Naujienų prenumerata
Susisiekite
Keltai į Švediją: patogus būdas pasiekti šalį ir galimybė išvykti trumpam kruizui

Turistinių kelioninių laivų agentūra „Krantas Travel“ organizuoja net šešis skirtingus maršrutus skiltyje keltai į Švediją (Klaipėda–Karlshamnas, Ryga–Stokholmas, Ventspilis–Nineshamnas, Talinas–Stokholmas, Liepoja–Nineshamnas, Paldiski–Kapellskar) trimis pagrindinėmis linijomis – „DFDS“, „Tallink“ bei „Stena Line“. Daugelis šių maršrutų vykdomi vos ne kiekvieną dieną, todėl itin paprasta organizuoti savo kelionę pietinės Švedijos link.

Keltai į Švediją – puikus pasirinkimas ne tik planuojantiems ten pasilikti gerokai ilgiau ar vykstantiems darbo reikalais, bet ir mini kruizo idėja, planuojant vienos ar kelių dienų poilsį. Padovanokite sau bei artimam žmogui trumpą kruizą, ištrūkite iš kasdienybės rutinos – praleiskite dieną švediškoje pakrantėje. Aplankykite UNESCO saugomų objektų sąraše įtrauktą Karlskronos miestą, Švedijos sostinę – Stokholmą, švedų bei turistų iš viso pasaulio vasaromis pamėgtą Nineshamną ar uostamiestį Kapellskar. Vakare, nespėję pajusti nuovargio, vėl plaukite namo. Mes pasirūpinsime malonia atmosfera bei ramiu poilsiu, kadangi mūsų siekis – patogiausias Jūsų laikas bei įsimintini įspūdžiai visos kelionės metu! Keltai į Švediją – puiki pramoga norintiems pasimėgauti romantika ar iškeliauti su visa šeima!

Keltai į Švediją patogiais laivais, kuriuose apgalvotos visos smulkmenos maloniai kelionei

Kelionės vykdomos trimis, skirtingomis savybėmis pasižyminčiais, laivais: „Victoria Seaways“, „Optima Seaways“, „Patria Seaways“. Jums tinkamą galite pasirinkti pagal išvykimo datą ar tam tikras laivo charakteristikas. Detalesnės informacijos apie kiekvieną laivą galima rasti čia:
http://www.krantas.lt/keltu-bilietai/keltai-i-svedija/klaipeda-karlshamnas/laivai
http://www.krantas.lt/keltu-bilietai/keltai-i-svedija/ryga-stokholmas/laivai
http://www.krantas.lt/keltu-bilietai/keltai-i-svedija/ventspilis-nineshamnas/laivai
http://www.krantas.lt/keltu-bilietai/keltai-i-svedija/talinas-stokholmas/laivai
Kiekviename laivų įrengtos patogios sėdimos vietos įvairiose kajutėse: nuo dviviečių iki keturviečių, yra papildoma galimybe keliauti su mažais vaikais.

Projektuojant laivus atsižvelgta į individualius žmonių poreikius. Kiekviename laive yra pritaikytos kajutės, įrengtos specialiai neįgaliesiems, sergantiems kvėpavimo takų ligomis (pavyzdžiui, alergija), taip pat keliaujantiems su augintiniais. Mums itin svarbu, kad visi keliaujantieji jaustųsi patogiai, keltai į Švediją paliktų tik malonius prisiminimus.

Laivuose galėsite pasirinkti norimą restoraną su pageidaujamos šalies virtuve, išskirtiniais profesionalių virtuvės šefų ruošiamais patiekalais, parduotuves, kuriose galėsite įsigyti prekių sau ar lauktuvių artimiesiems be muito mokesčių. Taip pat įrengti kūrybiškumą, socialinius bendravimo įgūdžius lavinantys vaikų žaidimų kambariai, kur mažuosius prižiūrės ir įvairia veikla sudomins už tai atsakingi asmenys. Tuo metu tėveliai galės skirti laiko tik sau, apžiūrėti bei susipažinti su laivu, užsisakyti SPA paslaugas. Laivuose galima mėgautis masažo, baseino ir saunų teikiamais atpalaiduojančiais malonumais.

Keltai plukdo devynias–šešiolika valandų (priklausomai nuo maršruto, oro sąlygų), todėl siūlome daugybę paslaugų jaukiai bei nevaržomai kelionei tiek keliaujantiems į vieną pusę, tiek pasirinkusiems mini kruizo idėją.

Naudinga informacija keliaujantiems

Registracija pradedama likus trims valandoms iki jo išvykimo, o baigiama likus 1,5 val. Vėliau keleiviai neberegistruojami, todėl patariama atvykti anksčiau, ramiai užsiregistruoti, susirasti savo vietas, apžiūrėti laivą.

Kelionės kaina priklauso nuo kelionės metu pasirinktų paslaugų ir maršruto. Sėdimos vietos visuomet kainuoja mažiau nei individualios kajutės, o kajutės be lango – mažiau nei su juo, taip pat skiriasi restoranų, pasirinktų meniu kaina. Už maitinimo paslaugas galima susimokėti iš anksto ar po kelionės. SPA paslaugų kainos taip pat skaičiuojamos atskirai.

Skubėkite pasinaudoti specialiaisiais pasiūlymais!

Keltai į Švediją sezono metu yra pigesni, dažnai siūlomos įvairios kruizų akcijos, kuriose į visą kainą jau įtraukta daugelis laive teikiamų poilsio paslaugų. Susidomėjimas rengiamais kruizais auga, geriausiais pasiūlymais pasinaudoja vis daugiau žmonių, todėl pateikiame dar daugiau įvairių akcijų. Specialius pasiūlymus stebėkite mūsų svetainėje ir sekite https://www.facebook.com/krantas.travel paskyroje. Radę tinkamą „keltai į Švediją“ pasiūlymą, nedelskite, užsisakykite patinkantį variantą geriausia kaina pirmieji!