Naujienų prenumerata
Susisiekite

Vasaros kelionės su šeima Turkijoj ar Bulgarijoj Vasaros kelionės su šeima Turkijoj ar Bulgarijoj

Kelionės su šeimaArtėjant tikrajam atostogų sezonui, kai visi aplink, atrodytų, skuba pasigirti, į kurį pasaulio kampelį keliaus atostogauti šią vasarą, mūsų mintis neretai užplūsta klausimas, kurią gi šalį pasirinkti vasaros atostogoms su vaikais? Juk taip dažnai gyvename įprastoje darbų bei namų ruošos rutinoje, nespėjame skirti laiko brangiausiems žmonėms – savo šeimai, o to džiugaus ir nerūpestingo dėmesio stoką paprastai jaučia vaikai. O ką jau kalbėti apie mus pačius? Svajojame atsipalaiduoti egzotikos, poilsio, žydros jūros ir nepaliaujamos saulės šalyje, kur visa šeima turėsime savitai įspūdingą poilsio laiką ir visa buvusi rutina bent trumpam išnyks iš kasdieninio darbų sąrašo… Pataikėme tiesiai į vasariškų minčių dešimtuką, tiesa?

Šiandien, artėjant vasaros atostogų sezonui, turime idėją, kaip šį poilsio laiko praradimą galime kompensuoti paprastu sprendimu – smagiomis vasaros atostogomis užsienyje kartu su visais šeimos nariais.
Važiuoti į šiltus kraštus prie jūros? Kurią šalį rinktis? Kur vaikai turės pakankamai pramogų? Ar pavyks ir mums patiems pailsėti? Į daugelį šių klausimų atsakymus rasti padėsime mes, pasidalinę Krantas Travel keliautojų pamėgtais poilsio sprendimais šauniausioms atostogoms su šeima.

TURKIJA

Kelionės į Turkiją yra tapusios vienomis populiariausių tarp Lietuvos keliautojų. Tai būtent ta atostogų kryptis, kuri turistus stebina tiek aptarnavimo kokybe, tiek plačiu viešbučių pasirinkimu šeimoms, gamtos ir visos šalies grožiu bei vietinių gyventojų svetingumu. Poilsis šiame krašte gali būti aktyvus ir pasyvus, ekonomiškas ar netgi labai prabangus – pagal kiekvieno keliautojo norus ir galimybes. O svarbiausia – čia galima keliauti su visa šeimyna, pamiršus net menkiausias buities detales ir pasinėrus į patogų poilsį sau kartu su mažiausiais šeimos nariais. Kokius regionus šeimos šiam rekomenduojame?
... ,,,


Alanija

Alanija - Antalijos provincijos (iki Antalijos nuo čia vos 130 km, tad norint aktyvaus ir turiningo laisvalaikio, galima lengvai nuvykti ir į šį dievišką kurortą!) kurortinis miestas Turkijos pietuose, prie Viduržemio jūros. Alanija garsėja švelniu Viduržemio jūros klimatu, nuostabia gamta ir savo kurorto grožiu, kuris driekiasi ant paties jūros kranto. Kalno šlaituose esantis Alanijos senamiestis kviečia pasivaikščioti siauromis gatvelėmis, o terasose įsikūrusios kavinės ir užeigos vilioja nuo jų atsiveriančia žavia miesto panorama tiek dieną, tiek vakarais. Taigi, nepaprastai žavus miestas, smėlio paplūdimiai, sausas ir karštas vasaros klimatas, dangiško mėlynumo vanduo bei daugybė viešbučių, teikiančių pramogas šeimos poilsiui viso sezono metu – tai tikras rojaus lopinėlis žemėje!
Planuojant atostogas čia su šeima, rekomenduojame pasidomėti viešbučiu „GRANADA LUXURY OKURCALAR 5*“. Šis viešbutis – tikras rojaus kampelis turiningam poilsiui su vaikais! Vaikams čia įrengtos įspūdingos vandens pramogos didžiuliame baseine, o animatoriai mielai užims vaikus įdomiais žaidimais dienomis ir vakarais vaikams skirtuose būreliuose! Kol mažieji saugiai džiaugsis vasariškomis atostogomis, Jūsų akis džiugins nepaprastai gražūs gamtos vaizdai. Viešbutis įsikūręs ant jūros kranto, tad stebėti banguojančią, žydrą jūrą tiesiai iš didžiulio baseino – kodėl gi ne? Na, o ir pačiame viešbutyje gausu nepaprastai gardžių, įvairių Turkijos regionų patiekalų, SPA, parduotuvių, renginių ir vakarėlių suaugusiems!


MUKARNAS SPA RESORT 5* - dar vienas nuostabus, šeimų atostogoms skirtas viešbutis Alanijoje, kuriame gausu ne tik pramogų vaikams, bet ir SPA, sveikatingumo poilsio bei pašėlusių vakarų suaugusiems!
Vaikai čia gali visą dieną mėgautis didžiuliu vandens pramogų parku, vaikišku baseinu, erdvia vaikų žaidimų aukštele, vakarais – mažųjų diskoteka, o priežiūra apsiims geriausi vaikų draugai tokio pobūdžio kelionėse – animatoriai!
Šiame viešbutyje Jums rekomenduojame pasimėgauti tikra Turkijos SPA malonumų gausa! Čia galėsite patirti masažų malonumą, sportuoti, atsipalaiduoti žaidžiant tenisą ar mini golfą, paplūdimio tinklinį, o po sporto pamiršti valgio gaminimo kasdienybę ir išragauti gardžiausius viešbučio restoranuose tiekiamus valgius! Tikrų atostogų malonumus vainikuoja vakarinė programa, kuri kviečia į renginius bei diskotekas Jus ir Jūsų mažuosius!
Mukarnas SPA & Resort ... Mukarnas SPA & Resort 5* ...


BULGARIJA

Vasaros atostogos Bulgarijoje – tikras atradimas šeimos atostogų planui! Kuo toliau, tuo daugiau turistų atranda Bulgariją – kam gali nepatikti švelnaus smėlio paplūdimiai, malonus aptarnavimas ir, palyginti, nedidelės kainos kurortuose? Netolimas ir finansiškai patrauklus atostogų kraštas traukia atostogauti ne tik patogiu ir daugumai „įkandamu“ poilsiu, bet ir savita kultūra bei šeimoms pritaikytais poilsio malonumais! Vasara Bulgarijoje trunka penkis mėnesius – nuo gegužės iki spalio vidurio, kuomet vandens temperatūra retai kada nukrinta žemiau 25 laipsnių, o mėgstantiems keliauti ir aktyviai leisti laisvalaikį – kalnai čia užima apie 60 proc. visos Bulgarijos teritorijos, tad keliaujant tikrai rasite kuo grožėtis! Keliaukime į vieną iš populiariausių Bulgarijoje šeimos kurortų – Varną.

Varna
Varna – tai uostamiestis rytų Bulgarijoje prie Juodosios jūros. Šiandien Varna – modernus miestas ir patrauklus Juodosios jūros kurortas. Didelis muziejų, barų, kavinių, restoranų, diskotekų, parduotuvių pasirinkimas tiek jauniems, tiek ir vyresnio amžiaus keliautojams leis ne tik susipažinti su tūkstantmete ir didinga miesto istorija, bet ir papramogauti. O renkantis viešbutį visos šeimos pramogoms, Varnoje rekomenduojame atkreipti dėmesį į šeimų viešbutį HVD Viva Club”, kuris nustebins pramogų šeimai gausa! Mažiesiems čia įrengti baseinai vaikams, mini klubas, žaidimų aikštelė, vakarais rengiamos vaikų diskotekos bei pramoginiai renginiai vaikams visos dienos metu, todėl mažieji tikrai turės ką nuveikti, kol Jūs tuo tarpu galėsite ramiai arba atvirkščiai – aktyviai ilsėtis, pamiršę visus galimus dienos darbus ir atsidavę saulei, šiltai jūrai ir maloniai ramybei!
Šias ir daug daugiau šeimos atostogų krypčių atrasite naršydami mūsų „Krantas Travel“ kelionių tinklalapyje, tad jeigu kelionės su šeima šią vasarą yra Jūsų prioritetas, mes turime kelionių idėjų, kurios nepaliks abejingais nei Jūsų pačių, nei mažiausių vasaros keliautojų!
Iki kitų kelionių!
HVD Viva Club ... HVD Viva Club 5* ...