Naujienų prenumerata
Susisiekite
Keltai į Švediją
Nepamirštama kelionė keltu, skrodžiančiu Baltijos jūros bangas – tai puikus keliavimo būdas norint pasiekti Pietų Švedijos krantus. Maršrutu Klaipėda-Karlshamnas keltai „Optima Seaways“, „Athena Seaways“, „Patria Seaways“ kursuoja kasdien – septynis kartus per savaitę. Dėl šios priežasties susiplanuoti savo atostogas ar trumpą išvyką į Švediją, dar paprasčiau: tereikia išsirinkti Jums tinkamą išvykimo datą bei maršrutą, suvesti reikiamus duomenis ir užsisakyti bilietus.
Lyginant įvairius kelionių būdus, skrydis lėktuvu ar važiavimas nuosava transporto priemone dažniau yra greitesnis pasirinkimas, tačiau keltai daugelį paperka išskirtiniu komfortu. Jūriniuose keltuose galima ne tik patogiai pailsėti, bet taip pat rasti įvairių pramogų, skanaus maisto bei daugybę parduotuvių, kuriose galėsite įsigyti suvenyrų ir lauktuvių artimiesiems. Kai oras yra tinkamas, visuomet galite išeiti į kelto denį iš kurio atsiveria nuostabūs vaizdai, begalinės Baltijos jūros platybės.
Keltai palengvina keliones daugeliui, jie sumažina rūpesčių naštą, užgulančią pečius keliaujant automobiliu ar į kitą šalį skrendant lėktuvu. Pavyzdžiui, žiemos metu ilgos kelionės į svečias šalis slidžiais keliais gali būti pavojingos, o kelionė keltu laikoma viena saugiausių alternatyvų. Be to, kelte patogu laikyti savo automobilį – Švedijos keliais galėsite važinėti lietuviško kuro kainomis. Tuo tarpu skrydžiams lėktuvu keliami griežti bagažo apribojimai, jo apmokestinimas verčia apsvarstyti savo lagaminų turinį ir pasiimti tik reikalingiausius daiktus. Šių ir kitų su keliavimu susijusių rūpesčių galite išvengti, pasirinkę kelionę keltu.

Klaipėda-Karlshamnas
12 valandų trukmės kelionė pradedama Tarptautinėje Jūrų Perkėloje, esančioje Klaipėdoje. Keleivių registracija įprastai prasideda likus 3 valandoms iki kelto išvykimo, baigiasi – likus 1,5 valandos iki to momento, kai keltas palieka Klaipėdos uostą. Tuomet belieka atsipalaiduoti ir mėgautis maloniu Baltijos jūros ošimu bei ramiu bangų siūbavimu.
Pasiekus pietų Švedijos krantus, prieš Jūsų akis atsivers Karlshamno miesto panorama. Tai nedidelis Blekingės provincijos miestas, pasitinkantis keliautojus vykstančius maršrutu Klaipėda-Karlshamnas. Išsilaipinę šiame Baltijos jūros krante galėsite nedelsiant pradėti savo pažintį su miškingaja, ežerų gausia Švedija: aplankyti laukinės gyvūnijos mylėtojų pamėgtą Eriksberg safari parką, idiliška gamtos oaze vadinamą gražųjį Ronney Brunnspark parką, taip pat unikalius Laxen Hus lašišų namus, įsikūrusius ant Morrum upės krantų.

Karlshamno geografinė padėtis palanki norintiems tęsti kelionę po Švediją aplankant kitus greta esančius šalies miestus. Vienas arčiausiai uosto esančių didžiųjų šalies pramonės bei prekybos centrų – Malmė. Šis miestas garsėja turtingu kultūriniu gyvenimu, mokslo pažanga, ekologiškumo idėjų plėtra, senosios ir moderniosios architektūros paminklais. Todėl nuobodžiauti čia tikrai neteks. Puikiai išvystyta viešojo transporto kelių sistema padės be vargo pasiekti lankomiausias Malmės vietas bei pažinti tikrąją Švediją.
Keltai į Švediją ir atgal Lietuvos link kursuoja kiekvieną dieną. Todėl kiek laiko norite praleisti svečioje šalyje, kokias vietas norite aplankyti – priklauso tik nuo Jūsų. Atminkite, jog kelto bilietų kainos priklauso nuo to, kiek dienų iki išvykimo liko, taip pat nuo likusių laisvų vietų skaičiaus. Dėl tikslesnės informacijos bei teikiamų nuolaidų prašome kreiptis į mūsų profesionalius kelionių agentus.

25% nuolaida nuolaida kajutei ir automobilio perkėlimui
Akcija galioja iki 2019 10 31!

Pirkti
Užklausti

Akcija! Kajutė šeimai su 20% nuolaida
Siūlome pasinaudoti pasiūlymu šeimai ir keliauti kajutėje 20% pigiau!

Pirkti
Užklausti

Sėdima vieta nuo 43 € asm.
Kuro priemoka į kainą įskaičiuota

Pirkti

Vieta keturvietėje kajutėje nuo 80 € asm.
Kuro priemoka į kainą įskaičiuota

Pirkti

Dvivietės kajutės kaina nuo 160 €
Kuro priemoka į kainą įskaičiuota

Pirkti

Automobilio perkėlimo kaina nuo 69 €
Kuro mokestis į kainą įskaičiuotas

Pirkti

2 dienų kelionė su klase į Švedijos miestelį Karlskroną
Kaina nuo 144 € moksleiviui (iki 11 m.)

Užklausti


Kaina priklauso nuo sezono, kajutės kategorijos, likusių laisvų vietų kelte ir dienų skaičiaus iki kelionės pradžios. Bilietų kiekis už šią kainą kiekviename reise ribotas.

Keltų linijos Karlshamnas-Klaipėda privalumai:

  • patogus keltų tvarkaraštis - išvykimai kiekvieną vakarą, atvykimai - ryte;
  • patogi Karlshamno keltų terminalo vieta;
  • Atstumas nuo Kopenhagos iki Karlshamno – 200 km, nuo Oslo – 600 km, nuo Gioteborgo – 300 km.;
  • pigių bilietų sau ir savo automobiliui pasirinkimas;
  • bagažas neapmokęstinamas ir jo kiekis neribojamas.