Naujienų prenumerata
Susisiekite

Keliauk į Turkiją Keliauk į Turkiją

Turkija
– kontrastingo kraštovaizdžio, gyvos kultūros ir turtingo kulinarinio skonio pietvakarių Azijos šalis, kuri ištisus metus, pailsėti atvykusius keliautojus, lepina karštomis vasaromis, šiltomis žiemomis bei aukščiausio lygio europietišku aptarnavimu. Čia atvykus tiesiog neįmanoma likti abejingiems gniaužiantiems kvapą geltono smėlio paplūdimiams, šiltai dangaus mėlynumo Viduržemio jūrai ir kaitriai, atrodytų, amžinai čia besitęsiančios vasaros, saulei... Ir tai tik nedidelė Turkijos įspūdžių laiko dalis!
Ši svajonių atostogų šalis užtikrina įspūdingą poilsį dėl puikiai suderinto rytietiško šalies kolorito, turtingo antikinės kultūros paveldo ir nepriekaištingo bei finansiškai patrauklaus vakarietiško aptarnavimo. Būtent todėl Turkija jau kurį laiką yra tapusi populiariausia ir mėgstamiausia atostogų kryptimi lietuviams ir ne tik. Kraštovaizdis, kaitra, svetinga kultūra, turtinga skonių virtuvė ir prabangos pojūtis čia pritraukia daugybę turistų iš viso pasaulio.

Ir visgi, jei šią kontrastingą kurortų oazę norisi aplankyti sezono metu – patariame čia atvykti nuo kiek įsibėgėjusio pavasario iki rudens vidurio. Nuo pat įpusėjusio balandžio iki spalio mėnesio pabaigos čia vyrauja saulėtos, o vasaros mėnesiais – itin kaitrios dienos bei ilgas maudynių ir vandens pramogų sezonas! Todėl planuojantiems savo atostogas Turkijoje, dažnai vadinamoje mažojoje Azijoje, telieka išsirinkti labiausiai akį traukiantį kurortą ir pasinerti į saulėtus laisvalaikio malonumus!
Tiesa, jeigu kyla klausimas, ką rinktis tada, kai, rodos, traukia viskas, mes pateiksime kelias rekomendacijas, kurios padės nepasimesti renkantis labiausiai atostogų poreikį atitinkantį kurortą bei leis labiau įsigilinti į šalies vietovių išskirtinumus. Taigi, apžvelkime pačias populiariausias ir mūsų keliautojų labiausiai pamėgtas dieviškosios Turkijos kelionių kryptis!

Populiariausi Turkijos regionai – kryptys, kurias verta aplankyti!

Turkija traukia ne tik šiltu oru, gražiais paplūdimiais, išskirtiniu aptarnavimu ir lietuviams – ypač patraukliomis kainomis, bet ir savo kultūriniu paveldu. Tai vieta, kur prasidėjo civilizacija, todėl kiekvienas kurortas čia atskleidžia savo istoriją. Ši šalis nuo seno garsėja spalvinga kurortų įvairove. Kiekvienas jų savitai skirtingi, tačiau visi žavūs ir kupini ne antikinės architektūros, bet ir šiuolaikiškos turizmo infrastruktūros. Vieni jų – ideali vieta ramioms šeimos atostogoms su vaikais, kiti – mėgiami tų, kurie negali išgyventi be minios žmonių, pulsuojančio didmiesčio ritmo ar šėlsmo iki paryčių!
Turkijos regionai ... ...Viena populiariausių kelionių krypčių tiems, kurie atsipalaiduoja judesy, o mėgaujasi daugiau aktyviu nei pasyviu laisvalaikiu – Antalija!

Antalija yra ne tik vienas populiariausių, bet ir vienas geriausių bei prabangiausių Turkijos kurortų. Čia ištisus metus kūnus lepina vasariška kaitra, o akis džiugina Viduržemio jūros vakarinėje dalyje besitęsianti viena gražiausių Turkijos pakrančių, vadinama „Turkijos Rivjera“.
Maudymosi sezonas Antalijoje labai ilgas – nuo gegužės iki lapkričio mėnesio vanduo nepaprastai šiltas, o norintiems laiką praleisti dar aktyviau ir susipažinti su povandeniniu pasauliu, Antalijos įlanka yra viena tinkamiausių vietų šalyje nardymui!
Aktyvūs, šurmulį ir didmiesčių gyvenimą mėgstantys turistai čia džiaugiasi nuolat vykstančiais kultūriniais renginiais bei šou, moderniais naktiniais klubais ir prabangiais prekybos centrais.
Taigi, švelnus uždaros įlankos klimatas, aktyvus laikas ir žydra, skaidri jūra poilsį Antalijoje pavers nepamirštamu, o 4 naktų atostogų kaina asmeniui čia prasideda nuo vos 265 €.

Kitas populiarumo nestingantis ir sezono metu – ypač pamėgtas turistų Turkijos kurortas – Alanija.

Garsusis Kleopatros paplūdimys, subtropinis klimatas, bananų bei citrinmedžių sodai ir platus nebrangių viešbučių pasirinkimas - rojus tiems, kurie nori malonaus, aktyvaus ir kartu kokybiško atostogų laiko. Miestas čia nusėtas siauromis, jaukiomis gatvelėmis ir spalvingomis parduotuvėmis, o keliaujant kalnų link, atsiveria didingos Alanijos kalnų pilys.
Dieviški smėlio paplūdimiai ramiam poilsiui ir triukšmingas miesto ritmas linksmiems vakarams su kelionės draugais – Alanijos išskirtinumas! Savaitės atostogų kaina šiame Turkijos kurorte prasideda vos nuo 299 €., todėl pavasario atostogas Alanijoje planuotis verta jau dabar!

O dabar – kvapą gniaužiantis fantastiškų gamtos vaizdų Marmaris!

Marmario kurortas įsikūręs Turkijos pietvakariuose, dviejų jūrų – Egėjo ir Viduržemio – sankirtoje. Šiam vaizdingam kurortui būdingas viduržemiškas klimatas su kaitria ir ilga vasara. Liepą ir rugpjūtį oro temperatūra gali pašokti net iki 42 C° karščio. Pats maloniausias metas atostogoms Marmaryje, kai saulės kaitra tampa maloni, o šiltas vanduo atpalaiduoja kūną – rugsėjo ir spalio mėnesiai. Šilta, žydra jūra, kvapą gniaužiantys gamtos peizažai ir neįprasti antikinio miesto kontrastai – viena geriausių vietų poilsiui!
Beje, Marmaris laikomas viena prestižiškiausių poilsio vietų visoje Turkijoje, lenkiantis netgi Antalijos prabangą! Liūdėti čia tikrai nėra kada, nes kurortas garsėja ir linksmybėmis, ne veltui jis vadinamas „Turkijos Ibisa“. O gerokai pasilinksminus, galima išbandyti ir kitokį aktyvų poilsį – čia galima nardyti po Viduržemio jūros gelmes bei žvejoti.
Norintiems atsipūsti nuo judraus Marmario miesto ritmo, šiame regione yra įsikūręs žavus priemestis Ičmeleras. Čia dvelkia ramybe ir gamtos grožiu, o priemestyje esantys viešbučiai bei paplūdimiai pritaikyti šeimos atostogų akimirkoms.
7 naktų poilsis Marmaryje asmeniui kainuoja nuo 405 , tačiau kiekviena akimirka, praleista šiame kurorte, įsimins kaip viena geriausių atostogų akimirkų!

Turkija – kontrastingo kraštovaizdžio, gyvos kultūros ir turtingo kulinarinio skonio pietvakarių Azijos šalis, turinti daug daugiau nei 3 regionus… Tačiau rekomenduojame savo kelionę pradėti būtent čia – Marmaris, Antalija arba Alanija – nesvarbu, kurį kurortą pasirinksite, Turkijos grožis, skoniai ir rafinuota prabanga bei daugeliui įperkama poilsio kaina ilgam paliks malonų įspūdį.
Keliauk į Turkiją ... Atostogauk Turkijoje ,,,

SVARBU! Kelionės metu reikalingas pasas, kuris privalo galioti ne trumpiau negu 6 mėnesius po kelionės pabaigos.

Jei nerandate Jums patinkančios kelionės, kreipkitės tel. 8 800 61116 ir gaukite pasiūlymą nedelsiant!

Kreipkitės - patarsime, padėsime užsakyti kelionę:
Vilnius: A. Juozapavičiaus g. 6, 8 5 2313314, Mob. 8 618 31697, vilnius@vilnius.krantas.lt
Kaunas: I. Kanto g. 22, 8 37 490202, Mob. 8 398 30334, kaunas@kaunas.krantas.lt
Klaipėda: Teatro g. 5, 8 46 395111, Mob. 8 686 54436, travel@krantas.lt