Naujienų prenumerata
Susisiekite

Keltų bilietai po Baltijos ir Šiaurės jūras Keltų bilietai po Baltijos ir Šiaurės jūrasKeltų bilietai

Savarankiškos ir malonių įspūdžių kupinos atostogos automobiliu ar patogi kelionė verslo klausimais – tai tik keletas priežasčių, dėl kurių vis dažniau susimąstome, kokį kelionės būdą pasirinkti, kaip daugiau pamatyti ir tinkamai investuoti vieną didžiausių šių dienų vertybių – laiką.
Nors pigių skrydžių bendrovės Lietuvoje ir visoje Europoje pastaruoju metu yra ypač išplėtusios savo skrydžių krypčių skaičių ir vis dar stengiasi kelionę lėktuvu paversti patogiausiu kelionės būdu, yra daugybė žmonių, pirmenybę teikiančių atostogoms ar verslo kelionei savo automobiliu arba daugelyje šalių puikiai išvystytu viešuoju transportu. Taip šiandien siekiame daugiau pažinti, suspėti patirti geriausias kelionių svetur akimirkas arba kelionės laiką investuoti darbui, kad tik nešvaistytume jo veltui ore.
Jeigu tokios mintys dažnai aplanko ir Jus, apsilankę „Krantas Travel“ biuruose galite atrasti vieną didžiausių kelionių keltais krypčių įvairovę po Baltijos šalis ir visą Vakarų Europą. O tiems, kurie dar tik svarstote kelionės jūra galimybę, skirkite kelias papildomas akimirkas savo laiko ir apie šį pasirinkimą papasakosime plačiau!

Kelionių keltais privalumai

Būti savo kelionės kalviu. Sutikite, šiandieną tai vienas didžiausių kelionės privalumų, nesvarbu, ar keliaujame poilsio malonumų kupinai kelionei, ar verslo susitikimų paskatomis. Būtent todėl kelionės jūra vis populiarėja, o mes plečiame kelionių keltais kryptis, taip suteikdami patogaus ir efektyvaus laiko galimybę. Įsivaizduokite, užsiregistruojate kelte, gardžiai pavakarieniaujate, patogiai dirbate arba tiesiog einate į savo kajutę miegoti ir kitą dieną pailsėję išlipate...Vokietijoje? Skamba gerai, tiesa?
Taigi, vienas didžiausių kelionių keltais privalumų – kelionės finišas, kurį pasiekiate pailsėję ir kupini jėgų naujiems įspūdžiams arba verslo klausimams. Nuo tos akimirkos, kai užsiregistruojate kelte, čia Jūsų laukia jaukios kajutės ramiam poilsiui su nakvyne vieniems, draugų kompanijoje ir netgi su visa šeima. Žinoma, kelte galite pasirinkti ir sėdimą bendros salės bilietą, jei kelionė trunka neilgai, ir visą kelią skirti ramiam poilsiui, darbui ar smagiems pokalbiams keliaujant.

Atostogų laiko vedini, kelte galite ne tik ramiai ilsėtis denyje su vaizdu į banguojančią jūrą, bet ir išalkus čia atrasti naujus, dar neragautus valgius bei atsigaivinti. Sotus laikas garantuotas kiekvienam, mat įprastai keltuose yra įsikūrę bent keli restoranai, tiek švediško tipo, tiek skirti pasirinkti gardžius patiekalus iš specialaus meniu.
Dar vienas kelionių keltais privalumas – galimybė atplaukus kelionę tęsti savo automobiliu. Tai įprastai labai patogu tiek verslo klasės, tiek ir atostogaujančiam keliautojui! Keliaujant nuosavu atomobiliu, pirmiausia, susitaupo nemažai automobilio nuomos išlaidų svečioje šalyje, o verslo kelionės metu – ir laiko, ieškant automobilio nuomos ir tvarkant tam reikalingus dokumentus. Taip pat, galite susiplanuoti savo atostogas taip, kaip norisi JUMS, aplankyti JUMS įdomiausias žymias šalies vietas, keltais keltis iš vieno šalies uosto į kitą ir nuosavu automobiliu taip, kaip tik patiems norisi, pažinti šalių kultūras. O juk keliaujant taip smalsu užsukti į gražiausius gamtos kampelius, gardžių patiekalų plačiai rekomenduojamas vietas ar miestų aikštes, kur galime išvysti žymiausius statinius... !

Kelionė su augintiniu? Kodėl gi ne! Keltais patogiai keliauti galite ne tik vieni ar artimųjų rate, ne tik planuoti kelionę nuosavu automobiliu, tačiau kartu su savimi pasiimti ir augintinį! Laivuose tai leidžiama, be to yra įrengtos netgi specialios kajutės, norintiems keliauti kartu su savo gyvūnais!
Kelionių keltais privalumus galėtume vardinti dar ilgai, tačiau ne mažiau svarbi dalis – kur gi galite keliauti?
...

.

...


„Krantas Travel“ keltų bilietai

Keliautojų keltais vis daugėja. Kas verslo reikalais keliauja po Baltijos šalis, o kas ir į Vakarų Europą, dažniau – atostogų džiaugsmams, nusprendžia savomis jėgomis nukeliauti.
Ką bepasirinktumėte, mes turime didelę kelionių keltais krypčių įvairovę, kur atostogų metu lengvai aplankysite kelias šalis vienu kartu, turėsite laiko jas ištyrinėti, pamatyti gražiausius krašto kampelius, o verslo kelionės metu lengvai ir pailsėjus pasieksite kelionės tikslą.
Kaip jau minėjome, keltų bilietus galima įsigyti tiek internetu, tiek mūsų biuruose. Būtent čia siūlome platų keltų bilietų pasirinkimą iš Lietuvos ar kitų Baltijos šalių į kaimynines valstybes bei Skandinaviją ir Vakarų Europą. Pažadame, kurią kelionės bepasirinktumėte, keliauti bus patogu, o keltų bilietų kainos džiugins bene kiekvieną keliautoją!

Norėdami keliauti iš Lietuvos, kelionę pradėsite Klaipėdos uoste. Iš čia „DFDS Seaways“ ir „TT-Line“ keltais išvyksite į Šiaurės Vokietiją – Kylį bei Švediją – Karlshamną ir Treleborgą. Linijas aptarnauja keltai Optima Seaways, Athena Seaways ir Patria Seaways, o laivuose gausu pramogų, gardžių valgių ir nepamirštamų įspūdžių!
Verslo kelionėms arba norintiems pažinti kelias gražiausias sostines vienos kelionės metu, rekomenduojame „Tallink“, „Viking Line“ bei „Eckeroline“ keltų linijas, kuriomis iš Estijos bei Latvijos sostinių lengvai pasieksite Švedijos sostinę Stokholmą bei Suomijos sostinę Helsinkį, o taip pat iš Stokholmo ar Talino patogiai persikelsite į Helsinkį arba istorinį Suomijos miestą Turku.

Netradicinėms atostogoms rekomenduojame maršrutą Danija – Islandija su keltų linija „Smyril Line“. Čia galėsite aplankyti kelis Danijos salų miestus – uostą – Hirtshals, Farerų salų sostinę Torshavn, kur galėsite sustoti ir susipažinti su salų sostinės grožiu nuo kelių valandų iki kelių dienų ir kelionės pabaigai persikelti į Islandiją – Seydisfjordur. Tai tikras atostogų įspūdžių maršrutas, kuriam įsigiję keltų bilietus dar ilgam liksite sužavėti gamtos grožio, kurį išvysite!
Keltų linija „Stena Line“ jau kurį laiką siūlo plačiausią kelionių pasirinkimą. Laivai skirti ieškantiems patogios ir pakankamai greitos atostogų kelionės, juose įrengti vieni geriausių restoranų, barų ir net žaidimų automatai. Vienos populiariausių krypčių – kelionės iš Latvijos kurortais nominuotų miestų Liepojos ir Ventspilio į Švedijos Nyneshamną ar kalnuotąjį Vokietijos miestą Travemundę.

Jei atsidūrėte istorija alsuojančiame Lenkijos uostamiestyje Gdynia, iš čia patogu persikelti į Švedijos salų apsupty – Karlskroną.
...

.

...

Pažintis su Airija prasidėjo ramiame pajūrio kaimelyje Rosslare? Iš čia su „Stena Line“ keltu rekomenduojame persikelti į Jungtinės Karalystės grožį – pakrantės miestą Fishguard arba gražųjį Prancūzijos Cherbourg miestą!
Norintiems pamatyti vieną iš turtingiausių ir seniausių istoriniu paveldu Švedijos miestų Visby, patariame čia keltis keltų linija „Destination Gotland“, su kuria Jūsų kelionė prasidės iš Švedijos Nyneshamno ar Oskarshamno uostų. Šią atostogų ar vizito verslo kelionės metu atsiradusiu laisvu laiku kryptį rekomenduojame istorinę Švediją pamatyti norintiems keliautojams!
Verslo, ar atostogų kelionės metu aplankius Gdanską ar Swinoujscie uostamiestį Lenkijoje, iš čia ypač patogu persikelti į Švedijos uostą Nyneshamną arba istorinį Ystad miestą. Šia kelionės kryptį aptarnauja „Polferries” keltų linija, kuri pakankamai greitai nuplukdina į norimą Švedijos uostą, iš kur anksčiau minėtais keltų maršrutais galima keliauti toliau arba likti poilsiui ir miestų apžvalgai.

„Color Line” keltų linija rekomenduosime, jei iš Vokietijos Kylio darbo arba įsimintinų atostogų poreikiu keliausite į Norvegijos sostinę Oslą, taip pat iš Danijos miesto Hirtshals norėsite patogiai persikelti į Norvegijos miestus Larvik arba Kristiansand. Taip pat keltas plukdo ir iš mažo Švedijos miestelio Stromstad į Norvegijos gamtos apsupty gyvuojantį Sandefjord miestą.
Šiomis kryptimis keltų bilietus galite įsigyti kiekviename „Krantas Travel“ biure, o atvykus pas mus, ne tik padėsime išsirinkti širdžiai malonią atostogų kryptį, bet ir patarsime optimaliausius verslo ir poilsio kelionių maršrutus keltais.
Iki greitų susitikimų!