Naujienų prenumerata
Susisiekite
Baltic Queen

Baltic Queen

Baltijos jūros karalienė - M/S Baltic Queen!
Laivas M/S Baltic Queen yra 212 metrų ilgio ir 29 metrų pločio. Tai yra vienas iš didžiausių kruizinių laivų Baltijos jūroje. Laivas gali sutalpinti 2800 keleivių. Komfortas, prabanga ir praktiškumas yra pagrindinės laivo savybės. 927 kajutės, įvairios kavinės, pramogų ir laisvalaikio centrai, taip pat didelis konferencijų centras su daugiau nei 450 vietų - visa tai yra kaip daugiafunkcinis viešbutis, įsikūręs prie jūros su unikalia aplinka ir atmosfera. 
B klasės kajutė

[B klasės kajutė]
Kajutė be lango 1 - 4 asmenims. Kajutėje 2 asmenims yra dvi lovos. Kajutėje 4 asmenims yra dvi viršutinės lovos ir dvi apatinės lovos. Kajutėje yra LCD-TV, drabužių spinta, tualetas ir dušas. 

Kajutės yra 5, 8 ir 9 deniuose.

A klasės kajutė

[A klasės kajutė]
Kajutė su langu 1 - 4 asmenims. Kajutėje 2 asmenims yra 2 lovos. Kajutėje 4 asmenims yra dvi viršutinės lovos ir dvi apatinės lovos. Kajutėje yra LCD-TV, drabužių spinta, tualetas ir dušas. 

Kajutės yra 5, 8 ir 9 deniuose.

A premium klasės kajutė

[A premium klasės kajutė]

Kajutė su langu 1 - 2 asmenims. Kajutėje yra dvigulė lova, LCD-TV, drabužių spinta, tualetas ir dušas.

Kajutės yra 5, 8 ir 9 denyje.

Šeimos kajutė

[Šeimos kajutė]

Kajutė su langu 4 - 6 asmenims. Kajutėje yra du kambariai. Kajutę galima rezervuoti tik šeimai su vaikais, kurioje yra mažiausiai du suaugę ir du vaikai. Kajutėje yra LCD-TV, drabužių spinta, tualetas ir dušas. 

Kajutės yra 5 denyje.

De Luxe klasės kajutė

[De Luxe klasės kajutė]

Kajutė su langu 1 - 2 asmenims. Kajutėje yra dvigulė lova, TV,  minibaras, drabužių spinta, tualetas, dušas ir plaukų džiovintuvas. 
Į Įkelionės kainą įskaičiuoti specialūs pusryčiai à la carte restorane, putojantis vynas, gaivinantys gėrimai ir vaisiai kajutėje.

Kajutės yra 8 ir 9 deniuose.

Suite klasės kajutė

[Suite klasės kajutė]

Kajutė su langu 1 - 2 asmenims. Kajutėje yra miegamasis su dvigule lova, atskiras kambarys su sofa ir poilsiui skirtos kėdės, LCD-TV,  mini baras, šaldytuvas, drabužių spinta, tualetas, dušas ir plaukų džiovintuvas. 
Į kelionės kainą įskaičiuoti specialūs pusryčiai à la carte restorane, putojantis vynas, gaivinantys gėrimai ir vaisiai kajutėje.

Kajutės yra 8 ir 9 deniuose.

Executive suite klasės kajutė

[Executive suite klasės kajutė]
Plati kajutė su balkonu 1 - 2 asmenims. Kajutėje yra dvigulė lova, sofa ir poilsiui skirtos kėdės, LCD-TV,  mini baras, šaldytuvas, drabužių spinta, tualetas, dušas ir plaukų džiovintuvas. 
Į kelionės kainą įskaičiuoti specialūs pusryčiai à la carte restorane, putojantis vynas, gaivinantys gėrimai ir vaisiai kajutėje. 

Kajutės yra 9 denyje.

Specialios kajutės

[Specialios kajutės]
• Kajutės asmenims su judėjimo negalia (A klasės kajutė)

Kajutė su langu 1 - 2 asmenims. Kajutė skirta keleiviams su judėjimo negalia.
Kajutės yra 5 denyje (įsilaipinimo denyje).  

• Kajutė alergiškiems asmenims (A arba B klasės kajutė)
A klasės kajutė su langu 1 - 4 asmenims; B klasės kajutė be lango 1 – 4 asmenims. Kajutėse panaudotos alergijos nesukeliančios medžiagos.
 
• Kajutė keleiviams su naminiais gyvūnais (B klasės kajutėje)
Kajutė be lango 1 - 4 asmenims. Kajutė skirta keleiviams, kurie keliauja su naminiais gyvūnais.