Naujienų prenumerata
Susisiekite

Keltai į Švediją Keltai į Švediją


Keltai į Švediją


Švedija – jūrinė valstybė, karalystė ir viena didžiausių Skandinavijos šalių. Rytuose Švedija ribojasi su Suomija, vakaruose Norvegija, o pietuose Oresundo tiltu jungiasi su Danija, todėl čia patogu ne tik atostogauti, kai norisi praplėsti atostogų maršrutą ir vienos kelionės metu aplankyti kelias kaimynines valstybes, bet ir vykti verslo kelionių tikslu.

Pasirinkus Švedijos kryptį, vienas patogiausių kelionės būdų - persikelti keltu. Didelė dalis keliautojų, norinčių vykti su savo automobiliu, ir tokiu būdu greičiau pasiekti kelis kruopščiai suplanuotus verslo ar poilsinės kelionės taškus, arba tiesiog pasiplaukiojimų jūra mėgėjų, renkasi patogią, pakankamai ekonomišką, o atostogų tikslu – gal netgi kiek egzotiškesnę kelionę keltu. Švedijai priklauso didelė dalis Baltijos jūros kranto linijos, todėl joje esama ir daugybės uostų, į kuriuos kasdien plaukia keltai iš aplinkinių Baltijos šalių, kuriuos organizuoja turistinių kelioninių laivų agentūra „Krantas Travel“ ir Jūsų kelionių patogumui teikia populiariausius kelionių keltais maršrutus.

Tarp populiariausių keltų maršrutų į Švediją yra Klaipėda – Karlshamnas, Klaipėda - Treleborgas, Ryga – Stokholmas bei Ventspilis – Nyneshamnas. Priklausomai nuo to, kokiu tikslu keliaujate – ar norite vykti į pietinę Švedijos dalį, ar į sostinę Stokholmą, pasirenkami keltų maršrutai iš Lietuvos ar Latvijos, kuriuos aptarnauja trys pagrindinės keltų linijos – „DFDS“, „Tallink“ bei „Stena Line“. Kaip jau minėjome, daugelis šių maršrutų vykdomi vos ne kiekvieną dieną, todėl net ir spontaniškos kelionės į Švediją organizavimas tampa lengva ir papildomų laiko ar organizacinių resursų nereikalaujančia užduotimi kiekvienam.

Nesvarbu, kokią kelionės į Švediją kryptį ar tikslą pasirinksite, visi turistinių kelioninių laivų agentūros „Krantas Travel“ jūriniai keltai yra pritaikyti patogiai kelionei norintiems vykti su savo automobiliu. Atvykę į pasirinktą Švedijos uostą, toliau galėsite tęsti kelionę persikeliant į kaimynines šalis – Norvegiją, Daniją ar Suomiją, o taip pat – patogiai keliauti ir po šios šalies regionus. Šalį sudaro trys istorinės - geografinės dalys: Jotlandas (pietinė), Sveatlandas (vidurinė) ir Norlandas (šiaurinė), todėl pasirinkus poilsį, automobilis čia padės susipažinti su didžiąja dalimi šalies kultūros. Skubantiems verslo reikalais, kelionė asmeniniu transportu padės patogiai ir greitai nuvykti į aplinkinius šalies miestus. Tiesa, verslo ar atostogų kelionės metu apsiribojant tik Stokholmo kryptimi, čia automobilio pasigesti neteks – maloniai nustebsite, kaip gerai sostinėje išvystyta aukšto lygio viešojo transporto kultūra, todėl bet kuri sostinės kryptis lengvai ir greitai pasiekiama autobusais ar metro.
Pasirinkę vieną iš organizuojamų kelionių maršrutų keltu, liksite nustebinti kelionės jūra patogumu ir kokybe. Visi keltai pritaikyti maksimaliam poilsiui bei darbingai kelionės dienai, kai to labiausiai reikia. Keltuose galėsite naudotis čia veikiančių savitarnos ar užsakomųjų patiekalų restoranų paslaugomis, pasimėgauti gardžiais gėrimais, pailsėti ar įsitraukti į darbus tam skirtose erdvėse, arba tiesiog ramiai mėgautis plaukimo jūra akimirkomis.Taigi, kiek daugiau apie populiariausius kelionės į Švediją keltų maršrutus.

Keltų maršrutas Ventspilis – Nyneshamnas

Nepriklausomai nuo to, ar norima aplankyti Norvegiją, ar vykti į pietinę Švedijos dalį ar į sostinę Stokholmą, nesuklysite pasirinkę vieną maršrutą Ventspilis – Nyneshamnas. Iš šio Švedijos uosto nesunkiai pasieksite bet kurį kelionės tikslą, todėl maršrutas yra vienas patogiausių tiek verslo kelionių organizavimui, tiek turistiniam poilsiui, aplankant kelias pasirinktas šalis.

Maršrutą Ventspilis – Nyneshamnas, jungiantį Latviją su Švedija, aptarnauja "Stena Line" keltų linija, kuri pasižymi aukšto lygio paslaugų kokybe bei skirtingus keliautojų lūkesčius atitinkančiomis keltų „Scottish Viking“ bei „Stena Flaavia“ kajutėmis. Šiuo maršrutu keltai plaukia 12 kartų per savaitę, todėl kelionę organizuoti yra ypač paprasta ir patogu Jums tinkamu laiku, o ir kelionės laikas neprailgsta – įprasta kelionės trukmė – 9-11 valandų.
Kelto uostai: "Stena Line" terminalai Venstpilyje ir Nyneshamne.
... ...


Keltų maršrutas Ryga – Stokholmas

Maršrutas, jungiantis Latvijos ir Švedijos sostinę, tampa vienu populiariausių maršrutų trumpoms verslo kelionėms. Abejose sostinėse ypač patogus susisiekimas, todėl neverta rūpintis: galite keliauti automobiliu arba persikėlus į Stokholmo uostą rinktis čia gerai išvystyto viešojo transporto galimybę.
Maršrutą Ryga – Stokholmas aptarnauja “Tallink” keltų linija, aukštos kokybės, modernūs bei saugūs keltai „Isabelle“ ir „Romantika“. Keltuose galėsite pasirinkti skirtingų klasių kajutes, o keliaudami verslo tikslu – patogiai dirbti čia įrengtose konferencijų erdvėse. Abiejuose keltuose galima surengti konferencijas, mokymus ar seminarus.
Šiuo maršrutu keltai kiekvieną dieną pasiekia Rygos keleivių ir Vartahamnen terminal uostus. Pasirinkus šią kelionės kryptį, kelionės trukmė – 16 valandų.
Ryga – Stokholmas ... ...

Keltų maršrutas Klaipėda – Karlshamnas

“DFDS" keltų linija Klaipėda – Karlshamnas jungia Lietuvą su Pietų Švedija. Tai pati patogiausia atostogų kryptis, norint aplankyti greta esančius Švedijos miestus, todėl nenuostabu, kad šis maršrutas dažnai pasirenkamas planuojant poilsinę kelionę ir platesnę pažintį su Švedijos kultūra. Beje, šią pažintį rekomenduojame pradėti nuo vieno populiariausių ir arčiausiai uosto esančių didžiųjų šalies pramonės bei prekybos centrų – Malmės.
Šį maršrutą 7 kartus per savaitę aptarnauja keltai "Optima Seaways", "Patria Seaways" ir "Athena Seaways", o kelionės trukmė siekia 12 valandų.
Kelto uostai: Cetrinis Klaipėdos terminalas, keltų terminalas Karlshamne.
Klaipėda - Karlshamnas ... ...

Maršrutas Klaipėda – Treleborgas

Maršrutą Klaipėda – Treleborgas aptarnauja keltų linija “TT Line”, "Robin Hood Comfort" keltas. TT-Line jungia Klaipėdą su Švedijos miestu Treleborgu, svarbiausiu Švedijos uostamiesčiu, kuris turi keltų jungtis su Norvegija, Didžiąja Britaniją bei Rusija, todėl čia atvykus lengvai susiplanuosite tolimesnį kelionės tikslą.
Tiesa, šis maršrutas reikalauja atidesnio kelionės plano – išvykimas 1 kartą per savaitę, o kelionės trukmė – 15 valandų.
Kelto uostai: Cetrinis Klaipėdos terminalas, Terminalas Treleborge.
Klaipėda – Treleborgas ... ...


Susipažinus su populiariausiais keltų maršrutais į žavingą ir vertą pamatyti Švediją, belieka pasirinkti sau tinkamą kelionės laiką ir patogiai, ekonomiškai bei greitai pasiekti tikslą!
Iki kitų kelionių!