Naujienų prenumerata
Susisiekite

Verslo kelionės Verslo kelionės
Planuojate organizuoti verslo kelionę svetur ir jau iš anksto naršote įvairiose svetainėse, bandydami susiderinti kryptis, datas, tinkamą kelionės pobūdį, saugų kelionių draudimą ir, žinoma, patrauklią kainą? Jau dabar šiam darbui atidavėte, Jūsų manymu, per daug laiko, o dar net nenusprendėte, kaip gi keliausite...
Iš kur tai žinome? Savarankiška verslo kelionių paieška kartais tampa tikru galvos skausmu tiek pažengusiems keliautojams, tiek kelionių svetur naujokams. Mūsų ilgametė patirtis parodė, kad savarankiškoms tokio tipo kelionių paieškoms dažnai būna praleista ne viena diena, o jeigu kelionė organizuojama ne vienai dešimčiai verslo atstovų – netgi savaitė. Rezultatas – daugybė svarbių, tačiau neatsakytų klausimų, kelionių krypčių įvairovės sumaištis ir dar begalės organizacinių smulkmenų, kurias reikia susitvarkyti...patiems.

Štai kodėl jau daugiau nei 16 metų kartu su „Krantas Travel“ komanda organizuojame įvairaus pobūdžio verslo keliones Jūsų patogioms darbo bei laisvalaikio akimirkoms. Mūsų agentūros veikla neapsiriboja visiems gerai pažįstamomis kelionėmis lėktuvu, keltais ar viešbučių rezervavimu. Jūsų verslo vizitų komfortui papildomai visuomet galime pasiūlyti transporto, Jūsų įmonės svečių apgyvendinimo bei kitų patogumų, konferencijų ar seminarų keleiviniuose keltuose organizavimo paslaugas, o taip pat ir motyvacines darbuotojų išvykas su pažintinėmis ekskursijomis, gardžiomis komandos vakarienėmis ir kitomis pramogomis. Gerai žinome ir tai, kad Jūsų verslui svarbus palankus kainos ir kokybės santykis, todėl „Krantas Travel“ kelionių agentūroje Jums suteiksime veiksmingas kelionių išlaidų mažinimo priemones, kaip kad galimas sutartis su keltų ir avia kompanijomis, kurios užtikrins specialius Jūsų įmonei taikomus kelionių tarifus. Be to, padėdami skatinti darbuotojų lojalumą, suteiksime iki 5% individualias nuolaidas Jūsų įmonės darbuotojams ir jų artimiesiems pažintinėms ar poilsio kelionėms.Įsitikinome, kad toks mūsų teikiamas verslo kelionių paslaugų paketas leidžia ne tik sutaupyti Jūsų laiką, bet ir skatina Jūsų darbuotojus įmonės viduje jaustis vertinamais ir išlaikyti lojalumą. Taigi, kokį verslo kelionių paketą suteikiame?
Mes tikime, kad Jums svarbus patikimas santykis su „Krantas Travel“ komanda, todėl Jūsų verslui visuomet patikime kompetetingą mūsų komandos verslo kelionių vadybininką, kuris suteiks visą reikiamą informaciją, parinks Jūsų verslo poreikius atitinkančius kelionių maršrutus, būdus ir visuomet turės atsakymus į iškilusius klausimus tiek organizuojant kelionę, tiek visos kelionės metu.

Jeigu planuojate kelionę lėktuvu – Jums priskirtas vadybininkas parinks tinkamiausią skrydžio maršrutą, suderins Jums tinkamas datas, kainas bei kelionių draudimus. Be to, draugiškai padėsime atsirinkti reikalingiausią ir patikimą informaciją apie vizas, įvažiavimo į šalį formalumus, oro uostus, trumpoms, kelių dienų verslo kelionėms ypač aktualius leistiną bagažo svorį bei dydį. Šiuo atveju, profesionalus rūpestis Jūsų verslo kelione reikalingas dar ir todėl, kad iškilus problemoms dėl skrydžio eigos, skrydžio atšaukimo, bilieto keitimo ar bagažo, „Krantas Travel“ komanda padės sklandžiai jas išspęsti ir tai tikrai nepareikalaus papildomų Jūsų laiko išteklių. Norime pabrėžti, kad savarankiškai planuojant verslo kelionę ir bilietus ar skrydžius užsakant internetu, šis procesas tampa žymiai keblesnis, negu gali pasirodyti iš šalies, o skrydžių eigos pakeitimas ar skubi pagalba dėl bagažo klausimų tampa ilgai sprendžiama ir nemalonia problema... O problemas kelionių metu juk taip norėtųsi palikti nuošaly, tiesa?
Ypač didelių laiko resursų įprastai pareikalauja motyvacinės kelionės Jūsų įmonės darbuotojams, kai keliaujančiųjų skaičius viršija ne vieną dešimtį. Šiuo atveju ieškoma geriausios kainos, įprastai, renkantis iš pigių skrydžių aviakompanijų siūlomų sprendimų. „Krantas Travel“ komanda gali pasiūlyti Jūsų verslui užsakyti ir pigių aviakompanijų bilietus bei, priklausomai nuo Jūsų įmonės pirkimų apimčių, pritaikyti nuolaidą rezervacijos mokesčiui. Beje, pasirūpinsime ir bilieto registracija į skrydį Ryanair, Wizzair, Easy Jet ir t.t., tad savo laiką galėsite investuoti į žymiai malonesnių kelionės smulkmenų planavimą.
Nepamiršome ir taip mūsų klientų pamėgtų, patogių ir kupinų gerų įspūdžių verslo kelionių keltais. „Krantas Travel“ kelionių agentūra yra sudariusi bendradarbiavimo sutartis su visomis didžiausiomis Baltijos ir Šiaurės jūrų keltų kompanijomis, tokiomis kaip DFDS, Tallink, Viking Line ar Stena Line, todėl užtikriname kelionių kokybę, patrauklias kainas ir patogumus keliaujant.Verslui mes galime pasiūlyti ne tik didelę kelionių keltais krypčių įvairovę, bet ir keltuose įrengtus patogumus nenutrūkstamam Jūsų darbui. Verslo kelionėms rekomenduojame „Tallink“, „Viking Line“ bei „Eckeroline“ keltų linijas, kuriomis iš Estijos bei Latvijos sostinių lengvai pasieksite Švedijos sostinę Stokholmą bei Suomijos sostinę Helsinkį, o taip pat iš Stokholmo ar Talino patogiai persikelsite į Helsinkį arba Turku. Pastebėjome, kad šios kryptys yra ypač palankios verslo pobūdžio kelionėms, todėl keltų linijos čia plukdo ypač dažnai. Žinoma, iš Klaipėdos uosto taip pat lengvai ir greitai mūsų keltais persikelsite į bet kurį Baltijos uostą.
Keltuose galėsite ne tik patogiai dirbti verslui skirtose patalpose, bet ir surengti mokymų arba darbines sesijas su verslo atstovais konferencijų salėse. Tokių kelionių privalumas – tinkamai išnaudotas laikas verslo klausimų atžvilgiu bei patogus poilsis visos kelionės metu. Tad kelionės tikslą pasieksite ne tik pailsėję, bet ir atlikę svarbias darbo užduotis.
„Krantas Travel“ komanda vertina kokybišką verslo kelionių laiką. Štai kodėl tokio pobūdžio kelionių organizuojame vis daugiau. Jeigu ir Jūs planuojate įmonės išvyką – esame atviri pasiūlyti Jums sutaupyti savo laiką ir mėgautis malonia kelione.

Iki greitų susitikimų,
„Krantas Travel“.