Naujienų prenumerata
Susisiekite

Kruopščiai atrinktos kelionės Kruopščiai atrinktos kelionės

Kruopščiai atrinktos kelionės

Bent kartą metuose mums norisi išvykti kažkur ten, kur slypi išsvajotas atotrūkis nuo kasdienybės. Ten, kur nepažinta, nematyta ir nepatirta. Kartais esame smalsūs, aktyvūs keliautojai ir norime pažinti užsienio šalis, jų kultūrą, meną, gamtą bei architektūrą, o kartais – tiesiog pasiilsėti, mėgautis saulės kaitra, biriu paplūdimio smėliu, egzotiška aplinka ir romantiškais saulėlydžiais…
Kad ir koks bebūtų kelionės tikslas, „Krantas Travel“ kruopščiai atrinktos kelionės tampa gero poilsio ar verslo vizito receptu, atitinkančiu kiekvieno keliautojo skonį. Todėl šiandien trumpam pakeliaukime po mūsų kelionių atradimus ir, galbūt, jau šiandien išsirinksite Jūsų poreikius geriausiai atitinkantį kelionės pasiūlymą! Viskuo kitu kruopščiai pasirūpinsime mes…

Jeigu šių metų planas – kelionė su šeima, svarbi ne tik kelionės kryptis, bet ir viešbutis bei jame įkurtos pramogos mažiesiems keliautojams. Čia „Krantas Travel“ ekspertai padės pasirinkti ne tik patogią ir patinkančią kelionės kryptį, bet ir patars šeimos poreikius atitinkantį viešbutį, kuriame patogiai įsikurtų ne tik mamos su keliais mažyliais, bet ir didesnė, keturių ar šešių asmenų šeima. Beje, viena iš mūsų komandos atrinktų šeimos kelionių krypčių yra ne kas kita, o Turkijos kurortai! Čia patogūs, erdvūs ir prabangūs, tačiau daugeliui finansiškai tikrai prieinami viešbučiai pasiūlys ne tik išskirtinį poilsio patogumą, bet ir užtikrins šeimos pramogas visą parą! Dienos metu ir vakarais veikiančios vandens pramogos, vaikų baseinai ir žaidimų aikštelės, animatoriai, kuriantys smagiausius vaikų renginius, neleis mažiesiems nuobodžiauti. Tuo tarpu tėvai galės pramogauti viešbučiuose įsikūrusiuose teatruose, mėgautis SPA malonumais, ar gardžiais vietinės virtuvės patiekalais ir poilsiauti! Viena iš mūsų rekomendacijų – Alanijoje įsikūręs viešbutis „5* Saphir Resort & Spa 5*“. Šis viešbutis – tikras rojaus kampelis turiningam poilsiui su vaikais!
kelionė su šeima ...

.

...

Verslo kelionės – dar vienas kelionių pasirinkimas, kurį padėsime įgyvendinti be jokių papildomų organizacinių rūpesčių. Patikėję savo verslo kelionę mums, tolimesniuose žingsniuose galėsite rūpintis nebent verslo klausimais, mat, iš savo pusės mūsų komanda suorganizuos kelionę nuo skrydžių maršrutų, kurie nevargins, iki seminarų ar konferencijų keleiviniuose keltuose. Taip pat, rezervuosime Jūsų pasirinktus ir mūsų rekomenduotus viešbučius patogiems verslo vizitams bei konferencijoms, pasirūpinsime Jūsų įmonės svečiais ir padėsime administruoti visus kelionės bilietus. O jeigu suplanavote motyvacinio pobūdžio įmonės kelionę savo verslo komandai – turime šūsnį idėjų, kaip šią motyvaciją paversti nepamirštamų įspūdžių laiku!


Poroms, jaunavedžiams ir viesiems tiems, kurių minčių nepalieka romantikos kupinos atostogos gražiausiuose pasaulio kampeliuose, „Krantas Travel“ komanda atrinko atostogų kryptis, kurios, pažadame, nepaliks abejingų! Planuojantiems medaus mėnesį praleisti egzotikos apsuptyje, rekomenduojame pasakiškąją Indonezijos salą – Balį. Čia jaunuosius nuo pat pirmųjų kelionės akimirkų pasitinka egzotiška prabanga, romantiška ramybė ir idiliška salos atmosfera...
Seišėliai? O kaip gi be jų! Šis rojaus lopinėlis žemėje liks nepamirštamu, romantišku nuotykiu tiek poroms, tiek prieš kelias akimirkas žiedus sumainiusiems įsimylėjeliems! Mes žinome, kad tokios išvykos turi tapti įsimintinu, romantišku ir rūpesčių nekeliančiu laiku, todėl pasirūpinome pilna kelionės organizacija, telieka pasirinkti vieną iš mūsų siūlomų krypčių ir leistis į nuotykį, kurį įsimylėsite!
...

.

...


Kelionės grupėmis – vienos smagiausių, todėl atsižvelgdami į kiekvieno keliautojo individualų poreikį, organizuojame vietinius ar tarptautinius pervežimus mikroautobusu ir padedame patogiai susiorganizuoti grupės kelionę iki dešimties asmenų. Kelionę pažadame ne tik saugią ir patogią, bet ir nesukeliančią jokių papildomų išvykos rūpesčių.


Solo keliautojai – tie, kuriais rūpinamės ir norime, kad jų kelionės taptų įsimintinos! Juk keliavimas vienam jau nebėra tabu. Priešingai, toks kelionės būdas yra tapęs madingu poilsiu sau ir kartu – nuo visko, kas kasdienybėje supa aplink. Kuo toliau, tuo daugiau žmonių atranda save aplankant naujas vietas vieni, nei su draugais ar šeima. Taip Jūs galite daugiau laiko skirti sau, savo laisvalaikiui ir mintims bei pomėgiams. Dar vienas tokio keliavimo būdo pliusas – visiškai nereikia taikytis prie kitų žmonių. Tiesiog sugalvoji ir keliauji, kur tik norisi labiausiai. Atrodytų, vieniši keliautojai gali rinktis ir renkasi pačias įvairiausias kelionių kryptis, tačiau kelios jų išlieka pačios populiariausios. Galbūt čia traukia vaizdai, gamta ar nuotykių troškimas, tačiau jau kuris laikas – populiarumo viršūnėse karaliauja Balis. Joga, SPA, masažai, sveikas maistas ir pasakiški paplūdimiai skatina čia atvykti ne tik romantiškam poilsiui, bet ir laikui, kai galime pasirūpinti dvasine ir kūno gerove.
Gruzija – dar viena solo kelionės kryptis, kai norisi daug už pakankamai ekonomišką kelionės pasirinkimą. Batumis – viena iš privalomų pamatyti Gruzijoje krypčių, kurią neretai renkasi svetingumo ir gražios gamtos ištroškę keliautojai. Visuomet priimti pasiruošę Gruzijos gyventojai, Adžarijos virtuvė ir sodraus skonio vynas, galybė vietų, kurias verta pamatyti skatina čia atvykti ir aktyviai praleisti laiką. Tokia kelionė – įsimintina patirtis visam gyvenimui!
Solo keliautojai ...

.

...

Artėjantis ruduo mus įkvėpė kruopščiai atrinkti dar daugiau kelionių, atitinkančių Jūsų norus ir poreikius, todėl esame pasiruošę patarti, organizuoti ir įgyvendinti Jūsų kelionių troškimus!