Naujienų prenumerata
Susisiekite
Keltai į Suomiją

Suomija – dar vadinama tūkstančio ežerų šalimi – yra puiki vieta tiems, kurie mėgsta sėdėti ežero pakrantėje, žvejoti, stebėti šiaurės elnius ir briedžius ar tiesiog mėgautis nuostabios gamtos didybe.

Iš trijų pusių skalaujama vandens Suomijos sostinė, Helsinkis, išsaugojo senąsias miesto savybes, kurios šiandien derinamos su modernia šiuolaikinių statinių architektūra. Helsinkio uoste veikia spalvingas gatvės turgus, pardavinėjamos žuvys, daržovės, vaisiai ir gėlės – todėl čia turėsite puikią galimybę paragauti įvairiausių skanėstų ir įsigyti lauktuvių artimiesiems, draugams.

Į Suomiją dažniausiai vykstama automobiliu – tai itin patogu ir greita. Kelionė iš Talino į Helsinkį su keltu ir toliau savo automobiliu yra puiki galimybė susipažinti su Suomija iš arčiau. Keltai į Suomiją, jų maršrutų tvarkaraščiai sudaryti taip, kad galėtumėte visą dieną praleidę Helsinkyje, vakarop grįžti namo.

Viking line

„Viking line“ keltų linija Talinas – Helsinkis jungia Estiją su Suomija. Šis maršrutas keltu „VIKING XPRS“ vykdomas kasdien. Keleivių registracija į keltą pradedama likus 2 valandoms iki kelto išplaukimo, o baigiasi 20 minučių iki kelto išplaukimo. Šios kelionės trukmė – 2,5 valandos.

„Viking XPRS“ – tai 185 metrų ilgio ir 27,7 metrų pločio Baltijos jūros milžinas, kurio greitis siekia 25 mazgus. Šis, kaip ir kiti keltai, įrengtas taip, kad galėtų patenkinti skirtingus keleivių poreikius visos kelionės metu. Šokių aikštelė, muzikos grupių pasirodymai, žaidimų kambariai vaikams, restoranai, kavinės, parduotuvės ir konferencijų salės verslo susitikimams – visa tai kelte įrengta Jūsų patogumui.

Tallink

Keltų liniją „Tallink“ maršrutu Talinas – Helsinkis aptarnauja kelios keltų kompanijos – „Star“, „Super Star“ bei „Silja Europa“. Šios 2 valandų trukmės kelionės vykdomos kiekvieną dieną. Registracija į keltą baigiama likus 1 valandai iki kelto išvykimo.

Keltas „Star“ tituluojamas greičiausiu keltu į Suomiją. Baltijos jūra jis plaukia vos 2 valandas, tačiau keleiviams nuobodžiauti neleidžia įvairūs pasiūlymai bei kelte teikiamos paslaugos. Kelionės metu galėsite sočiai papietauti restorane, bufete, kavinėje ar picerijoje. 1500 kvadratinių metrų kelto ploto užima parduotuvės, tad galėsite ne tik skaniai pavalgyti, bet ir apsipirkti – taip kelionė neprailgs.