Naujienų prenumerata
Susisiekite
Keltai į Vokietiją
Norite artimiau pažinti Vidurio Europos valstybę, kurioje susikerta vieni iš svarbiausių pasaulyje transporto bei prekybos kelių? Aplankykite Vokietiją, plaukdami keltu. Tai yra patogu, ekonomiška ir įdomu. Būtent ši transporto priemonė leidžia išvengti nepatogaus sėdėjimo, kuris dažnai patiriamas skrendant lėktuvu, suteikia galimybę pasigrožėti nuostabiais vandens ir gamtos kraštovaizdžiais. Be to, keliaujant su tokiu transportu galima mėgautis įvairiais užkandžiais ar įvairių pasaulio šalių restoranų tiekiamu šviežiu maistu.
„DFDS” keltai jungia Lietuvą su Šiaurės Vokietija. Pasirinkus šį maršrutą yra išvykstama iš Klaipėdos uosto, o atvykstama į Kylį. Visos kelionės trukmė apie 19 valandų, tačiau šis laikas prabėga gana greitai. Juk plaukiama su „Victoria Seaways” arba „Regina Seaways” vandens transporto priemonėmis, pro kurių langus galima stebėti išskirtinius Baltijos jūros vaizdus. Be to, „Regina Seaways” turi net 114 kajučių, iš kurių nesunku išsirinkti sau tinkamą tiek norintiems išskirtinės prabangos, tiek siekiantiems sutaupyti. Šiame kelte yra įsirengęs į individualius užsakymus atsižvelgiantis restoranas bei parduotuvė, vaikų kambarys, baras.
Pasirinkus kelionę „Stena Line” linija išvykstama iš Latvijos, o atvykstama į Vokietijos uostą. Šią liniją aptarnauja patogūs, visų reikalavimus atitinkantys bei sklandžiai plaukiantys „Urd” ir „Stena Nordica” keltai. Jais kelionės trukmė yra šiek tiek ilgesnė ir trunka nuo 26 iki 28 valandų. Nepaisant to, šios transporto priemonės savo unikalumu nė kiek nenusileidžia „Victoria Seaways” ar „Regina Seaways”. Į šią šalį per savaitę išvykstama 5 kartus, todėl kiekvienas gali rasti sau tinkamiausią laiką.
Dėmesio verti objektai ir vietos Vokietijoje Kelno katedra. Šis gotikinio stiliaus statinys sužavi bene kiekvieną keliautoją. Tai vienas lankomiausių Vokietijos architektūrinių statinių, kuris 1880 metais buvo tituluojamas aukščiausiu pasaulio pastatu. Riugeno sala. Ji yra pati didžiausia šalies sala, įsikūrusi Baltijos jūroje. Čia galima pamatyti jūros pakrantėje esančius kurortus, žvejų namelius, parkus, sodus. Vis dėlto, bene daugiausiai dėmesio sulaukia baltos kaip kreida uolos, kurios kiekvienam užgniaužia kvapą. Reino upės slėnis. Iš čia galima pažinti Vokietiją ir pasigėrėti jos įspūdingo grožio vaizdais, kurie tiesiog prašosi nufotografuojami. Jeigu Jus žavi keliavimo jūra galimybė, rekomenduojame išbandyti kruizus, kurie trunka nuo kelių valandų iki paros laiko. Brandenburgo vartai. Tai architektūros paminklas ir vienas iš pagrindinių Berlyno miesto simbolių. Šie vartai – pirmas Berlyno klasicizmo paminklas, kuris stovi Paryžiaus aikštėje bei simbolizuoja Vokietiją gaubusią praeitį bei dabartį. Keltai į Vokietiją suteiks galimybę aplankyti šiuos ir kitus objektus, kurie puikiai atskleidžia visos šalies esmę. Kiekvienas gali išsirinkti jam tinkamiausią maršrutą bei išvykimo laiką, todėl tai itin patogus būdas nesunkiai pasiekti norimą kraštą ir pasisemti naujų, pačių įsimintiniausių įspūdžių.