Naujienų prenumerata
Susisiekite
Tallink
Norite greitai ir patogiai keliauti maršrutu Estija-Suomija? Aukštos kokybės keltai-laivai gali padėti išpildyti šį norą. „Tallink“ keltų linija jungia Talino D-Terminalo ir Helsinkio South Harbour keleivių uostus. Pasirinkus tokį kelionės būdą galima pamiršti kasdieninius rūpesčius, varginančią buitį bei sunkų darbą, nes visais svarbiausiais kelionės patogumą lemiančiais aspektais pasirūpins profesionali laivų personalo komanda. Maršrutą aptarnauja keltai – „Star“, „Super Star“, „Silja Europa“.

Keliavimas keltais
Modernus, šiuolaikiškas „Tallink“ keltų linijos laivas „Star“ nuo Talino iki Helsinkio plaukia tik apie 2 valandas, todėl tai itin greitas keliavimo būdas. Kelte patogiai gali tilpti net 2000 keleivių, iš kurių 450 gali vežtis automobilį. Norint pasimėgauti aukščiausios klasės, nuostabiausio skonio maistu, toli eiti nereikia. Šiame kelte yra įvairių rūšių restoranų bei užkandinių, kuriose kiekvienas gali rasti visus poreikius atitinkančio maisto. Čia suteikiama galimybė pasimėgauti tiek švedišku stalu, tiek apsilankyti viename geriausių Baltijos jūros laivų restoranų „À la carte“ arba pasisotinti sultingais burgeriais, jogurto ledais bei gardžiais užkandžiais.

Be kokybiško maisto, „Tallink“ linijoje gausu kitokių pramogų. Kosmetikos, parfumerijos, aksesuarų parduotuvės, nuotaikingas vaikų žaidimo kambarys, 30 asmenų talpinantis, modernus konferencijų centras. Be to, kiekvienas gali pasirinkti jam tinkamą keliavimo klasę bei kajutės tipą. „Star“ ir „Super Star“ keltai siūlo galimybę keliauti komforto, verslo ar Star klasėmis, pasirinkti A (su langu), B (be lango) arba specialios paskirties kajutes, pritaikytas judėjimo negalią turintiems asmenims.
Tuo tarpu „Tallink” laivas „Silja Europa” suteikia unikalią galimybę rinktis iš dar platesnio kajučių pasirinkimo. Jame yra prabangios, liukso klasės, šeimos, su ar be lango bei kajutės, kurios gali būti pritaikytos judėjimo negalią, alergiją turintiems žmonėms arba tiems asmenims, kurie keliauja kartu su augintiniais. Kaip ir kituose keltuose, taip ir šiame gausu apetitą žadinančio maisto, o taip pat čia galima pasilinksminti naktiniame klube, apsipirkti įvairiose parduotuvėse ar netgi pasimėgauti saunos ar grožio salono teikiamais malonumais.

​Pažintis su Talinu ir Helsinkiu
„Tallink“ linijos laivai leidžia ne tik patogiai ir maloniai keliauti, bet ir apsilankyti Taline bei Helsinkyje. Norint geriau pažinti nuostabų Estijos miestą, verta nepraleisti progos apsilankyti aukščiausiame miesto pastate – televizijos bokšte, nuo kurio atsiveria pasakiško grožio panorama. Keliaujant su vaikais rekomenduojama užsukti į „Miia-Milla-Manda” muziejų arba Lotės žemę, kuri įsikūrusi nuostabiame, jūros pakrantėje esančiame miške. Be to, šiame mieste yra kiekvieno poreikius atitinkančių tiek ekonominės, tiek verslo klasės viešbučių, galinčių pasigirti išskirtiniais SPA centrais.
Ne mažesnis turistų traukos centras – Helsinkis. Vienas iš pačių geriausių, nuotaikingiausių bei patogiausių būtų pažinti šį miestą yra ekskursija „Pažintis su Helsinkiu“. Šios ekskursijos metu keliaujama dviaukščiu autobusu, kuriuo aplankomos pačios žymiausios miesto vietos. Senato aikštė, olimpinis stadionas, Temppeliaukio bažnyčia, nacionalinis muziejus, turgaus aikštė, Parlamento rūmai, muzikos centras – tai tik dalis populiarių vietų, kurios žavi bene kiekvieną keliautoją. Vis dėlto, jeigu norima keliauti savarankiškai, rekomenduojama apsilankyti įvairiuose muziejuose, pavyzdžiui, „Sea Life“, zoologijos sode ar atrakcionų parke „Linnanmäki“. „Tallink“ keltai – tai puiki proga vienu metu pasigrožėti skirtingais gamtos, miestų, architektūros vaizdais bei pasimėgauti patogia kelione, gurmanišku maistu ar smagiomis pramogomis. Šie laivai iš savo uostų išvyksta kiekvieną dieną, o registracija į keltą baigiasi likus 1 valandai iki jo išvykimo. Patogumas, greitis, poilsis – viskas vienoje vietoje.
Star

Star

Šiuolaikinis M/S Star keliauja Baltijos jūra tik 2 val.  iš Talino į Helsinkį. Keltas gali perkelti daugiau negu 2000 keleivių. Siūlomas ir automobilių perkėlimas, kur telpa iki 450 vienetų. Kelionės metu galite pietauti à la carte restorane, bufete arba tiesiog picerijoje arba kavinėje. Parduotuvėse, kurių plotas apie 1 500 m2, siūlomos didelės galimybės apsipirkti.
B klasės kajutė

[B klasės kajutė]
Kajutė be lango 1 - 4 asmenims. Kajutėje yra dvi vršutinės ir dvi žemutinės lovos.
Kajutėje yra drabužių spinta, tualetas ir dušas. 
Kajutės yra 8 ir 9 deniuose.

A klasės kajutė

[A klasės kajutė]
Kajutė su langu 1 - 4 asmenims. Kajutėje yra dvi vršutinės ir dvi žemutinės lovos.
Kajutėje yra drabužių spinta, tualetas ir dušas.
Kajutės yra 8 ir 9 deniuose

Specialios kajutės

[Specialios kajutės]

Kajutė asmenims su judėjimo negalia (A klasės kajutėje)
Kajutė su langu 1 - 4 asmenims. 
Kajutės yra 8 denyje.