Naujienų prenumerata
Susisiekite
Klaipėda - Kylis
Norite patogiai ir greitai pasiekti Vokietijos krantus? Išbandykite kelionę aukštos kokybės keltais, kuriais nesunkiai pasieksite Šiaurės Vokietijoje esantį Ostuferhafen uostą. Keltų linija Klaipėda - Kylis puikus pasirinkimas norintiems grožėtis nuostabiais gamtos vaizdais ir tuo pačiu metu siekti savo numatyto kelionės tikslo.

Iš Klaipėdos į Šiaurės Vokietiją
Klaipėda – kiekvieną keliautoją užburiantis Lietuvos miestas. Jame galima ne tik pasigrožėti nuostabia bei natūralia gamta, bet ir apsilankyti senamiestyje, skulptūrų parke, pasivaikščioti teatro aikštėje, apsilankyti dramos teatre ar kruizinių laivų terminale. Prieš plaukiant į Vokietiją, rekomenduojame nepraleisti progos pasigrožėti įvairiais kultūriniais paminklais bei apsilankyti minėtose vietose.
Šiaurės Vokietija – savo grožiu nenusileidžia Klaipėdai. Čia, prie Baltijos jūros pakrantės, įsikūręs uostamiestis Kylis, kuriame vyksta žymi šventė – Kylio regata, į kurią susirenka didelė buriuotojų bendruomenė. Be to, apsilankius šiame mieste, verta pamatyti bene ilgiausią gatvę Vokietijoje – Holsten, nuostabaus grožio botanikos sodą, miesto uostą ar Šv. Nikolajaus bažnyčią.

Svarbi informacija keleiviams
Šio maršruto liniją aptarnauja du aukštos klasės, erdvūs, patogūs keltai: „Regina Seaways“ ir „Victoria Seaways“. Tokiuose keltuose maloniai jaučiasi kiekvienas keliautojas, nes čia galima rasti skirtingų klasių kajutes, nuostabaus skonio maistą tiekiančius restoranus bei įvairias pramogas, kurios neleidžia nuobodžiauti kelionės metu.
Tiek Klaipėdos, tiek Kylio uostai yra naudojami kelionės reikmėms net 7 kartus per savaitę. Būtent tiek kartų šiuo maršrutu plaukia minėti keltai. Registracija į juos prasideda likus 3 val., o baigiasi likus 1,5 val. iki išvykimo iš uosto. Bendra kelionės trukmė siekia apie 19 valandų, tačiau šis laikas neprailgsta, nes keltuose galima rasti skirtingus poreikius atitinkančių pramogų bei įvairios veiklos.
Klaipėda - Kylis – keltų maršrutas, kuris nepalieka abejingų. Pasiekti Kylyje įsikūrusį Ostuferhafen uostą bei Šiaurės Vokietiją dar niekada nebuvo taip paprasta ir patogu. Nepraleiskite progos išbandyti šio kelionės būdo, kuris užtikrina ne tik efektyvų susisiekimą, bet ir nepamirštamus įspūdžius bei teigiamas emocijas.

Kelionėms iki balandžio 30 dienos "DFDS" siūlo dvi alternatyvas:

  • Pakeisti bilieto datą be papildomo mokesčio. Jeigu nauja bilieto kaina yra didesnė, klientas sumoka kainų skirtumą.
  • Klientas bilieto kainą atgauna kelionės kreditu ir gali šiuos pinigus panaudoti įsigyjant naują kelionę vėliau.
  • Šie pakeitimai turi būti atlikti likus ne mažiau nei 24 valandoms iki numatytos kelionės.
  • Kelionės kreditu pasinaudoti ir įsigyti kelionę būtina iki 2020 m. gruodžio 31d., keliavimo periodas iki 2021m. kovo 30d.
  • Kelionės kreditas negali būti perleistas kitam asmeniui.
  • Daugiau informacijos: https://www.dfds.com/lt-lt/keleiviniai-keltai/koronavirusas


...

Akcija! Kajutė šeimai su 20% nuolaida
Siūlome pasinaudoti pasiūlymu šeimai ir keliauti kajutėje 20% pigiau.

Pirkti
Užklausti

Sėdima vieta nuo 35 € asm.
Kuro priemoka į kainą įskaičiuota

Pirkti

Vieta kajutėje nuo 66 asm.
Kuro priemoka į kainą įskaičiuota

Pirkti
Dvivietės kajutės kaina nuo 120
Kuro priemoka į kainą įskaičiuota
Pirkti

Automobilio perkėlimo kaina nuo 69 €
Kuro priemoka į kainą įskaičiuota

Pirkti


Kaina priklauso nuo sezono, kajutės kategorijos, likusių laisvų vietų kelte ir dienų skaičiaus iki kelionės pradžios.

"DFDS" keltai – patogesnis būdas pasiekti Lietuvą. Vykstantiems iš V.Europos automobiliu siūlome pasinaudoti keltu iš Kylio ir sutrumpinti savo kelionę mažiausiai 800 km. Tausokite save ir savo automobilį! Atminkite, nemokamo bagažo kiekis keltuose neribojamas, todėl neskaičiuodami kilogramų, galėsite užpildyti savo automobilį dovanomis ir lauktuvėmis!