Naujienų prenumerata
Susisiekite

Keliaujame savarankiškai Keliaujame savarankiškaiKeliaujame savarankiš
kai: skrydis + viešbutis (pliusai ir minusai)


Kelionių tipų gali būti įvairių. Kartais, kai pavargstame galvoti ir mums norisi to vienintelio „all-inclusive“ atostogų tipo, pasirenkame jau be skrupulų paruoštą „viskas įskaičiuota“ kelionės paketą ir skrendame gaudyti nerūpestingų atostogų dienų, kai viskas apgalvota keliais žingsniais į priekį ir geriausia, kas tą akimirką gali nutikti – apgalvota už mus! Todėl mes galime nerti į Turkijos, Graikijos, ar Ispanijos kraštų poilsio malonumus, salų intrigas ir tiesiog atsipalaiduoti nuo rutinos. Skamba gerai? Yra ir dar vienas kelionių tipas, „solo kelionės“, kai keliaujame visiškai vieni, nesvarbu, nusipirkę kelionės paketą ar ištisą kelionę į svečius kraštus susiplanavę patys. Be draugų, šeimos ar pažįstamų kompanijos. Toks kelionės tipas leidžia iš naujo susipažinti su savimi, ilgesnį laiką negu įprastai būti mūsų pačių draugijoje ir atostogauti taip, kaip mums patinka labiausiai.

O keliones, kurias nuo pradžios iki paskutinės atostogų akimirkos susiplanuojame patys, vadiname savarankiškomis kelionėmis. Toks kelionių tipas reikalauja visomis kelionių smulkmenomis pasirūpinti mums patiems: patogus skrydis, pervežimai, viešbutis, kuriame norime apsistoti, kelionės svečioje šalyje eiga ir dar daugiau svarbių atostogų detalių tampa priklausomos nuo mūsų ir tik tuomet, kai turime laiko planuoti, domėtis ir susidėlioti savo atostogų žemėlapį, imamės savarankiškai planuoti ilgai lauktas atostogas ir tai mums teikia žymiai daugiau gerų emocijų, negu per kelias akimirkas gauti „viskas įskaičiuota“ kelionės paketo patvirtinimą! Taigi, keliaujame savarankiškai: skrydžiai, viešbučiai ir tokio kelionės tipo naudos (arba ne) mums.


Savarankiškai planuotis keliones dažniausiai pradedame nuo šalies, kurią norime aplankyti. Didžiausias tokių kelionių pliusas yra tai, kad turime daugybę krypčių pasirinkimų ir mūsų atostogų fantazijų neriboja iš anksto suruoštos sezoninės kryptys. Pasirinkę kryptį, įprastai imamės patogaus, arba ne tiek patogaus, kiek ekonomiško skrydžio paieškų ir čia dažnai didžiausiu pliusu tampa skrydžių išpardavimų kampanijos, kurių ir ieškome, laukiame, kol jas paskelbs, ir užtikę - pradedame dėliotis likusias kelionės smulkmenas. Juk visi norime daugiau finansų skirti ne skrydžiui, o atostogų patogumams, komfortiškam viešbučiui bei svečios šalies pramogoms, todėl laukiame, kol skrydžių bendrovės arba kelionių agentūros paskelbs didžiuosius skrydžių išpardavimus. O jau tada neriame į daugybę ranka pasiekiamų kelionių galimybių ir išsirenkame mums optimaliausią bei tą, kurios taip ilgai laukėme!Kai tokias skrydžių akcijas skelbiame mes, „Krantas Travel“ kelionių agentūra, šalia suteikiame galimybę pasirinkti ne tik pigiausią norimos kelionės krypties skrydžio pasirinkimą, bet ir kiek daugiau naudingų Jūsų kelionei akcentų. Gerai žinome, kad savarankiška kelionė reikalauja kruopštaus pasiruošimo, todėl renkantis skrydį, šalia lėktuvo bilieto siūlome pasirinkti norimą vietą lėktuve, maitinimą ar gėrimus skrydžio metu, automobilio nuomą atskridus į svečią šalį, viešbučių pasirinkimus bei kelionės draudimą. Taigi, pasitvirtinus lėktuvo bilietą ir tinkamą datą, toliau seka norimo viešbučio pasirinkimas. Čia, viešbutį renkantis savarankiškai, didžiausiu pliusu tampa galimybė rinktis lokaciją, viešbučio tipą ir žinoma, asmeniškai nuspręsti, kokią finansų dalį norime skirti gyvenamajai vietai. Tie, kam svarbu prabanga, įspūdingus šalies vaizdus atverianti viešbučio lokacija, patogus susisiekimas su centrinėmis miesto gatvėmis, viešbutis, pritaikytas šeimos kelionėms, arba tie, kurie nevengia ilgiau pasivaikštinėti, siekia įprasto patogumo ir vienos kelionės metu nori aplankyti visą šalį, todėl pasirenka kelis viešbučius optimaliausia kaina – šiuo atveju visi turi galimybę savarankiškai išsirinkti asmeninius lūkesčius tiksliausiai atitinkančią apgyvendinimo opciją kelionės metu.


Reziumė – milžiniškas kelionių krypčių pasirinkimas, labai gera skrydžių kaina, savarankiškas norimo viešbučio pasirinkimas, kruopščiai sudėliota iki menkiausios smulkmenos ir Jūsų poreikį idealiai atitinkanti kelionės eiga yra pagrindiniai savarankiškos kelionės pliusai. Todėl „Krantas Travel“ komandoje visuomet pasirūpiname ne tik skrydžių akcijomis, bet ir pateikiame tolimesnes patogaus kelionės plano galimybes, kai viskas, ko labiausiai reikia, gali būti pasirinkta per kelias akimirkas ir toliau belieka susidėlioti, kur pramogausite ir kiek daug dar neregėto pamatysite!


Žinoma, kaip jau minėjome pradžioje, jeigu esate pervargę nuo galybės kasdienių planų, didelio kiekio pasirinkimų (kai norisi aplankyti VISKĄ, o galima dar daugiau, kartais taip sunku išsirinkti…o išsirinkus, pradedama svarstyti, ar tai tikrai geriausias pasirinkimas iš visos tos galybės skrydžių...), kuriuos kasdien po kelissyk persvarstote, o savarankiškai suplanuota veikla atostogų metu kelia papildomą nerimą ir stresą, TAIP, tuomet Jūsų pasirinkimas turėtų būti tas nerūpestingas „all-inclusive“ atostogų paketas, kai viskas apgalvota už Jus ir belieka tik mėgautis karšta, kupina jūros, šilto smėlio ir vaizdingų akimirkų kelione.
Ir visgi, jei turite laisvą akimirką, o savarankiškos kelionės taip ir neišbandėte, nors kasmet renkantis atostogų kryptis, pagalvojate, kiek dar nepatirtų įspūdžių ir malonaus jaudulio tokios kelionės galėtų suteikti (o dar ir kiek sutaupyti!), užsukite į „Krantas Travel“ kelionių agentūrą. Pažadame, padėsime susidėlioti pirmąją savarankišką ir tikrai nepaprastai smagią kelionę!


Keliaukime daugiau!

„Krantas Travel”.