų čekiai. O jų ir ,žinoma, idėjų, kur keliauti kiekviena proga, turime tiek daug, kad pasiruoškite maloniai nustebti – Jūsų dovana sukurs Jūsų artimiausiems patį įsimintiniausią nuotykį!
Svarbiausia – kruopščiai apgalvota dovanų idėja. Kelionė – visuomet pasiteisinanti investicija, kuri sukuria ne tik atsiminimą, bet ir praturtina mūsų kasdienybę nauja kultūra, dar nematytais kraštovaizdžiais ir džiugesio kupinais įspūdžiais! Štai kodėl mes dažnai pagalvojame apie dovanų čekius kelionėms ir taip tarsi įpareigojame mūsų klientus bei jų draugus pažinti daugiau... Juk gyvenimas susideda iš įspūdžio akimirkų!
Taigi, „Krantas Travel“ komandoje atrinkome pačias geidžiamiausias ir, galime drąsiai teigti, smagiausias kelionių idėjas bei joms pritaikėme įvairiausių sumų dovanų čekius. Kokios tos idėjos?

Savaitgalio kruizas į Stokholmą
Mūsų keltai į Stokholmą išplaukia iš Rygos uosto, tad jeigu Rygos gatvės dar nebuvo pažintos, tai puiki proga atvykti kiek anksčiau ir aplankyti istorinį Rygos senamiestį bei pasisemti jaukumo, klaidžiojant siaurom Latvijos sostinės gatvelėm. Tuomet, kai jau viskas pažinta ir norisi dar daugiau naujo akims, keltu išplaukiama į dėmesį kaustantį kruizą. Plaukiant Baltijos jūra, galima grožėtis ne tik jūros vaizdais, įrėmintais tolimais horizontais, bet ir pasimėgauti kelte teikiamomis pramogomis, nes visos kelionės metu keliautojus lydi pramoginė ir poilsinė programa! Tai žaidimai, viktorina, gyva šokių muzika, diskoteka, karaoke, naktinis šou ir žinoma – gausus pusryčių stalas. Atplaukus į Stokholmą – laisvas laikas miestą apžvelgti patiems, arba gidas, kuris padės susikurti vaizdingas akimirkas! Kelione atgal į Rygą taip pat pasirūpinta – pramogos, gardus valgis ir smagus laikas! Kokį dovanų kuponą įsigyti šiai kelionei? Pasirinkite patys. Jeigu dovanosite ekonominį variantą – tikrai užteksite 100 eurų, o norėdami nustebinti, pasirūpinti kajute dviems ir išskirtiniais pusryčiais, dovanosite kiek aukštesnės, apie 300 eurų vertės kuponą. Ar verta? Neabejotinai!

Sveikatingumo akimirkos Druskininkuose
Druskininkai – nuostabaus grožio, kurorto vardą jau įgavęs miestas, į kurį kasmet sugūžėja nuo kelių iki keliolikos tūkstančių žmonių iš visos Lietuvos ir ne tik, vardan sveikatingumo terapijų, gamtos ir poilsio! Norėdami palepinti sau artimą, dovanokite jam dovanų čekį ir patarkite poilsį Druskininkuose, kur gausu SPA paslaugas teikiančių sveikatingumo centrų! Kas gali būti geriau už poilsio, atsipalaidavimo ir malonumų savaitgalį? Mūsų patarimas – 200 eurų vertės dovanų čekis.

 Sveikatingumo akimirkos Druskininkuose
Dovana jaunavedžiams

Medaus mėnuo – nepakartojama, tiesa? Žinoma, kad daugelis iš anksto susiplanuoja savo svajonių atostogas, tačiau Jūs galite prie jų prisidėti ir, vietoje poilsinės kelionės į Turkijos kraštus, padovanoti kelis ar kelioliką dovanų čekių, kurių mes jokiomis situacijomis neribojame ir suteikti galimybę jaunavedžiams pasimėgauti Baliu, ar kitais medaus mėnesio kelionių pamėgtais egzotiniais kraštais! Beje, visada patarsime, kur keliauti geriausia ir kokie įspūdžiai lauks visos kelionės metu!

Poilsinė kelionė – dovana, tinkanti kiekvienam
Poilsinės Novaturo, Teztour, Kidy Tours, Itaka, Tui, Dertour kelionės taip pat glaudžiasi po mūsų sparnu ir yra galimos, įsigijus dovanų čekius! Čia svarbu pasirinkti, ką norisi dovanoti – šį tą egzotiško ir dar nepažinto, kaip kad Marokas, Portugalija, Balis... ar visgo, kiek arčiau, tačiau ne ką prasčiau – Turkija, Graikija, Italija. Poilsis šiose šalyse skirtingas, tad norint daugiau prabangos ir mažiau išlaidų, rekomenduojame rinktis Turkiją, tačiau jei poilsį apjungiate su aktyviu šalies tyrinėjimu, gardžiomis vakarienėmis jaukiuose restoranėliuose ir vyno vakarais – rekomenduojame Italiją bei Graikiją. Čia bus ką pamatyti ir žinoma, kada pailsėti!
Tiek ir dar žymiai daugiau idėjų galėsite išgirsti iš mūsų lūpų gyvai, tačiau jei visgi norisi suteikti daugiau įspūdžių, gero laiko, nepamirštamų akimirkų ir dar – įteikti dovaną, kuri taps išskirtine ir intriguojančia, bus laukiama ir nepaliks abejingų, užsukite pas mus ir įsigykite dovanų čekį, kurį Jūsų artimieji, draugai, jaunavedžiai ar kiti Jums svarbūs žmonės galės panaudoti pačioms įvairiausioms kelionių kryptims! „Krantas Travel“ dovanų kuponų suma prasideda nuo 30 eurų ir kyla iki 1000 eurų, todėl galėsite pritaikyti turimą dovanos biudžetą įvairioms progoms, tiek kelionėms autobusu po Europą, SPA malonumams, tiek egzotinėms kryptims. Be to – dovanų čekių sumos mes neribojame, todėl Jūsų dovana priklauso tik nuo Jūsų pačių norų!

 Poilsinė kelionė – dovana, tinkanti kiekvienam
Iki kitų, įsimintinų kelionių,
Krantas Travel.