Naujienų prenumerata
Susisiekite
Keltai į Švediją: Ryga – Stokholmas
Kelionės keltais – greitas, patogus ir malonus būdas pasiekti prie jūros ar vandenyno įsikūrusią vietovę. Jeigu ieškote būdo, kuriuo galėtumėte nesunkiai nuvykti maršrutu Ryga – Stokholmas, keltai į Švediją – puikus pasirinkimas. Ryga, Stokholmas yra pasiekiamas kiekvieną dieną, todėl šis būdas leidžia efektyviai ir itin patogiai planuoti savo laiką. Vidutinė kelionės trukmė – 16 valandų, o registraciją į keltą baigiasi likus 1 valandai iki jo išvykimo.

Kokybiškas transportas – patogi kelionė
Maršrutą Ryga – Stokholmas aptarnauja aukštos kokybės, patvarūs, saugūs keltai „Isabelle“ ir „Romantika“. Šiose transporto priemonėse yra skirtingų klasių kajutės, todėl kiekvienas gali rasti sau tinkamą. Laive „Isabelle“ yra erdvi konferencijų salė, todėl šis pasirinkimas labai tinkamas tiems, kurie keliavimo metu nori suorganizuoti įvairius mokymus, seminarus ar tiesiog ramiai pasikalbėti su verslo partneriais. Konferencijų patalpos turi sumontuotą visą reikalingą įrangą, yra pritaikytos tiek didelėms, tiek mažoms žmonių grupėms.
Abejuose keltuose galima surengti ne tik konferencijas ar seminarus, bet ir įvairius pramoginius renginius, kurie kiekvienam keliautojui kelionės metu suteikia nepamirštamų įspūdžių, teigiamų emocijų bei padeda pasiekti Švediją pailsėjus. Taip pat keltuose gali būti surengti gimtadieniai, vestuvių iškilmės ar paminėtos kitos svarbios progos. Erdvi šou salė leidžia išpildyti kiekvieno idėjas bei lūkesčius. Be įvairių pramogų čia galima apsilankyti aukštos klasės restoranuose, kuriuose profesionalūs virėjai gamina kiekvieno skonį atitinkantį maistą.


Apsilankymas uostamiesčiuose
Keliaujant iš Latvijos į Švediją, verta nepraleisti puikios galimybės apsilankyti Rygos bei Stokholmo miestų apylinkėse, sostinių senamiesčiuose, menančiuose senąsias tradicijas.
Ryga savo kraštovaizdžiu yra panaši į Lietuvą, tačiau ten galima aplankyti skirtingu architektūriniu stiliumi pasižyminčius pastatus, kultūrinius arba kitos rūšies objektus. Vienas iš tokių objektų – nacionalinė opera, kuri išsiskiria itin puošniu interjeru, ne mažiau įspūdingu eksterjeru, aukšto lygio, profesionalių muzikantų įvertinta akustika. Taip pat verta apsilankyti Jūrmalos paplūdimyje, kuris yra net 26 km ilgio, padengtas baltu kvarciniu smėliu. Būtent šioje vietoje vyrauja pajūrio linksmybės bei galima išsinuomoti vandens motociklus.
Stokholmas savo senamiesčiu garsina visą Švediją, nes jame yra įsikūrusi katedra, karališkieji rūmai bei Nobelio muziejus. Šiame muziejuje galima praplėsti savo akiratį ir susipažinti su Nobelio premijos laureatais nuo 1901 metų. Taip pat, būnant šiame mieste, verta apsilankyti nacionalinėje bibliotekoje, kuri savo dydžiu bei grožiu sužavi net knygų nemėgstančius keliautojus. Maisto gurmanus gali nudžiuginti tradiciniai Švedijos patiekalai, pavyzdžiui, traški duona, marinuota žuvis, įvairių rūšių kukuliai, mielinės tešlos bandelės ar net pasaldyta kraujinė dešra. Daugelis senamiestyje įrengtų restoranų turi įrengtas terasas, nuo kurių atsiveria nuostabi miesto panorama, todėl čia nesunku gauti pačių geriausių įspūdžių ar padaryti įspūdingiausių nuotraukų.
Keltai į Švedijos uostą – kelionės būdas, kuriuo pasiekti Švediją galima patogiai, besigėrint estetiškiausiais Baltijos jūros vaizdais ir pramogaujant erdviose, keltuose įsikūrusiose salėse. Keliaujant jūra galima patogiai sėdėti ir pamiršti visus nemalonumus ar buitinius rūpesčius. Aukščiausios kokybės transporto įranga bei profesionalus aptarnavimas – visa tai ir dar daugiau siūlo UAB „Krantas Travel“ kelionių agentūra. Ryga ir Stokholmas – laukia Jūsų!
Specialūs reisai į Stokholmą birželio 10, 17, 27 d. Iš Stokholmo birželio 11, 18, 28
  • Užsakymus nemokamai galima anuliuoti likus 2 savaitėms iki išvykimo
  • Užsakymus galima keisti į keliones iki 2020 12 31 (jei bilieto kaina yra didesnė, klientas sumoka kainų skirtumą).
  • Daugiau informacijos: https://www.tallink.lv/lt/travel-terms
...
Papildomai reisai į/ iš Švedijos
2020 05 19 ir 2020 05 27 Ryga-Stokholmas.
2020 05 20 ir 2020 05 28 Stokholmas–Ryga.
Kaina nuo 180 Eur asmeniui, nuo 150 Eur transporto priemonei
Užklausti

Kaina priklauso nuo sezono, kajutės kategorijos, likusių laisvų vietų kelte ir dienų skaičiaus iki kelionės pradžios.