Naujienų prenumerata
Susisiekite

Kelionės į Ispaniją Kelionės į Ispaniją
Kelionės į Ispaniją


Ieškote karštų ir kupinų naujų atradimų atostogų? Ispanija – nuostabių orų, sielą lepinančios saulės, aistros ir džiaugsmo gyvenimui nestokojanti šalis, tad įspūdžių kupinų atostogų toli ieškoti nereikia! Užburiantys flamenko ritmai, Viduržemio jūros skalaujamos pakrantės, šurmulingi kurortai ir istoriniai miestai...Visa tai – Ispanija!
Temperamentingosios kelionės į Ispaniją, jau kurį laiką tapusios vienomis populiariausių poilsinių kelionių krypčių, šį vardą pelnė ne tik dėl įspūdingo kraštovaizdžio, šiltos jūros, plieskiančios ir taip pasiilgtos karštos saulės bei begalybės kitų, kiekvienam atvykusiam malonių pramogų. Šiltojo sezono metu Ispanija pritraukia minias keliautojų ir dėl kiekvienam poilsiautojui patraukliai išvystyto turtingo kultūrinio turizmo bei šalies istorinės reikšmės. Atostogos šiame saulėtame krašte simbolizuoja smėlėtus paplūdimius, malonią saulės kaitrą ir visuomet šiltą žydrą jūrą.
Keliaudami po Ispaniją nepasigesite nei karštos vasaros jausmo, nei naujų atostogų atradimų! Tai didelė šalis, kuri kiekvieną poilsiautoją priverčia sugrįžti dar ir dar kartą. Tad nuo ko pradėti pažintį su šiuo saulėtu kraštu?

Barselona – karštis, jūra ir istorija

Kai keliaujant norisi mėgautis didinga pasaulinio garso architektūra, o kartu ir praleisti kelias tingias dienas prie jūros ir galiausiai – vakare šėlti naktinio gyvenimo ritmu – Katalonijos sostinė Barselona tampa vienu tinkamiausių atostogų miesto pasirinkimu Ispanijoje. Barselonoje atrasite viską, ko gali geisti atostogų širdis: neišsemiamus istorinės architektūros šedevrus, įspūdingus paplūdimius ir pašėlusias vasaros naktis geriausiuose Ispanijos naktiniuose klubuose.

Paplūdimiai

Kelionę po Barseloną pradėkime nuo garsiausių ir geriausių sostinės paplūdimių! Rytą pradėti rekomenduojame atkeliavus į patį seniausią Barselonos paplūdimį – Barseloneta. Tai įžymiausias Barselonos paplūdimys, kurį žino ne vienas keliautojas, be to – Barseloneta paplūdimys yra arčiausiai miesto, tad čia patogumas susilieja su nepaprastai maloniu popietės poilsiu prie jūros!

Bogatell – atitolęs nuo miesto šurmulio paplūdimys, kuriame įsikūręs ne vienas Ispanijos virtuvės skoniais turtingas restoranas. Šis paplūdimys šiek tiek toliau nuo miesto centro, todėl jeigu ieškote ramaus poilsio su šeima, arba norite romantiškai praleisti laiką su savo antrąją puse ir palydėti saulę – paplūdimys tam labai tinkamas.
San Sebastianas – gyvybe trykštantis paplūdimys, populiarus ne tik tarp poilsiautojų, bet ir tarp vietinių gyventojų. Tai tradicinis paplūdimys, esantis netoli Barselonetos, į kurį kiekvieną vasaros dieną suguža šimtai žmonių. Čia veikia įvairūs barai, kuriuose kiekvienas gali atsigaivinti. Taip pat norintys pažaisti tinklinį ar paspardyti kamuolį – tikrai ras šios veiklos!

Miesto žavesys ir istorija

Barselona pasižymi įspūdingais architektūriniais paminklais, kultūriniais objektais ir kerinčių vaizdų gamtos kampeliais, todėl leidžiant atostogų akimirkas čia, tiesiog privalu pamatyti bent kelis jų! Vienas garsiausių architektūros reginių – pasaulinio garso bažnyčia Sagrada Familia. Tai nuostabus Antonio Gaudi kūrinys, dar net nepastatytas, tačiau tiek vietinių gyventojų, tiek turistų iš viso pasaulio jau nominuotas architektūros šedevru!
Žinoma, nepamirškite ir Barselonos Katedros. Ši gotikinė šventovė yra dėmesio vertas ir tikrai įspūdingas statinys.
Sporto, o ypač futbolo aistruoliams didžausią įspūdį paliks “Camp Nou” stadionas – didžiausias stadionas pasaulyje.
Keliaukite ir išbandykite senąjį Barselonos tramvajų bei funikulierių ir užkilkite juo ant Tibidabo kalno. Atsidūrę ant 512 metrų aukščio kalno, apžvelgsite Barseloną iš aukštai. Čia taip pat yra pramogų parkas bei “Torre de Collserola” bokštas. Jis yra aukščiausia vieta, iš kurios galima apžvelgti miestą.
Ieškote lauktuvių sau ir artimiausiems? Vienoje iš pagrindinių ir prabangiausių Barselonos gatvių „Passeig de Gracia” rasite daug erdvių apsipirkimui bei pasižvalgysite į nenusakomo grožio architektūros statinius. Kaip teigia vietiniai, geriausia čia pasivaikščioti apie 19 valandą vakaro, tuomet paragausite gardžiausių patiekalų, atrasite daugybę akims patrauklių pirkinių ir pajusite tikrąją šio miesto dvasią... Visi šie reginiai, ramus poilsis, arba žymiai daugiau pramogų Jūsų laukia saulėtoje ir žavesio kupinoje Barselonoje!
... ...

Maljorka – spalvingoji Ispanijos dalis

Maljorka – vieta, kur saulėtoji Ispanija atsiskleidžia gražiausiomis savo spalvomis! Čia patogu keliauti su šeima, ieškant pasyvaus ir aktyvaus poilsio malonumų derinio, arba norint romantiškai praleisti kelias atostogų dienas. Palyginus, nedidelė sala poilsiautojus lepina nepakartojamais gamtos vaizdais, kalnais, aukštais Viduržemio jūros bangų skalaujamais skardžiais bei fantastiško grožio smėlio paplūdimiais. Čia gausu ir istorinio paveldo ir įvairiausių ispanišką kultūrą menančių vietų, tad pasirinkę Maljorką, atrasite ir karštos saulės bei žydro vandens malonumus ir kvapą gniaužiančios gamtos apsuptį ir kartu pasimėgausite nuostabiais istoriniais Ispanijos elementais!

Privalu apsilankyti

Maljorka pirmiausia keri gamtos grožiu! Vienas gražiausių reginių - Maljorkos Cap de Formentor pusiasalis. Tai neįprasto grožio gamtos kampelis, kurio aukščiausias taškas yra 384 m. virš jūros lygio, tad jį pasiekę negalėsite atsigrožėti šiaurės Maljorkos ir kitų šalia esančių Balearų salų grožiu. Beje, jeigu keliausite žemiau esančia gatve, pasieksite Faro Formentor – nepaprastai dailų švyturį, kurį aplanko bene kiekvienas Maljorkos keliautojas.
Rekomenduojame neaplenkti Artos urvų – tai vieni gražiausių ir įdomiausių stalaktitų-stalagmitų urvų pasaulyje.
Pasukus į Maljorkos sostinę Palmą, užsukite pasigerėti Palmos katedra, kuri tikrai nepaliks abejingų. Itin masyvus architektūros statinys yra viena gražiausių Ispanijos katedrų, kurią tiesiog būtina pamatyti! Norint keliauti tolyn iš centrinės Maljorkos, patogiausia likusius fantastiškus kurorto kampelius aplankyti keliaujant automobiliu. Automobilių nuoma čia puikiai išvystyta todėl, vos per kelias dienas, apvažiuosite bene visą salą ir patirsite begalę nepamirštamų akimirkų!
... ...

Almerija – vieta, kur susitinka saulė ir tobulas poilsis

Almerija – saulės karalyste pramintas Ispanijos regionas, kur vietinius ir poilsiautojus saulė lepina daugiau nei 300 dienų per metus! Todėl galime drąsiai sakyti, kad nėra netinkamo laiko vykti į vieną nuostabiausių pasaulio regionų! Almerijoje sau tinkamą poilsio būdą atras kiekvienas poilsiautojas, mat čia akis džiugina tylūs ir atokūs, arba didžiuliai ir triukšmingi paplūdimiai bei kultūriniai ir istoriniai lobynai.
Ką verta aplankyti? Pirmiausia – Almerijos uostamiestį, Andalūzijos centrą ir vieną svarbiausių ir gražiausių regiono miestų. Čia atrasite ir Andalūzijos katedrą – miesto puošmeną, kuri savo architektūra primena didingą pilį.
Norintys pajusti tikrąją Ispanišką fiestą, būtinai turi apsilankyti miesto turguje! Čia virte verda gyvenimas, o dar tiek daug skanių Ispaniškų gėrybių!
Ir žinoma – paplūdimiai. Neišskirtumėm nė vieno, nes gamta Almerijoje apdovanoja fantastiška saule, smėlėtais paplūdimiais ir viena žydriausių jūrų!
Taigi, mūsų kelionės į Ispaniją organizuojamos trimis kryptimis – į Barseloną, Maljorką ir Almeriją. Kiekviename šių regionų pasijusite lyg pasakiškame kurorte, kuriame pildosi visi karštų, saulėtų ir Ispaniškų atostogų norai!
... ...