Naujienų prenumerata
Susisiekite

Kur keliauti pavasarį? Kur keliauti pavasarį?

Pavasario kelionės - Viduržemio jūros kruizai

Pavasario kelionė
s - Viduržemio jūros kruizai

Apie ką vis pagalvojate šios rudeniškos žiemos vakarais? Mes „Krante” – apie pavasarį ir jo lydimas keliones ten, kur šiluma ir saulė atveria naujų polėkių sezoną… Juk žiemą suplanuotos ankstyvo pavasario kelionės leis ne tik atsigauti iš žiemos tingulio, bet ir atsipūsti, pramogaujant šeimos ir artimųjų apsupty. Tad, kodėl gi nepasižvalgius po kitas šalis?

Viduržemio jūros kruizai

Italija, Ispanija ir Prancūzija kruizu? Šiuo nuostabiu pavasario metų laiku galėsite pasigrožėti nubudusia gamta, pasisemti gerų emocijų ir kartu su šeima atsikvėpti po šaltesnio žiemos laikotarpio. Pradėjus planuoti savo pavasario atostogas jau dabar – mes rekomenduojame net tris nepaprastus, saulės, lengvų bangų jūros ir gamtos praturtintus kraštus, kuriuos galėtumėte aplankyti šiuo įkvėpiančiu metų laiku, vos vienos kruizinės kelionės metu. O nepamirštamus kruizo įspūdžius garantuos lyg niekada anksčiau lengva, paprasta ir nerūpestinga šeimos atostogų kelionė, kurios metu atsipūsti galėsite ir su mažiausiais, nors ir pačiais įnoringiausiais atostogų dalyviais! Taigi, belieka pasirinkti, kur pradėsite savo kelionę – Romos arba Barselonos uostai, iš kurių išplaukia kruiziniai laivai, ypač lengvai pasiekiami iš Vilniaus, skrendant vienomis pigiausių Wizzair ar Ryanair oro linijų.
Kurį uostą bepasirinksite, 8 dienų ar naktų Viduržemio jūros kruizo kryptis stebins ne tik gausia šalių bei miestų kultūrų įvairove, tačiau ir neįtikėtinai patogia kelionės eiga! Nerūpestingą poilsį šeimai kruizo metu garantuos ne tik kavinės, restoranai, SPA bei nakties pramogos artimiems, tačiau ir smagių pramogų, įvairiausių žaidimų zonos, animacijos ir kitas aktyvus bei įtraukiantis laisvalaikis vaikams!
Ir net tuomet, kai aktyviai praleista diena paskatins grįžti saldžiam poilsiui į kajutę, kuri, beje, Jūsų poreikiui kruiziniame laive rūpestingai pritaikoma šeimos patogumui, nubudus ryte lauks maloni staigmena – naujas miestas arba nauja, saulėta šalis su dar daugiau nepažintų naujojo krašto akimirkų! Ir taip kasdien, su vis stipresniu noru pamatyti, patirti, pažinti ir supažindinti mylimiausius...!

Paprastomis, tačiau „Krantas Travel“ komandos patirtomis ir įsimintiniausiomis akimirkomis sužadinome ir Jūsų norą pasinerti į Viduržemio jūros kruizų atostogas? Tuomet kartu keliaukim ten, kur saulėtekiai ir saulėlydžiai kasdien spindi jūroje...

Viduržemio jūros kruizai

Viduržemio jūros kruizai. Kryptys

Kaip jau minėjome anksčiau, Viduržemio jūros kruizai trunka 8 dienas arba 8 naktis. Kruizo trukmė priklauso nuo pasirinktos kelionės jūra krypties, o ir prasideda atitinkamai – Barselonos arba Romos uostuose. Savarankišką kelionę iki Ispanijos arba Italijos uostų supaprastina patogūs pigių avialinijų skrydžiai tiesiai iš Vilniaus, todėl tikrai rekomenduojame pasilikti kiek daugiau laiko iki kruizo pradžios ir atostogas pradėti ramiu pasivaikščiojimu jaukiomis Barselonos arba Romos gatvelėmis. O tuomet, priartėjus prie uosto ir įžengus į laivą – mėgautis kiekviena kelionės akimirka ir teikiamais patogumais pačiame laive!

Prisimenant kruizų įspūdžius, kaskart atostogų istorija prasideda akimirka, kai laivo kajutė tampa patogiais namais, o išėjus apsižvalgyti, aplinka žavi gausia pramogų, restoranų ir poilsio erdve. Kajutę laive galite rinktis nuo optimaliausios kainos atžvilgiu – be lango, iki maksimaliai patogios, su langu ir balkonu. Kiekvieno laivo kajutėje yra oro kondicionierius, TV, mini baras ir kiti patogumai.
Viso kruizo metu įvairių virtuvių šefai laivo restoranuose lepina pilnu maitinimu – gardžiais pusryčiais, pietumis ir prabangaus skonio vakarienėmis, o gardiems gėrimams baruose Jūsų laisvalaikiui atvira tiek diena, tiek naktis. Dienomis laivuose veikia restoranai, SPA centrai bei parduotuvės, o tam, kad šis laikas būtų kupinas ne tik aktyvios veiklos, tačiau ir laiko sau, vaikams čia visą dieną atviri žaidimų kambariai, kuriuose mažuosius linksmina ir prižiūri animatoriai.
Vakarais laivuose laiką leisti galima ne tik vakarieniaujant, bet ir aplankant laive įsikūrusį teatrą ar kazino.

Svarbiausia kruizų dalis – šalys bei miestai, kurie aplankomi per kiek daugiau, nei savaitę! Nuo 6 iki 7 skirtingų krypčių, kurios visos žada įspūdžių kupinas sausumos ekskursijas dienomis ir fantastišką laiką jūroje šiltais vakarais... Taip, tai tikras pavasaris sielai, kurį pasirinkti galite trimis kryptimis:

8 dienų Viduržemio jūros kruizas po Italiją, Prancūziją ir Ispaniją prasideda Ispanijoje, Barselonos uoste, iš kurio išplaukia laivas Costa Diadema. Šio kruizo metu Jūsų akis džiugins Savona (Italija), Marselis (Prancūzija), Barselona (Ispanija), Palma de Maljorka (Ispanija), Palermo sala Sicilijoje bei Roma (Italija);

8 dienų Viduržemio jūros kruizas po Italiją, Maltą, Ispaniją ir Prancūziją įspūdžių kupiną laiką atveria Romos arba Barselonos uostuose. Iš čia plauksite nuostabiu kruiziniu laivu MSC Maraviglia (2016), kuris plukdys Romos (Italija), Palermo (Sicilija, Italija), Palma de Maljorka (Ispanija), Valleta (Malta), Barselona (Ispanija), Marselis (Prancūzija), Genuja (Italija) kraštų kryptimis ir grįš į Italijos Romą;

8 naktų Viduržemio jūros kruizas po Ispaniją, Italiją ir Prancūziją – vienas judriausio Ispanijos, Italijos bei Prancūzijos laisvalaikio sausumoje kruizas, žadantis begalę smagių, pašėlusių ir išties vaizdingų akimirkų! Kruizinis laivas Costa Fascinosa išplaukia iš Barselonos uosto Ispanijoje ir plukdo Savonos (Italija), Neapolio (Italija), Palermo (Sicilija, Italija), Ibizos (Ispanija), Palma de Maljorka (Ispanija) kryptimis bei grįžta į Barseloną (Ispanija).

Kiekvienas šių kruizų žavi savitai, o ir mūsų svajonių šalys bei miestai, kurių gatvėmis jau taip ilgai norėta prasieiti – skiriasi. Tačiau tai, kas jungia Viduržemio jūros kruizus – tai neeilinė galimybė patogiai ir nerūpestingai keliaujant pasimėgauti šia daugybe šalių…!

Susitikime pavasario kruizuose,

„Krantas Travel“

Susitikime pavasario kruizuose