Naujienų prenumerata
Susisiekite

Egzotinės kelionės į Balį, Seišelius, JAE, Tailandą iš Lietuvos Egzotinės kelionės į Balį, Seišelius, JAE, Tailandą iš Lietuvos


Gruodis! Atėjo paskutinis šių metų žiemos mėnuo, kai visus miestus užlieja Kalėdų karštinė, miestų gatvėse tvieskia žibanti Kalėdų atributika, dienos sutrumpėjo iki nakties įvaizdžio, o saulė nebe tiek kaitri su vitaminu D. Gerai pažįstamas jausmas – susipirkome dovanų dovanas visiems mums artimiems ir štai, laikas liko sau. O tuomet - viskas, apie ką galvojame, o tiksliau - svajojame šaltojo meto vakarais – prabėgusi vasara, saulė, nuotykiai, atostogos ir poilsis? Išsipildyti šią svajonę tikrai nėra sunku, net ir dabar, kai už lango kiek mažiau sniego arba jo visai nėra, tačiau netrūksta pilkesnio šalčio.
Sumaišyti metų laikų kortas. Pasiruošę? Tuomet mes sakome, kad galite tai padaryti su poilsinėmis Novaturo kelionėmis į šiltuosius kraštus. Čia ir dabar!

Ką Jums išrinkome šaltuojam metui?

Balio sala – paslaptingoji Indonezija

Nuo pat ankstyvo ir, beje, šalčiausio mūsų žiemos mėnesio - vasario, kartu su Novaturo komanda paruošėme Jums įspūdingų dviejų savaičių trukmės atotstogų laiką Balio saloje, kur galite pasirinkti ne tik Jūsų poreikį atitinkantį viešbutį, maitinimą jame ir kitus patogumus, tačiau ir numatyti, kokios atostogos Jūsų lauks – daugiau aktyvumo, pažinimo ir istorijos ar prabangaus poilsio ir nerūpestingo laiko vienoje gražiausių pasaulio salų.
Pasirinkę Balio kryptį, salos viduje laiką leisite vidutiniškai 11 naktų, todėl laiko užteks ne tik ramiam laisvalaikiui, bet ir egzotiškiems potyriams. Taip pat, ši sala, pagarsėjusi kaip romantiškų potyrių kryptis, atvira ne tik poroms, norinčioms žiemos šaltį iškeisti į kiek daugiau egzotikos ir akimirkų sau, bet ir šeimoms. Balio kultūra itin svetinga, todėl kiekvienas čia pasijus laukiamas, o viešbučių administracija bei Balio salos bendruomenė sukurs nepamirštamų potyrių laiką tiek įsimylėjusiems, prieš kelias akimirkas susituokusiems, tiek šeimoms, norinčioms paįvairinti kasdienybę.
Balio saloje atrasite tikrą tropinį rojų, mat, netgi sausio – kovo mėnesiais saulė čia plieskia kaip niekad, o vandens šiluma stebina ne tik turistus! Daugiau informacijos apie galimybę poilsiauti Indonezijos rojuje galite atrasti mūsų Novaturo kelionių paskyroje.Seišeliai – Mahė sala

Mahė sala – pats tikriausias gamtos rojus. Dėka gausaus vandens čia karaliauja žaluma, o vietinių gyventojų vilos apsuptos tropikų augmenijos. Taip, kaip jau supratote, žiemą čia karšta, akis džiugina tropikų vaizdai, o sielą ir kūną – nuolatinė saulė, šiltas vanduo ir puraus smėlio paplūdimiai. Mahė sala sužavės tiek aktyvaus laisvalaikio ištroškusius poilsiautojus, mat čia gausu pramogų, pažintinių objektų, snorklingo laisvalaikio ir kitų aktyvaus laiko praleidimo būdų, tiek privatumą, ramų poilsį bei romantiką vertinančius salos svečius. Saloje gausu nuostabaus grožio atokių paplūdimių, skirtų praleisti laiką vienu du.
Novaturo kelionės čia ypač patogios, mat Seišeliams laiko skirti verta nei per daug nei per mažai, todėl šias egzotiškas žiemos atostogas organizuojame lygiai savaitei, o viešbučių pasirinkimas toks gausus, kad tikrai atrasite sau skirtą – arčiau veiksmo salos gatvelėse arba šalia jūros kranto, romantiškam ir poilsio kupinam laikui.

JAE - Dubajus

Apie Dubajų jau esame rašę tikrai nemažai, tačiau dabar, jau gruodį, Novaturas siūlo daugybę kelionių datų į didžiausią ir įtakingiausią Jungtinių Arabų Emyratų miestą tam, kad pamirštumėm žiemos šalčius ir pasinertumėm į kaitrą, prabangą ir dykumas. Keliaujant čia akis stebins moderni ir prabangi infrastruktūra, žėrintys pastatai, neįprasta gamta ir miesto didybė. Kartu su Novaturu rekomenduojame čia apsistoti 7 nakvynėms bei pasirinkti viešbutį, kuris atvers prabangiojo Dubajaus vaizdinius...O viešbučių pasirinkimą su Novaturu turėsite tkrai platų!
Kalbant apie didžiulį norą žiemos laikotarpiu patirti vasaros ritmą, Dubajus yra būtent tas pasirinkimas, kurio reikia! Didžiuliai pastatai, neįtikėtini architektūros stebuklai ir aplink juos apsipinanti arabų kultūra – atostogos bus išties egzotiškos, tą Jums pasižadame!


Tailandas. Bankokas, ar Puketas?

Jei tarp šių pasiūlymų dar neatradote tinkamo Jūsų žiemai, turime vieną populiariausių ir egzotiškiausių krypčių, kur palmės, egzotika, geras oras ir garantuotos šypsenos džiugins labiau nei kadanors anksčiau! Taip, Tailandas! Bendradarbiaudami su Novaturu čia Jums siūlome kelias kryptis – įspūdingą Tailando kurortą Puketą arba šalies sostinę – Bankoką. Abi Tailando kryptys žavi savitai, tačiau būkite tikri – žiema čia pasimirš akimirksniu, o atostogos primins vasaros kaitrą su tūkstančiu nepamirštamų akimirkų!
Norintys pažinti tikrąją Tailando kultūrą, pajusti Tailando miesto ritmą, apžvelgti šalies istoriją iš arti ir pasinert į veiklos kupinas atostogas turėtų susidomėti Bankoko kryptimi. Nuostabi architektūra, tobulas klimatas ilgiems miesto apžvalgos pasivaikščiojimams, nenurimstantis nakties linksmybių ritmas leis visapusiškai atsipalaiduoti ir pailsėti.
Tuo tarpu, jeigu savo svajonių atostogas piešiate egzotiškuose paplūdimiuose, palmių, saulės ir jūros apsuptyje, tuomet Puketas yra būtent tas kurortas, kuriame pranyksta žiema ir atsiveria vasaros nuotaikos!
10 dienų saulės, egzotikos, vasaros šėlsmo ir nepamirštamo poilsio – skamba viliojančiai? Tuomet šis pasirinkimas Jums!


Kartais norisi trumpam pabėgti nuo kasdienės rutinos ir jei tai žiema – norisi bėgti į vasarą! Tad, jeigu mus skaitant bent šiek tiek suvirpėjo širdis, pasiilgusi saulės ir nuotykių, apsilankykite mūsų Novaturo kelionių skiltyje https://www.krantas.lt/keliones/novaturo-keliones? ir išsirinkite savo egzotinę žiemą!

Linkime šiltų žiemos kelionių!