Naujienų prenumerata
Susisiekite

Žiemos kryptis: JAE Žiemos kryptis: JAEŽ
iemos kryptis – Jungtiniai Arabų Emyratai: Abudabis ir Dubajus

Žiemą keliaujame ten, kur šilta!
Planuojate atostogas, o mūsų krašto šiluma, švenčių belaukiant, lepina vis rečiau? O taip! Šiomis akimirkomis mes dažnai stebime egzotinių kraštų keliones, kur saulės kaitra ir purus smėlis lepina kiekvieną atvykusį pasidžiaugti atostogų gyvenimu ir vis galvojame, kaip būtų smagu... O kam galvoti ir stebėti vaizdus ekranuose, kai galime imti ir išdrįsti keliauti kiek toliau nei įprastai, tiesa?
Bekraštėje dykumoje ramia vaga tekantis gyvenimas ir čia pat stūksantys debesis siekiantys dangoraižiai, auksinė prabanga ir nepralenkiami rekordai. Persijos įlankos perlu vadinami Jungtiniai Arabų Emyratai - pasakiška vieta, kur po kaitria saule įsikūrę miestai stebina net visko mačiusius keliautojus bei traukia tuos, kurių krašte vyrauja šaltis ir taip norisi atsigaivinti saulės spinduliais bei nerūpestingu laisvalaikiu...

Taigi, atverkime Jungtinių Arabų Emyratų kryptį ir atkreipkime dėmesį į keletą kraštų, kurie kasdien stebina giedru dangumi, malonia saulės kaitra, skaidria jūra ir nuostabiais paplūdimiais, kuriuose, atrodo, ilsėtis ir pramogauti galime kiauras dienas, pamiršę kasdienybę bei atsidavę egzotinių kraštų malonumui. Čia gamtos mylėtojus stebina fantastiški vaizdai, kuriuos galima liesti ranka, o miesto mėgėjų akis patraukia nuolat augantys pastatai, nepakartojami interjerai, prabangūs automobiliai ir naktinis gyvenimas, kuriam sunku atsispirti!

Pradedame keliauti? Abu Dabis.

Pirmiausia – nuo tėvelių su mažaisiais iki pašėlusios draugų kompanijos – Abu Dabis svetingas kiekvienam ir turi begales pramogų, pritaikytų mums visiems!
Jei įprastai su šeima vadovaujatės taip vadinama „klasika“ ir keliaujate į gerai pažįstamus, saugius ir prabangos jausmą keliančius kraštus, Abu Dabis nustebins idealiai šeimoms pritaikytais viešbučiais, veikla, kai mažieji nori šėlti, o jūs – pasiilsėti nuo kasdienės rutinos, nuostabiai įrengtais paplūdimiais šalia viešbučio ir laisvalaikiu, kai, atrodo, netgi neverta išeiti iš namų. Čia šeimų atostogos taps poilsio ir harmonijos visuma, o įspūdžiai ir nuostabios krašto akimirkos, žinome, išliks ilgam!

Žinoma, viskas kinta, kai kalbame apie aktyvų poilsį ir mylimiausių draugų kompaniją. Čia Abu Dabis tampa vienu geriausių pasirinkimų ne tik saulėtai žiemos krypčiai, bet ir prasmingam draugų laisvalaikiui! Naktimis miestas tampa vienu geriausių linksmybių pasirinkimu, o dieną čia apstu didingų lankytinų objektų ir laisvalaikio praleidimo būdų. Patikėkite, šis miestas niekuo nenusileidžia populiariajam Dubajui. Skirtumas tik tas, jog gamtos entuziastams Abu Dabis yra apdovanotas unikaliu natūraliu gamtos grožiu. Žaliuojantys žemės lopinėliai egzotinių kelionių mylėtojams suteikia jaukumo pojūtį, o išpuoštos gatvės ir auksu nulietos šventyklos leidžia pajusti didingos šalies prabangą ir tikrą grožį. Ne mažiau malonų įspūdį palieka ir itin draugiški bei paslaugūs vietos gyventojai, kurie visuomet pasiruošę patarti visais iškilusiais klausimais, tad pažintis su miestu ir, atrodytų, klaidžios miesto širdies gatvelės čia iš tikro saugios ir alsuojančios svetingumu.

Keliamės į Dubajų?

Jei pasirinkote Dubajaus kryptį, tai šis neįtikėtinų galimybių miestas stebins kiekviename žingsnyje ne tik bendraminčių kompaniją, tačiau ir šeimas. Atvykę į Dubajų, Jūs išvysite dangų siekiančius ir akiai neaprėpiamus pastatus, žmogaus sukurtus salynus, naujausias technologijas, galingiausius verslo centrus ir, be abejonės, poilsiausite aukščiausio lygio kurortuose su fantastiško grožio prabangiais ir vienais geidžiamiausių atostogų paplūdimių. Mėgstantiems kiek aštresnius pojūčius nei poilsį paplūdimy ar prabangius apsipirkimus geriausiuose pasaulio prekybos centruose, Dubajus mielai pasiūlys pralėkti džipais per dykumą. Paplūdimys ir dykumos safaris – mėgstamiausios pramogos vietiniams, o ypač – Dubajaus turistams.
Be to, poilsis Dubajuje žada ir rytietiškų įspūdžių: safaris dykumoje, aukso ir tekstilės dirbinių turgūs, jaukios lauktuvių krautuvėlės, egzotiškų augalų sodai bei palmėmis nusėti gatvelių labirintai. Dubajus – vienas pažangiausių pasaulio miestų, besididžiuojantis autentiška rytų dvasia.
Kelionės į Dubajų metu sužavės įspūdinga miesto istorija. Šiandien Dubajus yra vienas iš pagrindinių pasaulio finansinių centrų, nepaliaujantis stebinti savo pasiekimais ir tebesitęsiančiu augimu.

Taigi, Jungtiniai Arabų Emyratai mums yra viena įspūdingiausių žiemos kelionių krypčių, kurią galime Jums pasiūlyti. Čia vyrauja sausas ir karštas tropinis klimatas. Šalyje ištisus metus lepina giedras ir saulėtas oras, priklausomai nuo skirtingų šalies regionų, vidutinė vasaros temperatūra svyruoja net nuo 10 iki 50 laipsnių karščio, o žiemą oro temperatūra yra apie 26 laipsniai šilumos. Liūtys pasitaiko retai, vos kartą per 15 metų. Palankiausias laikas čia apsilankyti spalio – gegužės mėnesiai, kuomet oras kiek atvėsta iki mums priimtinos įprastos vasaros temperatūros. Skamba lyg rojaus kampelis žemėje, tiesa?

„Krantas Travel“ komanda gali ne tik organizuoti JAE kelionių kryptis, bet ir pasiūlyti Jums nepamirštamų įspūdžių Artymųjų Rytų kruizus, kur savo svajonių žiemos atostogas praleisite įspūdingame laive, savo akimis pamatysite tikrą prabangą ir arabų civilizacijos stebuklus, pajusite gilias religines tradicijas ir tuo pačiu modernią bei kosmopolistišką aplinką, o apsipirkimų entuziastų sielai nuraminti, atrasite tikrą apsipirkimo siautulį didžiausiose parduotuvėse ir rytietiškuose turguose!

Žiemą mes keliaujame ten, kur šilta!

Iki kitų kelionių susitikimo,

„Krantas Travel“.